Vuslat VS Aztek Yalaköy

PARS Estergon

Ağır Atlı
Niye mehmet abinin nop savasinda sana verdigi multilerine gece bonusu oncesi arkasi destekli mis atarkende yuzune soyleseydin ya bu hakaretlerini ?
Yelokoy olmasaydi acaba isimiz bu kadar kolay olurmuydu diye dusunmedinmi hic shelby ?
Mehmet abi butun nopu karsisina alip shelbiye k55 de kanal acarken sesi cikmayan yaninda duran shelbide ayni cesareti gosterip vuslati karsisina alamamis. Eger simdi bu cesareti bulmazlarsa kendilerinde esaretin bedelini odeyecekler.

Emin ekibini hep diri tutmak icin bir sebep bulabiliyor yada uyduruyor surekli bir savas icerisine sokuyor klanini.
Nopu RM ile ortaklasa toplayana kadar exitcilere ilismedi
Nop bitince exitcilere iki laf soz kafa karistirdi exitte cekildi
Rm ile isi bittikten sonra bahanesini hepiniz gordunuz. Bu konuda hic mi hic uzulmedim beter olsunlar
Yelokoylede isi bitince bahanesi hazir yukarda yazmis birseyler. (bunada uzulmedim taraf olmayi basindan beceremediler)
Cember daraliyor benden soylemesi.. Bundan sonra yazacaklarim eminin sahte dostluguna inananlari ilgilendiriyor.
Eger aztek sonrasi %65 vuslat %35 shelby tarzi bir harita cikarsa kendi kalemiyle yazdigi gibi muhtemelen siz baskaninizin arkasindan is cevirdiniz onun yoklugunu firsat bildiniz deyip(Rmyede siz muttefiginizi sattiniz demisti) 3-5 shelbiciyi yanina cekip bassiz kalan klanin gerisini toplatacaktir. Heleki klan baskani asker falan olcaksa vay shelbidekilerin haline...
Yada eger ekibinin diriligini gorurse once kapaticaz abi yaa kardes ya agizlarina girip su noptan aldiklari veya sagdan soldan topladiklari ekiplerin oyuncularini turlu bahanelerle klan istemiyor yonetim karar aldi ben birsey diyemedim, neden vuslatla baslamis oyuncularin yerine sizlerle dunya kapatayim vs vs diyerek klandakilere peskes cekecektir.(Mahmut bu dunyanin sonunu goremezsin. Ne kadar hakettigini tum dunya biliyor o ayri. ama gercekler boyle maalesef.)
Sonrasinda yine kuculmus bir dusman klana psikolojik ustunlukle saldiracaktir. shelbidir x tir y dir z dir isimlere takilmayin ve kalkip kendinizi veya emini savunmayin, ben size adamin mantigini anlatiyorum.

kissadan hisse size kalmis...
"SAVAŞ ESNASINDA YANIMDA DURMAYAN HERKES DUSMANIMDIR YOK BEN TARAFSIZIM YOK BEN BILMEMNE GEÇIN O AYAKLARIII"

Profile bunu yazmış vuslat kadrosu hariç herkesi bahane ile toplayacak yalnızlastirma yaptıktan sonra turkmen271 olmuşsun ne fayda:)
Kimisine savaşa katilmadin kimisine ekipten değilsin kimisine hesap banlatma çabası klasik feryat.
Aztek bitene kadar shelby 20 kişi verilmiş emzik gibi aztek bitince 20 kişide duman olacak:D

SonD4ns

Yasaklı
Niye mehmet abinin nop savasinda sana verdigi multilerine gece bonusu oncesi arkasi destekli mis atarkende yuzune soyleseydin ya bu hakaretlerini ?
Yelokoy olmasaydi acaba isimiz bu kadar kolay olurmuydu diye dusunmedinmi hic shelby ?
Mehmet abi butun nopu karsisina alip shelbiye k55 de kanal acarken sesi cikmayan yaninda duran shelbide ayni cesareti gosterip vuslati karsisina alamamis. Eger simdi bu cesareti bulmazlarsa kendilerinde esaretin bedelini odeyecekler.

