SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Olm cok fena bisey olmadi mi payidar jdksksk

Soa'yla savasan scorpionun yanina savasa giren dirilisin yaninda savasa girmek cok komik degil mi :D hayir cok guzel de bir laf var kalabalikta sesi cok cikanin tenhada ozru kabul olmaz diye hdjsksksk

Bundan sonra payidara soylenebilecek tek bisey var cek icine narkozu baba cek derine derine kafalariniz olsun jupiter jdksksms

DeletedUser

Ziyaretçi
Cidden bu fikir nereden çıktı bilmiyorum biz bu dünyaya girmeyi 39. dünyada oynarken seçmiştik gelecek klanlardan haberimiz bile yoktu kısacası kimse için gelmedik her klanda da sevdiğim abilerim kardeşlerim var diğer konuya gelirsek evet organizasyon sorunu yaşıyoruz doğru ama bu müttefiğini yarı yolda bırakma hakkını sana vermiyor kendi fikrimce neyse artık herkes için hayırlısı olsun bana çok şey kattı bu olan biten olayların hepsi herkese iyi oyunlar dilerim

Dünyanın başlarında şaman-onga savaşı konusunda sizinle ilgili değerlendirme yaparken, ortanızdaki seven klanlarının sizi zorlayacağını ve bununla zaman kaybedeceğinizi düşünüp bununla ilgili yorum yapmıştım. Sonra o klan dirilişe katıldı.

Şimdi siz orda 'bu müttefiğini yarı yolda bırakma hakkını sana vermiyor' derken eğer ortanızdaki bu diriliş oluşumuna ses çıkaramadıysanız bu müttefikliğin amacı yok ki zaten? Onlar sizle müt olmak istedi oldu, mütlüğü bozmak istedi bozdu.

Bazı şeylere gücünüz yetemiyorsa zaten sizde hak verirsiniz ki hakkı yenen taraf olursunuz.

Direkt bize karşı açılan başka bir savaşta akrep için 'Sen yem olacağını nasıl anlamazsın, bak 2 gün dayanamadın.' demiştim. Gördüğünüz üzere açılan her savaşa atılarak yem olmayı resmen kendiniz seçtiniz.

Bundan sonrası için iki tarafa da dürüstçe savaşmak yakışır. Şansa ihtiyacınız olacağını düşünüyorum zira Aslan avını gözüne kestirdi :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Cidden bu fikir nereden çıktı bilmiyorum biz bu dünyaya girmeyi 39. dünyada oynarken seçmiştik gelecek klanlardan haberimiz bile yoktu kısacası kimse için gelmedik her klanda da sevdiğim abilerim kardeşlerim var diğer konuya gelirsek evet organizasyon sorunu yaşıyoruz doğru ama bu müttefiğini yarı yolda bırakma hakkını sana vermiyor kendi fikrimce neyse artık herkes için hayırlısı olsun bana çok şey kattı bu olan biten olayların hepsi herkese iyi oyunlar dilerim
Simdi bir seyler anlatiyorsun sadece bazi seyleri kendinin bildigini saniyorsun dunyaya girdiginde kim tarafindan getirildiginizi herkes biliyor herkes olmasada ben biliyorum yani bunu bildigimide her yerde soylemedim taki oyunlar bize donene kadar.

Hadi 39 dan gelmeyi kafana koydun diplomasini baskalari kontrol ediyor bunu ben en yakin tanidigima yapmam izin vermem sen nasil verdin oda kafama takilmadi degil yani :)

Yani gelip biz 39 dan gelmeyi kafya koyduk dersen o is olmaz baskalarina anlat sen bunu.

Bir oyun oynandi biz bu oyunu bozduk aslinda isin ozu bu bos yere yok dirilis bizi birakti soyle oldu boyle oldu muhabbetini gecin yani baskalarina anlatin bunu.

Savasda size bol sanslar dilerim.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Bu hesaba göre payıdar 2 haftaya dagilir , sağ alt narcos a katılır , sol üst soa girer . Narcos ile soa nin savaşı güneybatı da patlak verir . Haksız miyim bence değilim :)

2 haftada dağıttınız dağıttınız =) Yoksa dağılırsınız =)

aliklo

Okçu
Oyun Başından Beri Bulunmuş Olduğum Mir Klanının da Diplomasisini Eleştirdim,Payidar Oldu Gene Eleştirdim Saçma Sapan Diplomasi İle Güvendikleri 3-5 Kendini Oyuncu Sanan Oyuncuların İtelemesi İle Girilen Savaşta Tek Kaldı Tek Terdimiz De Soa Değil Tahribat Klanı Da Düşmanımız Hala Burda Utanmadan Op Saatini Kaçırdı Destek Yığılmamış Gibi Absürd Şeylerle Kendini Haklı Çıkarmaya Çalışan Biri Var,Açmış Olduğu İçin Savaş İlanını Bile Ne Düzeyde Bir İnsan Olduğunu Da Dile Getirmiştim,O Arkadaş Sanıyor Ki Bu Ufak Oyunları İle Dünyayı Kapatıcak Çok Sürmez Onga Veya Narcosa Kaçması...

DeletedUser65852

Ziyaretçi
Olan oldu kimin ne olduğuda açıkca göründü soa tarafına savaşta başarılar dilerim tam sınırdayım bunu ceremesini sınırdaki oyuncular çekecek dirilişinde diplomatik politikası belli oldu Soa ya diş geçiremeyeceklerini anlayınca gayet güzel bir şekilde savaştan KAÇTILAR.İllaki bu klan içindeki düzen oturacak o zaman olaylar değişecek 2 tarafada başarılar.

lockedman.23

Mızrakçı
Simdi bir seyler anlatiyorsun sadece bazi seyleri kendinin bildigini saniyorsun dunyaya girdiginde kim tarafindan getirildiginizi herkes biliyor herkes olmasada ben biliyorum yani bunu bildigimide her yerde soylemedim taki oyunlar bize donene kadar.

Hadi 39 dan gelmeyi kafana koydun diplomasini baskalari kontrol ediyor bunu ben en yakin tanidigima yapmam izin vermem sen nasil verdin oda kafama takilmadi degil yani :)

Yani gelip biz 39 dan gelmeyi kafya koyduk dersen o is olmaz baskalarina anlat sen bunu.

Bir oyun oynandi biz bu oyunu bozduk aslinda isin ozu bu bos yere yok dirilis bizi birakti soyle oldu boyle oldu muhabbetini gecin yani baskalarina anlatin bunu.

Savasda size bol sanslar dilerim.
Adam haklı.

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Diriliş klanı kendine Soa tarfından söylenen her şeyi kabul etmiş oluyor.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konu ,konuyu açan kişi isteği ile kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.