Vuslat VS Aztek Yalaköy

spymax*

Yasaklı
evet ANLIK TABLO DUNKI OPERASYON SONUCU +500 KÖY BUGUN SUAN +200 KÖY VE ILK OPTAN KAÇAN BIR YELOKÖY EKIBI GÖRIOYRUZ HESAPLARI SILE ALMISLAR DIYE DUYDUK UMARIM DOĞRU DEGILDIR DAHA YENI KEYIF ALIYORDUK EKIBIMI AKTIF TUTMAM ICIN SAVAŞ LAZIM :D

RM GİBİ SİMDİ DE AZTEK TEK OPTA ADAYA VEDA EDIYOR :D

SIRADA SEN VARSIN KARŞİMM COK İSTEK VAR VURMAM ICIN :asdadsadssad @Sakaryale54* YADA TUGRULU MANLAYALIM KONU KAPANSIN

11111.png

bak guzel kardesım yelokoyun bana bı faydası olmadı ben naptıysam kendım yaptım yada bı sekılde maşa olarak kullandıgım ınsanlar tarafından yaptım sızın gıbı :D he hıc bırsey bıle yapmamıs olsam sonucta gelmıs geçmıs en kalabalık ekıbı tokatlaya tokatlaya gönderdım saygı duycaksın oyuzden ..

boş yapma da bak işine artık utanmada yok senın ve ekıbının truva klanı oldugunu unuttumusum pardon ne dıye muhatap oluyorum ben senın gıbı başarısız bı ınsanla yokmu satacak baska adamm hadı ikilee
şu mesaj bile insan olanı rahatsız eder. Nop ile alakası yoktu bir mızrak bile atmıyordu. Komedi ya bu adam :)

DISCIPLIN3

Okçu
Tüm buyu bozuldu neden ıfşaladın benı oguz abı :DDDSADSSADSA

cok savundugun yeloköy senın hesabın banlancagından o olaylardan en basından berı habeerı vardı madem dosttsunuz neden sana bırsey demedı :DD oo adam kendı cıkarları ıcın her zaman oynuyor bu dunyayıda kendınce planlar yapıp benı gozune kestı ama yanlıs yaptı bak 1 haftada paket oldular 1000cıvarı köy aldık dun gıren opla bugun bırlıkte :))) shelby konusuna gelırsek shelby bu dunyada benım ıcın oynadı yanı ısmının shelby olması pek bırşey degıstırmıyor ayrıca suan daha aztek bıle shelby ıken %65 lık kısım bende yanı ben ustunluk kurma gıbı bırsey pesınde degılım evet ekıbı aktıf tutum cunku yeloköyden boyle bır hamle beklıyordum...

sen kendı kuyruk acına bak nasıl pakeettledık senıde :D boş muhabet yapma burda oyuzden utanmadan forma gırmıssın bıde :D

Tebrik etmesini cok iyi bilirim.
Savastigin ve yendigin oyuncular seni tebrik etsin. ben degil.
Sen savasamayacak, sinirda aldigim onlarca koye 1 casus atamayacak hesabi banlatip sagda solda ahkam kesecek kadar korkaksin:)
Capini butun cumle aleme bir kez daha belli ettigin bir dunya oldu senin icin.
Benim hic bir acim yok ama senin bu tarz oyun hevesin oldukca ruzgari arkana alana kadar daha coook benim gibi oyuncularin, arkasindan sovdugun rmcilerin, kafasina girdigini sanip hic yapamadigin exitcilerin, yelokoylerin once dalkavuklugunu yapar birde arkasindan laf edersin. Allah islah etsin.
Bak 11 farkli ulkede yasadim cok ikili iliskilerim oldu harbi soyluyorum senin gibisini gormedim :)))

Hesapları sile almışlar manipule etmeye çalışıyor ya ne kadar işsiz birisin sen. Oyun için 40 takla atıyorsun. Seviyeyi aşağı çekmeye devam et, yukarıya aramaya dansöz feryat yazınca senin hakkında bir çok şey çıkıyor oradan eski yazılarını kopyala buraya:d

Dünya pismanliklarla dolu son pişmanlık da feryat ile aynı gemide olup feryatin yalvar yakar yanında olanlar yaşayacak rez al bekle:)

Happani

Yasaklı
Yeloköy abimiz hep arkamızdaydı ve desteği için ben hâlâ teşekkür ediyorum ama sizin anlamadığınız nokta şu. Mehmet abi konuşularak halledebilecek problemleri şahsi isteklerinden dolayı halletmek istememesiyle beraber bazı yanlış hamlelerde bulundu. Bunların içeriğine konuşmak istemiyorum bunlar forumda değil bizim özelimizde olan şeyler. Demem o ki olaylar hiç sandığınız gibi değil Emin fevridir tez canlıdır çocuk gibi düşünmeden hareket eder sizin kafanızdaki insanla alâkası yok siz hiç tanıyamamışsınız onu :) Sizin bahsettiğiniz karaktersiz normalde benim ama sayısal olarak elimde güç yok işte üstün olan ben olsaydım dediklerinizi yapıp ben vururdum Emini :p
Ağa şu dürüstlüğe bak ya başkan gibi başkan shdnsnsjsjfv