Emin ekibini hep diri tutmak icin bir sebep bulabiliyor yada uyduruyor surekli bir savas icerisine sokuyor klanini.
Rm ile isi bittikten sonra bahanesini hepiniz gordunuz. Bu konuda hic mi hic uzulmedim beter olsunlar
Yelokoylede isi bitince bahanesi hazir yukarda yazmis birseyler. (bunada uzulmedim taraf olmayi basindan beceremediler)
Cember daraliyor benden soylemesi.. Bundan sonra yazacaklarim eminin sahte dostluguna inananlari ilgilendiriyor.
Eger aztek sonrasi %65 vuslat %35 shelby tarzi bir harita cikarsa kendi kalemiyle yazdigi gibi muhtemelen siz baskaninizin arkasindan is cevirdiniz onun yoklugunu firsat bildiniz deyip(Rmyede siz muttefiginizi sattiniz demisti) 3-5 shelbiciyi yanina cekip bassiz kalan klanin gerisini toplatacaktir. Heleki klan baskani asker falan olcaksa vay shelbidekilerin haline...
Yada eger ekibinin diriligini gorurse once kapaticaz abi yaa kardes ya agizlarina girip su noptan aldiklari veya sagdan soldan topladiklari ekiplerin oyuncularini turlu bahanelerle klan istemiyor yonetim karar aldi ben birsey diyemedim, neden vuslatla baslamis oyuncularin yerine sizlerle dunya kapatayim vs vs diyerek klandakilere peskes cekecektir.(Mahmut bu dunyanin sonunu goremezsin. Ne kadar hakettigini tum dunya biliyor o ayri. ama gercekler boyle maalesef.)
Sonrasinda yine kuculmus bir dusman klana psikolojik ustunlukle saldiracaktir. shelbidir x tir y dir z dir isimlere takilmayin ve kalkip kendinizi veya emini savunmayin, ben size adamin mantigini anlatiyorum.

DISCIPLIN3 : kissadan hisse size kalmis...

Hep denedin, hep yenildin.. Yine dene ve yine yenil.. Bu sefer daha iyi yenil...

PARS Estergon

Ağır Atlı

Forum iyice bu noktaya geliyor, en sonunda feryat yönetimi bıraktım yönetim shelbyi istemiyor ben karışamam deyip sonlandıracak. Aynı hikaye, aynı kadro izleyelim. Filmi önden izlemek isteyen başlığa ondan sonra da konu içerisinde ki diğer başlıkalra geçiş yapabilir :d

*edit : filmin kadroda yer alan bazı bir çok dünyada vuslat ile oynamış oyuncuları feryat tarafından diskalifiye etmiş köylerine çökmüştür :d
her ne kadar takdir etmesem, etik bulmasam da oyun için her şeyi yapıyorsun, helal karakter dışarı kazanmak için her şeyi yapmak içeri.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Lan ne Feryatmış nasıl bir yara açtıysa gelen giden zırlıyor ben bu kadar düşünmüyorum onun ne yapacağını :D
Hayır, zamanında yeloköy abim arkamda desteği için teşekkürler diye gezenler şimdi shelby için aynı şeyleri yazıyor olan şeyleri söylüyoruz. Yarın öbürgün kazık yiyince shelby'nin bir oyuncusu sana gelip semih niye böyle oldu emek ve zaman vermiştim derse o zaman düşünürsün.

HAKKIMIZ OLAN DUNYADA HAK IDDA ETMENIZ GERÇEKTEN ÇOK GULUNC BI DURUM.

VE BUNU YAPANLARIN ESKI DOSTLARIMIZ OLMASI DAHA DA UZUCU SIZLERE YAKISAN HERKES GIBI BIRAKIP GITMEKTI OYSA SIZ BURDA KALIP BEDAVA DUNYA KAPAMA HAYALINE KAPILMISSINIZ ..

DIYECEĞIM O Kİ HAYIRLI OLSUN HEPIMIZ ICIN :)))

19 kişi kapatma listesine yazdırılmış biraz daha yazayım 30 40 yapsın ne de olsa sallamak beleş :)

spymax*

Yasaklı

Tüm buyu bozuldu neden ıfşaladın benı oguz abı :DDDSADSSADSA

cok savundugun yeloköy senın hesabın banlancagından o olaylardan en basından berı habeerı vardı madem dosttsunuz neden sana bırsey demedı :DD oo adam kendı cıkarları ıcın her zaman oynuyor bu dunyayıda kendınce planlar yapıp benı gozune kestı ama yanlıs yaptı bak 1 haftada paket oldular 1000cıvarı köy aldık dun gıren opla bugun bırlıkte :))) shelby konusuna gelırsek shelby bu dunyada benım ıcın oynadı yanı ısmının shelby olması pek bırşey degıstırmıyor ayrıca suan daha aztek bıle shelby ıken %65 lık kısım bende yanı ben ustunluk kurma gıbı bırsey pesınde degılım evet ekıbı aktıf tutum cunku yeloköyden boyle bır hamle beklıyordum...

