Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

JrFly

Okçu
2 yağma attım toplamda 15 maden toplamışım bravo tebrikler .. Bizde işsizdik eskiden :p:p:p

DeletedUser62974

Ziyaretçi
Bölgemde Kayı dan 5 6 koy var hepsi cezalı hemde saldırıya kapali. İşin ilginç yani hepsi 40 50 puan arasi

DeletedUser62974

Ziyaretçi
Bu sabah bir köy boşalttım 15k yağma aldım. Bunu 10 köye yapsalar ne olur sonuç? Ben hesapladım. Siz aklınızı yormayın. 150k yağma yapar. Arkadaş 200 köy yağmalamış. Yani 3M olması lazımken 160k oluyorsa bu oyunun suçudur. Yeterince açık yazdım.

Hangi kamil 15 k maden saklamis köyünde biz saldırınca 100 puanlık adam asker basıp ham harcıyor

DeletedUser58069

Ziyaretçi
300 koy 30 k yağma. Ben bu isi bilmiyorum. Birakayim en iyisi oyunu. Yağma atmaktan cigerim soldu.
Askeri de yağma koyude az olanların beni 5 e katlaması zoruma gidiyor arkadaş. Hayran kaldım oyunculugunuza. :) ;)

Nememurualkolbey?

Mızrakçı
300 koy 30 k yağma. Ben bu isi bilmiyorum. Birakayim en iyisi oyunu. Yağma atmaktan cigerim soldu.
Askeri de yağma koyude az olanların beni 5 e katlaması zoruma gidiyor arkadaş. Hayran kaldım oyunculugunuza. :) ;)
Biraz da köylere girdiğin saatle alakalı. 300 köye öğlen 12 de girersen mesela 30k bile iyi :) 300 yağmayı sabah 5 de at aynı köylere illa ki artacaktır bu sayı.

myw**

Okçu

hem yağma yapmayı bilmiyorsun hem ağlıyorsun nasıl yağma atılır diye sor burdakilere illa birisi ögretir :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
buradaki muhabbetin ardından aydınlandım ve etrafta ne kadar 100-120 puanlık köy varsa casuslayıp hayretler içinde kaldım. İçinde yaklaşık 20k maden olan ve hiç asker olmayan 3-4 köy buldum. Çoğuna da afiyetle çöktüm. Bu yaptığım pushing oluyor mu? Başkasının kuzenine çökmekten ceza yer miyim? Teşekkürler.
Not: 48 yağma 48k

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ulan dibimde hamları 15 olan 3 tane boş köy buldum Allah tan savunma oynuyorum yoksa saldırı oynayıp yağmalasam ban yerdim kesin :D

Vogue

Milis
Bende 340 köye gitmişim 8k bile olmamış ,20-30 toplayanlar hile yapıyor kesin :) :) :)
Güzel mantık

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ha haritada barbar mı var da adam akıllı yüzlerce köye gidelim? yağma konusunda barbarlardan medet umalım. bir şey diyorsanız genelleme yapmayın. 3000 kez yağma atıp ceza yiyeceğime 200 kez giderim hafiflerimi yormam casussuz girmem 80-90k yağma yaparım

Luciferr

Baltacı
Bende 340 köye gitmişim 8k bile olmamış ,20-30 toplayanlar hile yapıyor kesin :) :) :)
Güzel mantık

Kardesim vur dedik oldurdun sende :( ben script kullanarak yagma atiyorum. Oynadigim oyun yaptigim yagma nasil yaptigim ortada cok sukur.

Ha scriptle atiyorum derken yanlis olmasin. Koordinatlari cikarip fake scripti cok sukur ki is goruyor. Ayni zamanda makrolu mouse um yok. Microsoftun mavi mouseleri ve tek parmagim enter tusuna bastigi icin yetiyor.

(Trollediginin farkindayim, kizim sana diyorum gelinim sen anla muhabbeti gibi bisi dusun :p )

Durum
Konu yanıtlara kapalı.