SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TyPHonE

Yasaklı
Anarşikler gg etmişler scorpionu

Kavga falan olmadı ya çay demlemiştim o kadar birine mi bulaşsam xD

ByRevolution

Yasaklı
Düşmandan köy aldım bi baktım ki 18 tane dirilişten destek geliyor. Hani bu konu altında şekil yapan biri vardı. Destekkleri attık tarzından. Aha dedim günün saldırganı olacam. ( çok heyecanlanmıştım)
Yapabildiğim desteklerin hemen arkasına saldırı orduları koydum. 4 tane orduyu kestim şuana kadar toplam asker 1 er k mızrak kılıc anca.

Bumu sizin dünyayı savunacak , savunma ordularınız?
Ben bu orduları misyonerle keserim :D

Yarın gece raporları atarız buraya görürsünüz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya ben anlamıyorum şimdi buradaki olayı biri bana anlatabilir mi..

Scorpion'a savaşı ben açıyorum, 10 dk içinde bütün payidar ve diriliş klanları dahil oluyor savaşa. Yanımıza Şamanı davet ediyoruz diye saaştan ayrılıyorlar tek tek :D

Sonra komik bir savaş açıklaması ile tek gelin diye Diriliş ana klanından savaş daveti alıyoruz, tamam diyoruz sadece soa'yı etiketliyoruz bu sefer yanlarına yine payidar klanlarını ekliyorlar :D

Ya pardon da bu kaçıncı seviye veletlik :D ?

@Mönch* knk sen bilirsin, kaçıncı seviye bu

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Düşmandan köy aldım bi baktım ki 18 tane dirilişten destek geliyor. Hani bu konu altında şekil yapan biri vardı. Destekkleri attık tarzından. Aha dedim günün saldırganı olacam. ( çok heyecanlanmıştım)
Yapabildiğim desteklerin hemen arkasına saldırı orduları koydum. 4 tane orduyu kestim şuana kadar toplam asker 1 er k mızrak kılıc anca.

Bumu sizin dünyayı savunacak , savunma ordularınız?
Ben bu orduları misyonerle keserim :D

Yarın gece raporları atarız buraya görürsünüz :D

Ahahahaha adamlar hala 2k balta 1k hafifle savaşıyorsa demek doğal algilama=)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
@FenerSavar* emirhan ben sizinle savasmıyorum bna op yaptirma ;)
Ben oylesine takiliyorum dünyayi atgözlugumle izliyorum ve dünyaya basladigimda dirilisin klanin kurucusuna dedim herkesle savasirim soa ile savaşmam;)
Ondan beni uzak tut savasdan gelemem ben oyle seylere safım yok basarilar kizlar:)kalbim iyi olanlarin yaninda:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.