Vuslat VS Aztek Yalaköy

..Shadowlord..

Mızrakçı
Söylemlerinden çıkan sonucu değiştirmez. Müttefikimle alış verişimi yaparım. Laf kaçırma eylemi anlık bir durumdur. Biz burada yazışıyoruz. Teknik olarak ağzından laf kaçıramaz. :D

Eminle ben biriz. Senin söylemlerin beni bozmaz. Aksine kudurduğunuzu görmek bizi daha da mutlu eder. Sen şimdi yeni bozgunculuk fikirleri geliştir öyle gel.

Söylemlerinden çıkan sonucu değiştirmez. Müttefikimle alış verişimi yaparım. Laf kaçırma eylemi anlık bir durumdur. Biz burada yazışıyoruz. Teknik olarak ağzından laf kaçıramaz. :D

Eminle ben biriz. Senin söylemlerin beni bozmaz. Aksine kudurduğunuzu görmek bizi daha da mutlu eder. Sen şimdi yeni bozgunculuk fikirleri geliştir öyle gel.

Önce ki postları okumadın veya işine gelmedi. Ben onun dediğini alıntılayarak cevap veriyorum, öyle ki onun alıntısına bile tahammülünüz yok. Bir foruma bak Feryat öncesi Vuslat ne konumdaymış şimdi ne konumda. Daha dün başlamadık oyuna kimin ne olduğunu az çok biliyoruz bu söylemlerin ile feryatın maşa olarak kullanmaktan öteye geçemezsiniz. Benim söylemlerin bozsun diye değil herkes ileride ne başına geleceğini bilsin diye yazıyorum, Huylu huyundan vazgeçmez..... :)
Feryatı savunmaya çalışmak yerine feryata niye herkes senden kötü bahsediyor, ne düzenbaz adamsın bir oyun için dönme dolap olmaktan vazgeç deyip onu etik ilkeler çerçevesinde oyun oynamaya yöneltsen daha iyi bir oyun sergilemek olacaktır. Shelby oyuncuları içinde "bakın emin bizi maşa olarak kullanıyor" sözleri geçince de gelip açıklama yapmaya çalışman ve feryat'ı post atmasını engelleyip olayı çaptırman ayrı bir ironi, haydi bye:)

..Shadowlord..

Mızrakçı
Beyinsel problemlerin var galiba. Anlamıyorsun:D Sana sabahtan beri shelby vuslat bir klandır dediğimiz halde hala kendince sayıklıyorsun. Emin den sana ne? Seni neden bu kadar ilgilendiriyor. Shelby de ki dostlarım bu kadar dert etmedi de sen neden kendine dert edindin. Yanılıyor olabileceğini reddediyorsun. Tam bir umutsuz vakasın .

Emini savunmuyorum.Bunu nereden çıkardın? Yazdıklarının bizde bir karşılığı yok diyoruz kısaca.Döndürüp döndürüp aynı şeyleri söylüyorsun.
Yerim senin etik ilkelerini. Kaybeden herkes etikten bahsediyor oyunda. Yelo abin VUSLAT ın içinden truva çıkarmaya çalışırken etikten bahseden yoktu.

Beyinsel problemlerin var galiba. Anlamıyorsun:D Sana sabahtan beri shelby vuslat bir klandır dediğimiz halde hala kendince sayıklıyorsun. Emin den sana ne? Seni neden bu kadar ilgilendiriyor. Shelby de ki dostlarım bu kadar dert etmedi de sen neden kendine dert edindin. Yanılıyor olabileceğini reddediyorsun. Tam bir umutsuz vakasın .

