SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Bu soa kadar forumda şov yapan klan mı var bu lafı söylüyosun savaş sonunda inş yine burlarda olursunuz
Yok burda olamam muhtemelen, 5 gun sonra gidiyorum :) biz sov yapmiyoruz trolluyoruz , egleniyoruz siz ciddiye aliyorsunuz :) soa'ya o kadar kendinizi kaptirmissiniz ki kapida ki dusmani goremiyorsunuz, umarim boyle devam edersiniz de gunu geldiginde onga vs bisey bisey adli basliklari hep beraber goruruz buralarda ;)

DeletedUser65696

Ziyaretçi
El yumrugu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis :) bu dunyada ongayi kendi oyunculari dev aynasinda goruyor dususunuz kotu olur uzulursunuz benden soylemesi :)

ben yumruk atmam kafa atarım direk ön dişleri kırarım önce sonra abilerini çağırlar sende onlardanmısın yoksa .?

DeletedUser65510

Ziyaretçi
ON-GA ağzına alırken düşün lafın nereye gideceğini parazit Hadi şimdi burda 1 köy aldınız diye sevinmeye devam edebilirsin efendi efendi

Şimdi seni ciddiye alıp cevap vereyim diyecektim de "kafa atar diş kırarım" dedikten sonra bir fotoğrafa baktım bir yazdığına baktım direk yoksay tuşuna basasım geldi. Gözlerimiz kanadı

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Karşınızda bir köy alıp mutlu olan SOA(T) :cool:

SOA&ŞAMAN vs otoban faresi gibi kaçan Diriliş. Scorpion&Payidar&Dehşet

ZOOEm3.jpg

SOA vs Otoban faresi diriliş&Payidar

XEEXn0.jpg

Boşa Tartışma yaratmayın güzel ve eğlenceli bir savaş olmasını diliyoruz.

Scorpion bitti
Dehşet bitmek üzere
Dirilişe daha başlayamadık ama yanar döner konuşmalardan sonra zor günler kendilerini bekliyor bunu illa bizim savaşımız için söylemiyorum
Payidar klanı İçin söyleyebileceğim pek birşey yok zaten birleşmeden önce hangi klan İçin geldikleri belliydi kendilerine başarılar yarın zor durumda kalırlarsa kendilerine yardım edecek bir klan bulacaklarını zannetmiyorum
Se7en klanları Diriliş klanlarına dahil oldu kendilerine başarılar diliyorum Payidarın bu klana karşı savaş verip daha sonra buna müsade etmesi bile yeterli bizler için alakasız bir bölgeden böyle birşeye müsade edilmesi :) hem komik hemde düşündürücü :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Simdi ben buradaki nickimi değistirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim veya oluyor mu diyeyim???
Bu soru uzerine kavga edelim burada olur mu

@Silverbaron

DeletedUser63971

Ziyaretçi
beyler ON-GA 'nın mevzuyla alakası yok lütfen dağılalım. Zaten gerekli şeyleri Nart söylemiş 2 tarafa da başarılar.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ya ben anlamıyorum şimdi buradaki olayı biri bana anlatabilir mi..

Scorpion'a savaşı ben açıyorum, 10 dk içinde bütün payidar ve diriliş klanları dahil oluyor savaşa. Yanımıza Şamanı davet ediyoruz diye saaştan ayrılıyorlar tek tek :D

Sonra komik bir savaş açıklaması ile tek gelin diye Diriliş ana klanından savaş daveti alıyoruz, tamam diyoruz sadece soa'yı etiketliyoruz bu sefer yanlarına yine payidar klanlarını ekliyorlar :D

Ya pardon da bu kaçıncı seviye veletlik :D ?

@Mönch* knk sen bilirsin, kaçıncı seviye bu

Kanka bu benden çok daha üst bi seviye aşağıdan idrak edemiyorum :D

@Mönch* dostum canın cehenneme 2 foto atta gözümuz gönlumuz acilsn:)

Sende iyi alıştın heeee

Durum
Konu yanıtlara kapalı.