Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
bal porsugu sende mi ban yedin:D yahu dün neden yedigimi bile söylemeden banladılar şaşkınım ilk banım :) cok heyecanlı :D
hergele diyorlar ban yok :D ben ne yaptım da ban yedim onuda bilmiyorum:D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@alacan ali kardeşim bırak biz bildiğimiz ile kalalım bize yeter yani hani kaanı burada anlatmıssın ama gerek yok kaanı az çok tanıyan sonra arası kötü oldugun da bütün paylaştığın şeyleri foruma döken ss alıp laf taşıyan biri bunu da kaan ile yakın olanlarlar biliyor :) o yüzden kaan ile kötü olmayın sonra aranızdaki şeyler ss alınıp başka kişilere olmadı foruma atılır dikkat edin derim.

@Honey Badger. knk ban mı yedin sen :D

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Aynen haklısın onur :) Siz haklısınız hala bir kanıt ss bekliyorum beni gömün buralara diyecemde yok yani sadece konuşmuş olmak için konuşan bir topluluksunuz helal olsun :) çamur at izi kalsın politasına devam edin siz

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ne kadar boş konuşan bir biz yaratmışlar :D neyse biz boş konuşalım sen dolu konuş sorun yok.

DeletedUser65488

Ziyaretçi
bal porsugu sende mi ban yedin:D yahu dün neden yedigimi bile söylemeden banladılar şaşkınım ilk banım :) cok heyecanlı :D
hergele diyorlar ban yok :D ben ne yaptım da ban yedim onuda bilmiyorum:D

Ben 3 günde 1 yiyorum alıştım artık. Forumu öldürdüler zaten iyice 1 seneye 4 mod burada okey çeviricekler

DeletedUser66223

Ziyaretçi
Ban yiyen arkadaşlar hepiniz adına çok üzgünüm. Acınız acımızdır. Alın dinleyin kardeş olalım.

DeletedUser66151

Ziyaretçi
Ağla ağla bu gözler sana son defa
Bakarken inan yüzünde duruyor bir elveda
Uyansam bu kabustan değişir mi söyle dünya
Kalbim anla anla ve ağla yeniden

sözler güzelmiş reis :D

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Ağla ağla bu gözler sana son defa
Bakarken inan yüzünde duruyor bir elveda
Uyansam bu kabustan değişir mi söyle dünya
Kalbim anla anla ve ağla yeniden

sözler güzelmiş reis :D
Yav sana çok gıcık kaptım ben yav küçükken seni eldivenle mi sevdiler niye böylesin bişeyin acısı sende ukte kalmış gülüm söyle de yardımcı olalım sana

DeletedUser66223

Ziyaretçi
Kara mizaha kaka derler hep ama en güzel mesajı da onlar verir.

Üç arkadaş var. bu üç arkadaş bir yaz günü yaya olarak yolculuk yapmak zorunda kalıyorlar. biri türk, biri kürt, diğeri de ermeni. ama ermeni olan aynı zamanda papaz. sıcak, bir süre sonra yolda susuyorlar. etrafta su yok. bağların olgun zamanı. "iki salkım üzüm yiyelim de ağzımız ıslansın," diye bir bağa giriyorlar. bağın sahibi bir türk ama onu görememişler. "kaç paraysa veririz," diyerek yemeye başlamışlar. bu sırada bağın sahibi gelmiş. bakmış üç kişi üzümünü yiyor. fena bozulmuş ama üç kişiyle de başa çıkamayacağını düşünmüş. birine bakmış, kıyafetinden ermeni ve papaz olduğu belli. diğerine bakmış, konuşmasından kürt olduğunu anlamış. üçüncüsü de türk.
dönmüş ermeni'ye, "bak bu adam türk, yesin malımı. benim kanımdandır. helali hoş olsun. bu da kürt'tür ama din kardeşimdir. sen niye yiyorsun benim üzümümü?" demiş. bu laf, üzerlerine sorumluluk yüklenmeyen türk ve kürt'ün hoşuna gitmiş. adam, papazı bir güzel dövmüş. kıpırdayacak hal bırakmamış, yere uzatmış. bağ sahibi biraz sonra kürt'e dönmüş. "müslüman'sın da niye sahipsiz bağa giriyorsun. bu adam benim kanımdan yediyse afiyet olsun, çünkü o türk'tür. kardeşimdir," diyerek bir güzel onu da dövmüş ve yere uzatmış. bu durum türk'ün hoşuna gitmiş. biraz sonra türk'e dönmüş ve "tamam anladık türk'sün, aynı kandanız, aynı dindeniz ama sahibi olmadan başkasının bağına girilir mi?" diyerek türk'e de vurmaya başlamış. türk yumrukla yere yuvarlanınca kürt'e dönmüş ve "biz," demiş "papazı dövdürmeyecektik.

Papaz dayağı yerken sesi çıkmayanlar kendi sopa yediğinde de bağırmayacak sağa sola.
Yine yeni yeniden diyoruz ki ''AĞLA''

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Benim kızdığım durum şu kavga aranıyorsunuz...

Youtube amcayı açın derler fıkrasını dinleyin şimdi ben buraya koyarım sonra ban yerim

Sonundaki lafı burda boş yapanlara atfediyorum

Derler yapmasam da yaptı derler...İyi akşamlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.