Emini savunmuyorum.Bunu nereden çıkardın? Yazdıklarının bizde bir karşılığı yok diyoruz kısaca.Döndürüp döndürüp aynı şeyleri söylüyorsun.
Yerim senin etik ilkelerini. Kaybeden herkes etikten bahsediyor oyunda. Yelo abin VUSLAT ın içinden truva çıkarmaya çalışırken etikten bahseden yoktu.
Ya niye uğraşıyorsun can adam nifak tohumu sokmaya çalışıyor aklınca ama anlamıyor ki he shelby klanı olarak semihin bile dünyada oynayacağımız dan haberi yoktu pre kasariz diye rica ettik ekip topladı sonra asilinca mecbur oynadık dünya kapama falan yalan yani bizim için nopu ve onun türevlerini vura vura sildirdik bize yetti bu saatten sonra ister alt klan desinler ister maşa biz alacağımızı aldık onlarda neyi aldığını biliyor gerisine gerek yok

He he aynen feryat shelby'den aldığınız köye mis geliyorsa bırakmayın tutun mesajları cekerken de shelby ile biz biriz nidaları atıyordunuz. Ya kendi söylediğine bile inanmıyorsun, inanmış gibi yapıyorsun. Biraz daha burada dur da feryat'ın gafını çarpıtmaya çalış belki shelby'de bulunan arkadaşları ikna etmeye çalışırsın.
Koca yürekli emin'in başarısını küçümsemeyin o ne yaptıysa kendi başına yaptı ve maşa olarak kullandıklarıyla beraber. Bu gün maşanın ismi x olur yarın y fark etmez.
Emin şimdi yeminler ederek anlatıyordur birilerine durumun bu olmadığını ahahahah. Haydi bye:)

Selamın aleyküm ben Eminin maşası
13 yaşındayım dayak yemeyi severim

Bunu okuyan herkesi teke tek kafes dövüşüne davet ediyorum
İzahi olmayan şeyin mizahi olur. Ama sizin ekibi forumda tanıdığım için oyunun muhabbetine olduğunuzu bildiğim için gülüyorum :D
Hucum dünyasında olduğu gibi satışa geldiğiniz zaman gülenler bu gün sizin yanınızdayız diyenler olacak.

Happani

Yasaklı
Bir de şey demiş semihe vuslat sizi vurunca üyelerine ne cevap vereceksin falan :D

Semih bu gece hesap siliyoruz desin sabaha online hesap kalmaz bizde tanımadığın bir ekibi salak saçma şeylerle gazlamaya kışkırtmaya çalışıyorsun :D Forumda tamamen boş muhabbet dönüyor diye duruyoruz yoksa ciddiye falan alıp üzülüp cevap verdiğimizi düşünme :D

Gerçekten de eğleniyoruz. Noptan vurduğumuz adamların hesaplarına RM oyuncuları koşup bakıyordu adaya veda ederken biz tarafsız kaldık dedi. 55 deki nop federasyonunu ( birden fazla ekip ) vurduk toplama moduna geçtik foruma gelip zamanımız yok bakamıyoruz hesap siliyoruz dedi. Güzel bir şekilde şuraya gelip helal olsun tebrikler diyen 3 5 insan oldu sağolsunlar gerisi hep bir cambazlık peşine düştü.

Son olarak size gelirsek günlerce uyumadık savaştık ettik eyledik kıta şekil aldı truva çıktınız. Bizzat operasyon ayarlayan kişiyim bu klanda. Ekibin benim hiç bir mesajıma dönüş yapmadı. Nop ve RM operasyonları için. Rm hesap sildiğinde ise bütün haritaya rez atıp köy muhabbetine düştük.

Yani özeti dünyanın başından beri iki tarafın da bozup çıkarını düşünebileceği shelby vuslat müttefikliği var bizim için. Biz buralara geldiğimiz için gayet mutluyuz. Eğer dediğin gibi bir senaryo olsa bile bırak bunu biz düşünelim. En fazla semihe iki küfür eder karşılıklı çayımızı içeriz :D

