Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
eğer paralıysa da farketmez canım ben senin yerine de satın alabilirim

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kanka freud. global yedi 2-3 sene önce, ben de hesabı kapatma talebinde bulundum 10 gün önce bi hesap kapatıldıktan 160 gün sonra o kullanıcı adı tekrar kullanılabiliyor, şuan bu oyunda ki en büyük hayalim o nicki tekrar almak para biriktiriyorum pre çekip nicki değiştirmek için :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ama fenersavar'ın bot paralıysa param yetmeyebilir nick değiştirmeye :(

kim uğraşıcak kanka kasmakla, 300 kişilik bi klanım forumuna 50 pre lazım atabilir misiniz yazsam banko 10 kişi atar birbirinden habersiz :DD

alacan

Yasaklı
fenersavar bot mu kullanmış ya inanmam, eliyle atmamış mı %10 barbar oranı olan dünyada 30000000 yağmayı, ben nickimden yedim cezayı klozet* diye nick mi olur dediler sifonu çektiler, takımdan biri sabah zor saatler geçirmiş sanırım

Sen bu akılla bırak oyun falan oynama canım benim sadece barbara atılmıyor hafifler. Raporda aynı birliklerle tekrar saldır seçeneği var. Aklın almaz ama yinede soliyim ben ha uyumayı unutma unutursan ban yersin dicektim zaten yemişsin ;)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
valla bilmiyorum beyler de ben neden ban yediysem onu yaptığım için yedim genelde :D
kanka freud. global yedi 2-3 sene önce, ben de hesabı kapatma talebinde bulundum 10 gün önce bi hesap kapatıldıktan 160 gün sonra o kullanıcı adı tekrar kullanılabiliyor, şuan bu oyunda ki en büyük hayalim o nicki tekrar almak para biriktiriyorum pre çekip nicki değiştirmek için :p
tam saat verirsen senden önce nicki alıp sana 10000 preye karşılık hediye edebilirim.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
hediyeye benim nick değiştirmem de ki 500 pre dahil mi? eğer dahilse çok makul bir teklif kabul edebilirim :))

Sen bu akılla bırak oyun falan oynama canım benim sadece barbara atılmıyor hafifler. Raporda aynı birliklerle tekrar saldır seçeneği var. Aklın almaz ama yinede soliyim ben ha uyumayı unutma unutursan ban yersin dicektim zaten yemişsin ;)
işte biz de onu diyoruz kaç dedik hatta fenersavara uyu dedik yapma eyleme haksız yere bottan ban atarlar dedik dinletemedik :S

Durum
Konu yanıtlara kapalı.