Happani

Yasaklı
Dünya pismanliklarla dolu son pişmanlık da feryat ile aynı gemide olup feryatin yalvar yakar yanında olanlar yaşayacak rez al bekle:)
Bu konuyu semih hoş bir şekilde açıklamıştı. Biz zor bir haritadan ( pre kasmak icin girdigimiz halde ) gayet de savaşarak çıktık tüm dünyayı alt klan haline getirmiş nop klani ile savaştık ve vuslat ile beraber nopun defterini kapattık. Gayet de eğlendik eğleniyoruz. Çıldırın çok mutluyuz lan :D

Bu konuyu semih hoş bir şekilde açıklamıştı. Biz zor bir haritadan ( pre kasmak icin girdigimiz halde ) gayet de savaşarak çıktık tüm dünyayı alt klan haline getirmiş nop klani ile savaştık ve vuslat ile beraber nopun defterini kapattık. Gayet de eğlendik eğleniyoruz. Çıldırın çok mutluyuz lan :D

Feryatın yazısını alıntılayarak cevap veriyorum;
bana bı faydası olmadı ben naptıysam kendım yaptım yada bı sekılde maşa olarak kullandıgım ınsanlar tarafından yaptım sızın gıbı

Maşasın sen fazla abartma. Hadi kolay gelsin.

spymax*

Yasaklı
Sen savasamayacak, sinirda aldigim onlarca koye 1 casus atamayacak hesabi banlatip sagda solda ahkam kesecek kadar korkaksin:)
Benim hic bir acim yok ama senin bu tarz oyun hevesin oldukca ruzgari arkana alana kadar daha coook benim gibi oyuncularin, arkasindan sovdugun rmcilerin, kafasina girdigini sanip hic yapamadigin exitcilerin, yelokoylerin once dalkavuklugunu yapar birde arkasindan laf edersin. Allah islah etsin.
Bak 11 farkli ulkede yasadim cok ikili iliskilerim oldu harbi soyluyorum senin gibisini gormedim :)))
Göremezsin benım gıbısını ıltıfatlar ıcın teşekkur ederım :D yaran büyük tabı

spymax*

Yasaklı
@Happani kardesım adam haklı maşasın sen :SDAADSDASDSASD yav ben shelby ıle vuslat aynı klan dıyorum ayrı görmıyorum dıyorum adam hala ne dıyor bunlar varya döv döv bıtmez hayatları boyunca her platformda başarısız olmus bı avuc ahmak sürüsü baska bırsey degıller: D ama boyle yazınca buraya cok eğlenıyoum :SADSADADS

@Happani kardesım adam haklı maşasın sen :SDAADSDASDSASD yav ben shelby ıle vuslat aynı klan dıyorum ayrı görmıyorum dıyorum adam hala ne dıyor bunlar varya döv döv bıtmez hayatları boyunca her platformda başarısız olmus bı avuc ahmak sürüsü baska bırsey degıller: D ama boyle yazınca buraya cok eğlenıyoum :SADSADADS
En son oynadigim dünyada w56da çok konuşuyordun. Ağzından laf kaçırdın dönme dolap gibi şimdi üstünü kapatmaya çalış. Soytarı.

yaaaaaaa sen ne boş bı adamsın ya ikile hadi
Feryat bu senin tıpta ki ismi mitomani biraz araştır. Bu hastalığın en büyük etkilerinden birisi de yalan söyleyerek kendilerini önemli bir insan veya kahraman gibi göstermeleri. Arada yalan söylerken doğru söylemek istediği şeyleri de araya sıkıştırır bilmeden birden sinirle aynı senin yaptığın gibi. Maşa olarak kullan arkadaşları biraz daha. Yazık ki Vuslat'ın senden önce bir ağırlığı vardı şimdi herkes tarafından kötüleniyor. Vuslat ve shelby'in içinden benim gibi düşünen çok kişi var. Bu bir oyun ama reel hayatında böyle yapma bir şey kazanç elde etmezsin.

İşini görene kadar abi, kralsın, ağamsın işin bitince maşa olarak kullandım demeye devam et. Bunu göz göre göre senin yanında olanlara da ne diyeyim.

Ömer Hayyam'ın güzel bir dizesi var ; Celladına aşık olmuşsa bir millet İster ezan, ister çan dinlet. İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet. Müstehaktır ona her türlü zillet. :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Son cümle iyiydi büyük iltifat

..Shadowlord..

