Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66151

Ziyaretçi
basıcam hafifi vurucam kırbacı :D

yağma yaparken kırbaç

ban yedikten sonra kırbaç :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
öyle deme ya, ben c8de kendi kendimi rezil ettiğimde nop ile hiç alakası olmayan adamlar nopu ağzına alarak benimle alay etti ben ': D' dışında bir tepki vermedim, şimdi arkadaşları bottan ceza yemiş alay edilemiyor :p savunmaları 'o cocuk öyle seyler yapmaz' falan da değil ya nop ya whatsapp grubunda birbirimize attığımız fotolar :DDD
haktan nopla alakasi olmayan adamlarla beraber bana yürüyordunuz simdi de onlari mi karaliyorsun.c8 e gelmesinin nedeni sensin nopun ve ben forumda yazarken o nopla alakasi olmayan adamlarla kankaydın simdi ne oldu :)

*perfect*

Yasaklı
düştük cadı kaznaına etrafım full yagmacı dolu 1 er 2 şer topluyorum yagmayı 600 yagmada 43k yagma :s

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Şimdi iki sevdiğim insan tartışıyor normaldir, olabilecek şeyler. Normal olmayan ise diğer sevdiğim ve bu iki kişinin ortak arkadaş grubunda olan insanların birbirlerini taraf olmak zorunda hissetmesi ve yine hem tartışan o 2 kişiye karşı hemde birbirlerine karşı gruplaşıp tavır almaları. Yani hem Gökhan abiyle (narcos) hem Emirle (soa) samimi olmak zor bişey değil.İlla taraf olmanıza, daha 1,2 ay öncesine kadar çok iyiyken bu noktaya gelmenize gerek yok.

Buradan çok sevgili forum görevlilerinede bir mesajım olacak. Ota boka dakika başı ban sebebini bile açıklamadan ban atmakla uğraşmayın. Forumda 50 kişinin çevirdiği muhabbetlerden 1-2 -sevmediğiniz- kişiyi banlayıp aradan sıyrılmayın. Gelecek sefer ya açıklamasını yapın ya da süresiz atın sizde bende uğraşmayayım

Burada öpücük atılmıyormuş wpden attım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.