NOPasaran*

Okçu
İzahi olmayan şeyin mizahi olur. Ama sizin ekibi forumda tanıdığım için oyunun muhabbetine olduğunuzu bildiğim için gülüyorum :D
Hucum dünyasında olduğu gibi satışa geldiğiniz zaman gülenler bu gün sizin yanınızdayız diyenler olacak.
Anlamadığın konu şu , isteyen bizi arkamızdan vurabilir sırtımızdan hancerleyebilir hatta kafamıza kaldırım taşıyla bile vurabilir. Siz bizim kazanmak için oynadığımızı falan mı saniyorsunuz ? Bizim ki muhabbet işi discord girmeye bahanemiz bu oyun bizim için. O yüzden bizim shebeley klanlari olarak dert etmedigimiz şeyleri siz de kendinize sorun etmeyin. Buradan motorcu emin' e de iki çift lafım var ... Nasıl koyduk beraber Nop a hshshdhdhdhshshs

Anlamadığın konu şu , isteyen bizi arkamızdan vurabilir sırtımızdan hancerleyebilir hatta kafamıza kaldırım taşıyla bile vurabilir. Siz bizim kazanmak için oynadığımızı falan mı saniyorsunuz ? Bizim ki muhabbet işi discord girmeye bahanemiz bu oyun bizim için. O yüzden bizim shebeley klanlari olarak dert etmedigimiz şeyleri siz de kendinize sorun etmeyin. Buradan motorcu emin' e de iki çift lafım var ... Nasıl koyduk beraber Nop a hshshdhdhdhshshs
Feryat'ın önce ki attığı postu tekrar oku olanlar Feryat'ın başarısı ve maşa olarak kullandıkları tarafından. Siz bir şey yapmadınız, feryat yaptı. Bütün iyi olan şeyler feryat'a aittir. :)

NOPasaran*

Okçu
Feryat'ın önce ki attığı postu tekrar oku olanlar Feryat'ın başarısı ve maşa olarak kullandıkları tarafından. Siz bir şey yapmadınız, feryat yaptı. Bütün iyi olan şeyler feryat'a aittir. :)
Bu dünya da her ne yaşanırsa yaşansın vuslatla kendimizi ayrı görmüyoruz. Emin öyle demiş böyle demiş bizi rahatsız etmiyor. Emin bizim klana da sirküler çekiyor. Kapatırız kapatmayız o semihin işi bizi ilgilendirmiyor.

Bu dünya da her ne yaşanırsa yaşansın vuslatla kendimizi ayrı görmüyoruz. Emin öyle demiş böyle demiş bizi rahatsız etmiyor. Emin bizim klana da sirküler çekiyor. Kapatırız kapatmayız o semihin işi bizi ilgilendirmiyor.
Dünya kapatmak değil mevzu yeni bir dünyaya giriş yapmakta. Dünya öyle böyle bir şekilde kapanıyor. Vuslat için forum da veya oynayanların akıllarına gelen şeyler hep aynı değişmez bir bütün. Umarım Shelby kendi mottosu olan muhabbet ve eğlenmek için oyun anlayışını bu çirkin emeller için oynayanların elinde paralamaz. Gözüken de bu yönde, maalesef. İyi geceler usta:)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Hücumu bilmiyorum da biliyor musun bu Shelbynin 4.worldü ve ben hiç satışa gelmedim. Yanımdakinin beni satacağını hissettiğim dakika ben onu vurdum. Vuslatın da geçmişi kısmen bu şekilde. 2 tarafın da geçmişi bu şekildeyken ve 2 taraf da çok daha kârlı çıkacağı bir şekilde birbirini satmak için bir düzine fırsat yakalamışken satmayı bırak art niyetli bir harekette bile bulunmadı. İlk kez şans eseri aynı dünyada denk gelmemize rağmen sanki 15 yıllık kardeş klanmışız gibi daha diğeri talepte bulunmadan kendi kendimize birbirimize yardım ettik eksiğini ihtiyacını sorup o istemeden giderdik. Demek ki neymiş hata bizde değil bizden önce yanımızda olanlardaymış o yüzden Emin Emin diyip durmayın. Ben ilk defa böyle bir müttefiklik yaşıyorum ve yıllardır oynadığımız bu oyunda bu şekilde omuz omuza savaşıp güçsüzken güçlüyü yenip (3 kıta vs 1 kıta) world kapatan 2 klan hatırlamıyorum (varsa bizim cahilliğimiz olsun söyle aydınlat bizi). Biz bu anlattığım şeyin mutluluğunu yaşıyoruz world kapatmak satmak satılmak falan hikâye bunlar daha fazla zorlama artık sırf world sonu geldiği için forum boş senden başkası yok diye seninle takılıyoruz yoksa söylediğin şeyler inan ki cevap vermeye bile değecek şeyler değil. Bana yanındakiler falan demişsin de benim arkamda da kimse yok yanımda da ekibimdeki eski dostlardan başka kimse yok dost dediklerimizin bir çoğundan zaten yeteri kadar zarar gördük bunların en sonuncusu şu an konunun ana kahramanı Yeloköy. Demem o ki bu işleri zerre kadar ciddiye almayacak insanlar için boşuna fitne fesat çabalarına girme aha da ilk defa bu kadar uzun yazdım anlar mısın bilmiyorum :)

