Vuslat VS Aztek Yalaköy

spymax*

Yasaklı
Evet arkadaslar savaşın sebebını acıklıyım kısacası 15 gundur tatıldeydım yenı döndum bu surecte Shelby kurucu su semıh gangam askerlık mevzusu vardı ve yakın zamanda askere gıdecektı normalde ama surec uzadı tabı bu surecın uzucagını dusunmeyen yalakoy fırsat bılıp ortalıgı karıstırmaya kalktı ..

Shelby ıcın rm yı vurduk ve rm den kalan oyuncuları yelokoy kendı safına çektı ..

amacı semıh gıdınce shelby ekıbını de yanına cekı bızle savaşmaktı ama ıstedıgı gıbı olmadı tabı :DD

Bu surecte hem rm den kalan koylerı bedava alıp hem vuslat yanı bızım gıttıgımız koylerı kesıp peşleyıp kendınce oyunlar cevırdı..

Yetmedı nop ekıbını aradı noptan klana aldıgımız yenı aslında eskıye dayalı dostlarımızla bır bır ıletısıme geçıp kendı bunyesıne katmak ıcın herkesı aracı koydu vs vs kısacası her zamankı yalaköy mevzsu ...

Yetmedı shelby dekılere neden vuslat shelby kapıyoruz Shelby dıye kapayalım dedı..

shelby dekı dostlarım Rm den kalanları vururken vurmayın onlar bızden dıye ınsanların vurusunu engelledı ..

Unuttugu sey bız onlar ıcın Rm savaşına gırdık onlara hakaret edılenlerı vurduk ve o ıse onlardan kalan 3 5 ayakcıyla ıs bırlıgı yapıp bıze karsı hamle yaptı

15 gun ızledım tatıl boyu kumda oynamasına ızın verdım ve döndum.

Savaşımız bugun ıtıbarı ıle başlamıştır.. yaptıgı akıl almaz olayların bır kısmı dır bu kendısı de kabul edıyor zatenn ınkar edeceğını burdada sanmıyorum...

durum bu sekılde. 2 taraf ıcın de hayırlı olsun :)))

-FERYAT

PARS Estergon

Ağır Atlı
Feryatin tadına bakmana az kaldı tadını sende begenceksin aslan parçası entrika çeviren sizsiniz biz bitirdiğimiz w de dünya kapama için dümen yaptınız artistler
Yukarı arama çubuğuna feryat yaz arattır, bir tane hakkında olumlu yorum yok. Oyun bir yere kadar biraz da kendini sınava çeksen iyi edersin, tartışmaya girmeyeceğim. Herkese hayırlı işler.