Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
World kritik bir noktadan geçiyor, Şaman&rm vs blyz&sis&pts&error,bu konu hakkında nedüşünüyorsunuz?

Ben ergen&dansöz feryatın k64 ü temizleyebilceğini sanmıyorum :Dhatta bakıyorumda içerden köyleri almaya başlamışız bile :)anca hakaret ediyo diyenleriniz çıkabilir feryatın gerçek yüzünü görmemişseniz normaldir,elimde bissürü delil var dönekliğinin ama uraşmıcam bile çünkü kendisini iyi pazarlıyor kendileri...

DeletedUser63512

Ziyaretçi
World kritik bir noktadan geçiyor, Şaman&rm vs blyz&sis&pts&error,bu konu hakkında nedüşünüyorsunuz?

Ben ergen&dansöz feryatın k64 ü temizleyebilceğini sanmıyorum :Dhatta bakıyorumda içerden köyleri almaya başlamışız bile :)anca hakaret ediyo diyenleriniz çıkabilir feryatın gerçek yüzünü görmemişseniz normaldir,elimde bissürü delil var dönekliğinin ama uraşmıcam bile çünkü kendisini iyi pazarlıyor kendileri...

Blyz taraf mi degistirdi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bu savasi eror tarafi kazanir gibime geliyor ama saman kaliteli bir klan kesin konusmak dogru olmaz

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Blyz taraf mi degistirdi
Baktı öndeyiz savaşların genelinde tarafları dengelemek istedi heralde en son baktığımda no game gibi dönekleride klanlarına toplamışlar toplama klanların başarılı olduklarını ben pek görmedim açıkcası :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Baktı öndeyiz savaşların genelinde tarafları dengelemek istedi heralde en son baktığımda no game gibi dönekleride klanlarına toplamışlar toplama klanların başarılı olduklarını ben pek görmedim açıkcası :)

Blyz klanini hic sevmem hele kuruculari xreal mi ne var insallah hizlica silersiniz cok bos oyuncular :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi

Tm yi yazmayı unutmuşum şaman&rm vs tm&error&pts&blyz&sis dünya birleşmiş üzerimize geliyor :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Kırmızı en sevdiğim renktir müttefikleride sarı renk yapıyımda ilerde dünyayı sarı kırmızı dengeye gelince şeklimiz olur :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Gerçi dursun başkan biraz koltuga yapıştı ama yapcak bişey yok :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu şaman 26 da çıkmaza girdiğinde forumda hakaretler havada uçuşuyordu. Oyunlarını seviyorum ama bu özelliklerini sevmiyorum. Şamanın galibiyet için yaptığı herşey ortada bu dünyada kimse kalkıp başkalarına bahane bulamaz sen böyle yaptın "yanlış" diye.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Bu şaman 26 da çıkmaza girdiğinde forumda hakaretler havada uçuşuyordu. Oyunlarını seviyorum ama bu özelliklerini sevmiyorum. Şamanın galibiyet için yaptığı herşey ortada bu dünyada kimse kalkıp başkalarına bahane bulamaz sen böyle yaptın "yanlış" diye.
Ben 26 da yoktum hocam şamana 4 ay kadar önce errodan geçtim konu feryatsa daha söylenmemiş çok şey var profilinde selçuk abiye atıp tutuyor ama kendisi önde koşanı söylediklerinin hakedene hakketiklerini söyledim ben sadece bunlar benim düşüncemdir şaman ailesine de bunu genellemek doğru olmaz

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ben 26 da yoktum hocam şamana 4 ay kadar önce errodan geçtim konu feryatsa daha söylenmemiş çok şey var profilinde selçuk abiye atıp tutuyor ama kendisi önde koşanı söylediklerinin hakedene hakketiklerini söyledim ben sadece bunlar benim düşüncemdir şaman ailesine de bunu genellemek doğru olmaz

ben feryat ile 4 ayrı dünyada savaştım eminim senden daha iyi tanıyorum ama bana göre şamanada onun yaptıklarını hakkediyor. Yanına kimi çekebilirsek çekelim dedi ve sonuç yanındakiler bir bir taraf değiştiriyor

myw**

Dük
ulan feryat bu dünyayıda mı karıstırdın kanka sen nasıl bir yaratıksın bu dünyayı hiç takip etmiyordumda madem feryat varmış az takip edelim cok gondik yiceksiniz cok :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Başlığın açılış amacını anlamadım. Diplomasi açıklaması mı, savaş bildirisi mi, feryata çakma mı :) Garip bi girizgah olmuş