SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Savaş ilanıyla ilgili arkadaş başlık açmışta sonra kapattırmış ben açayım dedim :D

Savaş başladığından bu ana kadar alınan köyler bunlardır. İlandan önce alınan 10 ile 12 arası köy istatistiklere yansımamıştır.

Savaş tüm hızıyla devam ediyor misler ve ordular hava da uçuşuyor şuan için :)

Sonuca bağlayacak olursak rakiplerimize başarılar dilerim ve bir ufak rica da bulunmak isterim. Arkadaşlar lütfen işimizi kolaylaştırmayın biraz zevk alalım :)

mJkmJ8.png

**aNoLifeq**

Yasaklı
İki tarafa da başarılar dilerim biraz erken bir savaş olmuş diye düşünüyorum sanki biraz daha zamanı vardı :) Umarım iki tarafta savaşın tadını çıkarabilir, erken sonuç vermemesi dileklerimle :))

DeletedUser57594

Ziyaretçi
Soa final sahnesinde ki şarkısını öneririm klanıma.

Come Join In Murder :)

Bana göre kısa vadede şaman ve soa savaşı önde götürse de büyük resme bakınca yani soa şaman vs onga diriliş savaşında onga ile dirilişi avantajlı görüyorum.

DeletedUser37094

Ziyaretçi
dün konuşuyorduk oyun diplomasi oyununa döndü diye. arkadan iş çevirmeler vs baya moda bu aralar. Sonuç olarak herkesin istediği savaş başladı sanırım.

Savaşın ilk evresinde scorpion dayanamaz ve çabuk dağılırlar. diriliş ve payidar ortak op yapar bizde mis arası vs savunuruz :)
2.evrede biraz yavaşlama olur. bu arada scorpionu ve dehseti parçalayan ekibimiz önde olduğu için diriliş ve payidar tarafında psikolojik baskı oluşabilir.
3.evre karşılıklı operasyonlar olur ve kim daha iyi organize olursa ve emek harcarsa başarılı atlatır.
4.evre güneydoğu tarafı ya kuzeyine ya da batısına karşı savaşa girer. Hangi tarafa girerse o taraf soa&şaman karşısında ezilir.

Bol şans diliyorum rakiplerimize :)

DeletedUser65570

Ziyaretçi
dün konuşuyorduk oyun diplomasi oyununa döndü diye. arkadan iş çevirmeler vs baya moda bu aralar. Sonuç olarak herkesin istediği savaş başladı sanırım.

Savaşın ilk evresinde scorpion dayanamaz ve çabuk dağılırlar. diriliş ve payidar ortak op yapar bizde mis arası vs savunuruz :)
2.evrede biraz yavaşlama olur. bu arada scorpionu ve dehseti parçalayan ekibimiz önde olduğu için diriliş ve payidar tarafında psikolojik baskı oluşabilir.
3.evre karşılıklı operasyonlar olur ve kim daha iyi organize olursa ve emek harcarsa başarılı atlatır.
4.evre güneydoğu tarafı ya kuzeyine ya da batısına karşı savaşa girer. Hangi tarafa girerse o taraf soa&şaman karşısında ezilir.

Soa&şaman kazansın da bu ne ya böyle tıbbi sentez gibi olmuş aynı

DeletedUser65510

Ziyaretçi

Alayını kırmızı say sen şahin abi :) daha aşağısı şanımıza yakışmaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamlara savaş açtım bi baktım 10 klan oldular bi anda :D Bir de oyun birincisi olarak geçinen biri gelmiş oraya çılgın diplomasileri felan diyor :D Neyse ban yemicem

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Bu oyunda hiç birşey planlandığı gibi gitmez arkadaşlar,çok plan yapıp kafanızı kurcalamayın. Bazı şeyler günü birlik olur,örneğin bir kalkar oyunu bırakır,biri kalkar diplomaside ihanet eder kendi köyler için vs. vs. bu böyle maddelerce uzar gider..

O yüzden bu kadar kafa yormayın oyununuzu günlük oynayın keyfinize bakın.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Bu arada "hiçbir şey" olacak yanlış yerde space basmışım hızlı yazım hatası düzeltilmesini talep ediyorum.. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.