Vuslat VS Aztek Yalaköy

PARS Estergon

Ağır Atlı
ya sen ne konusuyon hala ya :D Shelby savaşa dahıl olmadı ama tabıkı bıze uzaak olan bolgelerde destek alıyoruz... Oyun basından berı bırbırımızı desteklıyoruz muttefıgız bız sen yorum yapmadan bi duşun oyle yaz boş yapıyosun..

Evet operasyon sonuclarını atıyorum prof oyuncuları görun :D

35426 adlı eklentiyi görüntüle
RM vs Shelby savaşında tarafsız olan Vuslat.
Vuslat vs Aztek savaşında destekçi listesine bakıldığı zaman shelby sırtlıyor. Milleti kullanmayı kendini zekilik olarak görmeye devam et hadi kolay gelsin:)Herkes bunun farkında ama savaş bitmesi için uğraşılıyor sanırım, yoksa herkes senin ne mal olduğunu bilir.:)

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Hahah birbirine düşeceğiniz çok belliydi sizi bir ekip güvenip içine almaz yeleköy denen arkadaş ve ekibi bize ihanet ederken bunların başına geleceğini bilmiyecek kadar vizyonsuz bir ekip oyun oynama kabileyetleri yaptığı artisliklerinin 1000/1 kadar hepsinini sepetleyen Feryat kardeşime teşekkür ediyorum :)

spymax*

Yasaklı
Vuslat vs Aztek savaşında destekçi listesine bakıldığı zaman shelby sırtlıyor. Milleti kullanmayı kendini zekilik olarak görmeye devam et hadi kolay gelsin:)Herkes bunun farkında ama savaş bitmesi için uğraşılıyor sanırım, yoksa herkes senin ne mal olduğunu bilir.:)
kardesım bı shelby deflıyoduk ozamanda da tarafsız değildik :D bılmeden konusma dıyorum sana

spymax*

Yasaklı
Hahah birbirine düşeceğiniz çok belliydi sizi bir ekip güvenip içine almaz yeleköy denen arkadaş ve ekibi bize ihanet ederken bunların başına geleceğini bilmiyecek kadar vizyonsuz bir ekip oyun oynama kabileyetleri yaptığı artisliklerinin 1000/1 kadar hepsinini sepetleyen Feryat kardeşime teşekkür ediyorum :)
Rica ederım kardesım nedemek :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bizim klanın yarısı Vuslat şu an gidin diyorum gitmiyorlar klandan atacam klan seviyesi düşecek diye atmıyorum onlar kasıyor bütün savaş puanını

PARS Estergon

Ağır Atlı
Feryat w72'de kaç dünya beraber oynadığı arkadaşlarına saldırmaya devam ediyor. Dünyalar oynadığı adamları sildiyse, seni harcar semih adsfasdfa

PARS Estergon

Ağır Atlı
ya bırak boş yapmayı ya 72de yokum bıle benn
Postunu kaldırmışsın, dude klanında oynayan bir çok vuslat oyuncusu var baktın işin içinden çıkamayacaksın postu kaldırtmışsın veya moderatör kaldırmış. Sen işine gelmediği zaman vuslatta birçok dünyada oynamış adamları bile gözden çıkarırsın. Hadi sana bol şans, shelbyi kullan tarla gibi sür ha sür. Yeter bu kadar forum:D

DISCIPLIN3

Okçu
Niye mehmet abinin nop savasinda sana verdigi multilerine gece bonusu oncesi arkasi destekli mis atarkende yuzune soyleseydin ya bu hakaretlerini ?
Yelokoy olmasaydi acaba isimiz bu kadar kolay olurmuydu diye dusunmedinmi hic shelby ?
Mehmet abi butun nopu karsisina alip shelbiye k55 de kanal acarken sesi cikmayan yaninda duran shelbide ayni cesareti gosterip vuslati karsisina alamamis. Eger simdi bu cesareti bulmazlarsa kendilerinde esaretin bedelini odeyecekler.

Emin ekibini hep diri tutmak icin bir sebep bulabiliyor yada uyduruyor surekli bir savas icerisine sokuyor klanini.
Nopu RM ile ortaklasa toplayana kadar exitcilere ilismedi
Nop bitince exitcilere iki laf soz kafa karistirdi exitte cekildi
Rm ile isi bittikten sonra bahanesini hepiniz gordunuz. Bu konuda hic mi hic uzulmedim beter olsunlar
Yelokoylede isi bitince bahanesi hazir yukarda yazmis birseyler. (bunada uzulmedim taraf olmayi basindan beceremediler)
Cember daraliyor benden soylemesi.. Bundan sonra yazacaklarim eminin sahte dostluguna inananlari ilgilendiriyor.
Eger aztek sonrasi %65 vuslat %35 shelby tarzi bir harita cikarsa kendi kalemiyle yazdigi gibi muhtemelen siz baskaninizin arkasindan is cevirdiniz onun yoklugunu firsat bildiniz deyip(Rmyede siz muttefiginizi sattiniz demisti) 3-5 shelbiciyi yanina cekip bassiz kalan klanin gerisini toplatacaktir. Heleki klan baskani asker falan olcaksa vay shelbidekilerin haline...
Yada eger ekibinin diriligini gorurse once kapaticaz abi yaa kardes ya agizlarina girip su noptan aldiklari veya sagdan soldan topladiklari ekiplerin oyuncularini turlu bahanelerle klan istemiyor yonetim karar aldi ben birsey diyemedim, neden vuslatla baslamis oyuncularin yerine sizlerle dunya kapatayim vs vs diyerek klandakilere peskes cekecektir.(Mahmut bu dunyanin sonunu goremezsin. Ne kadar hakettigini tum dunya biliyor o ayri. ama gercekler boyle maalesef.)
Sonrasinda yine kuculmus bir dusman klana psikolojik ustunlukle saldiracaktir. shelbidir x tir y dir z dir isimlere takilmayin ve kalkip kendinizi veya emini savunmayin, ben size adamin mantigini anlatiyorum.

kissadan hisse size kalmis...