NOPasaran*

Okçu
Dünya kapatmak değil mevzu yeni bir dünyaya giriş yapmakta. Dünya öyle böyle bir şekilde kapanıyor. Vuslat için forum da veya oynayanların akıllarına gelen şeyler hep aynı değişmez bir bütün. Umarım Shelby kendi mottosu olan muhabbet ve eğlenmek için oyun anlayışını bu çirkin emeller için oynayanların elinde paralamaz. Gözüken de bu yönde, maalesef. İyi geceler usta:)

Dünyanın favorisi Nop silindi mi? Sildik.
Yancisi olan rm paket oldu mu? Oldu.
Up diye bir klan uydurup kontrolü bende diyerek kitamizi mahveden Mehmet abim de adaya veda etmek üzere zaten e bizim görev tamam. Açıkçası hesap kapatma dünyası oldu bizim için çok şükür kapattık gerisinin önemi yok dostum. İyi geceler sana da

krallen

Milis
@DISCIPLIN3 Yeloköy olmasaydı dünya daha erken sonuçlanabilirdi. Zira dünya başı öyle ekiple geliyorum böyle ekiple geliyorum deyip shelby ve vuslat ın stratejisinin tamamen değişmesine neden oldu. ( güney sınırları) Toplamış çeri çöpü gelmiş. Bize diplomatçılık oynuyordu. Sözü dinlenmiyordu. Getirdim dediği adamlar shelby ve vuslatı vurdu. Sen ne anlatıyosun ? Biz ne yaptıysak vuslat ve shelby birlikte yaptık.Yeloköy kendi diplomatik hatalarını düzeltmesi için bir fırsat verdik. Gücü bizden alanlar,az güçlenince bizi devirmeye kalktılar. Biz de gerekeni yaptık yapıyoruz. 3-5 hesaba baktı diye dünyayı kazandırmadı yani.

@PARS Estergon Seni gene hiç anlamıyorum. Ne yaşadığını çözemedim. Değişik yorumlar yapıyorsun. Shelby benim müttefikim. Anladın ? Destek de alırım,bakıcı da alırım, bakıcı da isterim. Kami desteği de veririm alırım da. Müttefikimden aldığım desteği anca bir aptal şöyle yorumlar." Vuslat , shelby i kullandı" ne değişik adamsın sen. Biz dünya başı sırtımızı birbirimize yaslamışız. Uzun zamandır böyle müttefiklik görmediğiniz için oyunun mantığını mı unuttunuz siz? Birimiz düşerse diğerimiz kaldırır. Anlayabiliyor musun dediklerimi? Daha basite indirgeyeyim mi?

burda tane tane kime anlatır gibi anlattın Can. Gerçi hala anlamamış gibi duruyor. bunun ki ileri düzey galiba

spymax*

Yasaklı
Yav kardeşim şu adama beni savunmayın yada yazmayın reklamın iyisi kötüsü olmaz bunlar olmasa ben nasıl reklam yapcam aggsgdgd sen devam et kardeşim salla bana adamsın sen en doğru sen biliyon