sen kendı kuyruk acına bak nasıl pakeettledık senıde :D boş muhabet yapma burda oyuzden utanmadan forma gırmıssın bıde :D

spymax*

Yasaklı

spymax*

Yasaklı
Hayır, zamanında yeloköy abim arkamda desteği için teşekkürler diye gezenler şimdi shelby için aynı şeyleri yazıyor olan şeyleri söylüyoruz. Yarın öbürgün kazık yiyince shelby'nin bir oyuncusu sana gelip semih niye böyle oldu emek ve zaman vermiştim derse o zaman düşünürsün.

19 kişi kapatma listesine yazdırılmış biraz daha yazayım 30 40 yapsın ne de olsa sallamak beleş :)
kardesım senın yeloköyle ozel bı ılıskın var sanırım adamın kendısı gelıp yazamıyor yedıgı darbeden sen neden metresı gıbı burda bıdı bıdı yapıyon

spymax*

Yasaklı
Bu arada ıyı yada kötu yorumlarınız ıcın teşekkur ederım SLOGAN bellı Reklamın ıyısı kötusü olmaz :DDDDd konusmaya devam edınnn boylee hosuma gıdıyor :D

-feryat

PARS Estergon

Ağır Atlı
kardesım senın yeloköyle ozel bı ılıskın var sanırım adamın kendısı gelıp yazamıyor yedıgı darbeden sen neden metresı gıbı burda bıdı bıdı yapıyon
Feryat daha 1 hafta önce mehmet abim diye burada zırlıyordun. Yeloköy olmasaydı sen kim Nop'u silmek kim. Dünyada ki her olan şeyi kendi başarın gibi lanse ettirip oyun oynamaya çalışıyorsun. Vuslat içerisinde ki tek kullanımlık kişileri tasfiye ettikten sonra, shelby'e ya silersin ya da toplarım demeni bekliyorum :d

spymax*

Yasaklı
Feryat daha 1 hafta önce mehmet abim diye burada zırlıyordun. Yeloköy olmasaydı sen kim Nop'u silmek kim. Dünyada ki her olan şeyi kendi başarın gibi lanse ettirip oyun oynamaya çalışıyorsun. Vuslat içerisinde ki tek kullanımlık kişileri tasfiye ettikten sonra, shelby'e ya silersin ya da toplarım demeni bekliyorum :d
bak guzel kardesım yelokoyun bana bı faydası olmadı ben naptıysam kendım yaptım yada bı sekılde maşa olarak kullandıgım ınsanlar tarafından yaptım sızın gıbı :D he hıc bırsey bıle yapmamıs olsam sonucta gelmıs geçmıs en kalabalık ekıbı tokatlaya tokatlaya gönderdım saygı duycaksın oyuzden ..

boş yapma da bak işine artık utanmada yok senın ve ekıbının truva klanı oldugunu unuttumusum pardon ne dıye muhatap oluyorum ben senın gıbı başarısız bı ınsanla yokmu satacak baska adamm hadı ikilee

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Yeloköy abimiz hep arkamızdaydı ve desteği için ben hâlâ teşekkür ediyorum ama sizin anlamadığınız nokta şu. Mehmet abi konuşularak halledebilecek problemleri şahsi isteklerinden dolayı halletmek istememesiyle beraber bazı yanlış hamlelerde bulundu. Bunların içeriğine konuşmak istemiyorum bunlar forumda değil bizim özelimizde olan şeyler. Demem o ki olaylar hiç sandığınız gibi değil Emin fevridir tez canlıdır çocuk gibi düşünmeden hareket eder sizin kafanızdaki insanla alâkası yok siz hiç tanıyamamışsınız onu :) Sizin bahsettiğiniz karaktersiz normalde benim ama sayısal olarak elimde güç yok işte üstün olan ben olsaydım dediklerinizi yapıp ben vururdum Emini :p