Mızrakçı
@DISCIPLIN3 Yeloköy olmasaydı dünya daha erken sonuçlanabilirdi. Zira dünya başı öyle ekiple geliyorum böyle ekiple geliyorum deyip shelby ve vuslat ın stratejisinin tamamen değişmesine neden oldu. ( güney sınırları) Toplamış çeri çöpü gelmiş. Bize diplomatçılık oynuyordu. Sözü dinlenmiyordu. Getirdim dediği adamlar shelby ve vuslatı vurdu. Sen ne anlatıyosun ? Biz ne yaptıysak vuslat ve shelby birlikte yaptık.Yeloköy kendi diplomatik hatalarını düzeltmesi için bir fırsat verdik. Gücü bizden alanlar,az güçlenince bizi devirmeye kalktılar. Biz de gerekeni yaptık yapıyoruz. 3-5 hesaba baktı diye dünyayı kazandırmadı yani.

@PARS Estergon Seni gene hiç anlamıyorum. Ne yaşadığını çözemedim. Değişik yorumlar yapıyorsun. Shelby benim müttefikim. Anladın ? Destek de alırım,bakıcı da alırım, bakıcı da isterim. Kami desteği de veririm alırım da. Müttefikimden aldığım desteği anca bir aptal şöyle yorumlar." Vuslat , shelby i kullandı" ne değişik adamsın sen. Biz dünya başı sırtımızı birbirimize yaslamışız. Uzun zamandır böyle müttefiklik görmediğiniz için oyunun mantığını mı unuttunuz siz? Birimiz düşerse diğerimiz kaldırır. Anlayabiliyor musun dediklerimi? Daha basite indirgeyeyim mi?

Happani

Yasaklı
Feryat bu senin tıpta ki ismi mitomani biraz araştır. Bu hastalığın en büyük etkilerinden birisi de yalan söyleyerek kendilerini önemli bir insan veya kahraman gibi göstermeleri. Arada yalan söylerken doğru söylemek istediği şeyleri de araya sıkıştırır bilmeden birden sinirle aynı senin yaptığın gibi. Maşa olarak kullan arkadaşları biraz daha. Yazık ki Vuslat'ın senden önce bir ağırlığı vardı şimdi herkes tarafından kötüleniyor. Vuslat ve shelby'in içinden benim gibi düşünen çok kişi var. Bu bir oyun ama reel hayatında böyle yapma bir şey kazanç elde etmezsin.

İşini görene kadar abi, kralsın, ağamsın işin bitince maşa olarak kullandım demeye devam et. Bunu göz göre göre senin yanında olanlara da ne diyeyim.

Ömer Hayyam'ın güzel bir dizesi var ; Celladına aşık olmuşsa bir millet İster ezan, ister çan dinlet. İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet. Müstehaktır ona her türlü zillet. :)
Ben de çok sevdiğim bir sanatçının eserinden alıntı yapmak istiyorum.

Şurup gibiyim şurup
turp gibiyim turp turp

ben ateş sen barut Hmmmm
öptüm seni şap şup..

Üstat Ajdar..

@DISCIPLIN3 Yeloköy olmasaydı dünya daha erken sonuçlanabilirdi. Zira dünya başı öyle ekiple geliyorum böyle ekiple geliyorum deyip shelby ve vuslat ın stratejisinin tamamen değişmesine neden oldu. ( güney sınırları) Toplamış çeri çöpü gelmiş. Bize diplomatçılık oynuyordu. Sözü dinlenmiyordu. Getirdim dediği adamlar shelby ve vuslatı vurdu. Sen ne anlatıyosun ? Biz ne yaptıysak vuslat ve shelby birlikte yaptık.Yeloköy kendi diplomatik hatalarını düzeltmesi için bir fırsat verdik. Gücü bizden alanlar,az güçlenince bizi devirmeye kalktılar. Biz de gerekeni yaptık yapıyoruz. 3-5 hesaba baktı diye dünyayı kazandırmadı yani.

@PARS Estergon Seni gene hiç anlamıyorum. Ne yaşadığını çözemedim. Değişik yorumlar yapıyorsun. Shelby benim müttefikim. Anladın ? Destek de alırım,bakıcı da alırım, bakıcı da isterim. Kami desteği de veririm alırım da. Müttefikimden aldığım desteği anca bir aptal şöyle yorumlar." Vuslat , shelby i kullandı" ne değişik adamsın sen. Biz dünya başı sırtımızı birbirimize yaslamışız. Uzun zamandır böyle müttefiklik görmediğiniz için oyunun mantığını mı unuttunuz siz? Birimiz düşerse diğerimiz kaldırır. Anlayabiliyor musun dediklerimi? Daha basite indirgeyeyim mi?

Feryat açıklamalarına göre ben öyle yazıyorum. Feryat bakti insan gibi açıklama yapamıyor yalan bulamadı agzindan laf kacirdi sıvaması için seni göndermiş tilkiye sahip çık shebly kumesinde:)