Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
biri ben çok güldürdü ya:D udw de arkadas haritasına bakıyorum full udw veya etrafında savunma puanı kasmış biri yok kendisinin kesim puanı yok 3-4 barbar var 100bin üstü yağma yapmış :DD bir de anlasılmasın diye iki gündür 1000köye yağmaya gidiyor :DD ben şaşkınım önceden bu oyun böyle değildi

myw**

Dük
eyzem yakında buralarada uğrar arkadaşlar , sizlere çok selamı var yakında gelicekmiş :)

DeletedUser62974

Ziyaretçi
emek hısızları şikayet ettim ilk sırayı komple xd

DeletedUser66226

Ziyaretçi
247 köyden 162k çeken arkadaş taktik öğretsin biz de yapalım.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
ne güzel oyun ya. etrafına arkadaşlarını davetle, asker bastırma sırf maden kademesi kassın. sonra sen x köye gidip alman gereken normal hamın 20 katını al. bu oyun bu şekliyle bir yere ilerleyemez. pushing'den bir çok kişi banlandı vaktinde. yağma sayısı/ham madde miktarı orantısı abartı olanlara ticket açılmadan yöneticilerin bakması gerekiyor bence. yazık sabahtan akşama kadar 10 tane barbara 300 saldırı atıp 10k ham kazananlara. ben inanıyorum yapanların hepsi de cezasını çekecek.

T0qi

Baltacı
hahahaha gülüyorum sadece su yorumları gülünce bi oyuncu sizsiniz bi siz yapabiliyorsunuz yagma sizin dışınızda farklı kişiler normal yollarla yagma yapamayacak dimi .d

susucagınızı bilsem raporları paylaşırım .d

Durum
Konu yanıtlara kapalı.