SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

aliklo

Okçu
Savaş İlanını Gördükçe Soa Daki Oyunculara İkinci Mhmet36 Vakası Yakındır Demek Geliyor İçimden İnşallah Klavyede Ki Başarıları Oyuna Da Yansıtabiliriz:)

ByRevolution

Yasaklı
HANİ BU ŞEKİL YAPAN ARKADAŞ VARDI. DÜŞMANDAN KÖY ALDIĞIMDA GELEN DESTEKLERİ KESEYİM DEDİM. İÇİMDEKİ HEYECAN ÇÖP OLDU.
MEĞERSEM GELENLER DESTEK DEĞİLMİŞ FAKEYMİŞ :p

BUYRUN ALTTA GELEN DESTEKLER ve KESİMLERİ GÖRÜNÜYOR. Bu bir kısmı. Devamını arkadaşlarıma bıraktım onlar kesecek :D Beni sıktı, hiç saldırı puanı kasamadım :(

vJJPnm.png

BUNLAR MI SİZİN 150 KİŞİNİN SAVUNMA ASKERLERİ. Bunların içinde senin de savunma askerlerin var 300-400 mızrak falan :D

Bunlarda köyü aldığımda gelen destekler

Ayyz5z.png

BU arada destek fotoğrafındaki köy ismi , raporlardaki köy ismi farklı. Değiştirdim isimleri koordinatlardan anlarsınız zaten :=)
ByyzDV.png
ZOO3kg.png
lbbZjB.png

Buyrun bunlarda raporlar.
.

zJJMrO.png
yzzqL9.png
pGGnBJ.png
YOO6rA.png

Daha ben saldırmıcam birazdan klan forumuna süreleri atıyorum. Kim isterse saldırır azıcık amele ordusu kesimi yapar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş İlanını Gördükçe Soa Daki Oyunculara İkinci Mhmet36 Vakası Yakındır Demek Geliyor İçimden İnşallah Klavyede Ki Başarıları Oyuna Da Yansıtabiliriz:)

Yalnız savaşı diriliş tarafı açtı yani o metin size ait sayılabilir :D O zaman da bu yazdığın şey tam olarak size dönüyor sanırım..

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Klanların en eğlenceli klana MAYBE NEXT TİME dir.Klan forumumuzda vişneli tart yapımından - evde kedi kulübesi yapımına kadar her türlü aydınlatıcı bilgi barındırır. :D

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Normalde erkeklerin olduğu ortamlarda apış arası kokar burada sırf ego kokuyor. Maşallah yanına beslenme çantasını alan buraya gelmiş. Beyler yatma saatiniz geldiyse alanı abilerinize bırakında az oyun oynayak....

DeletedUser65858

Ziyaretçi
Ne cok konusacak sey buluyoruz biz.. Savaş açıldı.. Kendine guvenen dost dusman herkesi beklerim 43 e.. Amma velakin ve dahi ve fakat.. Cok konuşuyoruz.. Burada sozum ona klavye delikanliligi yapan abilere arkadaslara kardeslere tavsiyem.. Cok konusup boş konusacagimiza savaşta hünerleri mizi gösterelim..bu arada..Diriliş On-ga Payidar . . .(Şaman ve SOA haric)klanlarina şans diliyorum.. Bizim ihtiyacimiz yok vesselam..

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Normalde erkeklerin olduğu ortamlarda apış arası kokar burada sırf ego kokuyor. Maşallah yanına beslenme çantasını alan buraya gelmiş. Beyler yatma saatiniz geldiyse alanı abilerinize bırakında az oyun oynayak....
Lafına az da olsa alındım o yüzden sende buraya istatistik koy da ortalık veri koksun diyorum

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Burası boş yapan dolmuş alın bunları burdan blow geliyor az daha sabredin feneride salacm herkesin eline selçuk abiye selamlar :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.