SOA&ŞAMAN Vs Diriliş&Scorpion&Payidar&Dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Burnuma pis kokular geliyo aga bu işin içinde birşeyler var ama hadi hayırlısı :D

DeletedUser65852

Ziyaretçi
payidar burda w den silinmeye uğraşılan klan felanmı savaşı diriliş başlatmıştı hatırladığım kadarıyla. Şimdi savaştan çekilip soa şaman vs payidara bıraktı gitti savaşı bravo demekten başka birşey gelmiyor içimden.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Bazıları yatarak oyun oynarken birbirimizi kesmeye gerek yoktu :)

Yatarak oynayan arkadaşların uzantısı olan payidara karşımız da başarılar dileriz :)

yani normalda karışmıcam diyorum ama söylemeden gecemiyecem .....

payidar klanı sınırlardan 10 15 köy kaybedip oyuncuları klandan cıkıp sınır ortasında toplayın beni diyorsa..

destekler hala atılmadı atılacak deniyorsa..

gece vakti ..müttefik ve güven verdigi (casus da degil) adama kamileri sallayıp köyler alınıyorsa..(soa atılmayan kamiler )

sonra 2 savaşan klanın sınırlarda carpışması izleyip gece gündüz farkı kacırıp .. mis arası arkası hangi köy düştü diye istatistik bakıp takip etmek zorunda bırakan ve köy kayıpları inceleyip analiz yapıp yeni alınan köylere destek organizsyonu yapıyorum ..üstüne reel hayatımı etkilemesin diye ekstradan başarı icin didinecem . benim operasyon hazır cıkalım hayır haftaya denilip gece pasif op yapıyorsa .. bende gidip pasif operasyonlar yapmak en dogal hakkım ...

SAVAŞ BEN AÇTIM LAkin .payidar acmak istemedi ..nedeni hala bilmiyorum cok iyi oyuncular sahip olabilirsiniz . organizasyon sıkıntı yaşıyorsunuz....

gunays4

Mızrakçı
Diplomasi değil de fikir veren bazı abilerin değişmesi yeterli, sonuç olarak bu dünyaya gelişiniz bizi oyalamak felan :D

Cidden bu fikir nereden çıktı bilmiyorum biz bu dünyaya girmeyi 39. dünyada oynarken seçmiştik gelecek klanlardan haberimiz bile yoktu kısacası kimse için gelmedik her klanda da sevdiğim abilerim kardeşlerim var diğer konuya gelirsek evet organizasyon sorunu yaşıyoruz doğru ama bu müttefiğini yarı yolda bırakma hakkını sana vermiyor kendi fikrimce neyse artık herkes için hayırlısı olsun bana çok şey kattı bu olan biten olayların hepsi herkese iyi oyunlar dilerim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.