TRICKS vs ŞİZOFREN

DeletedUser64740

Ziyaretçi
boşver takma zaten silmişsin :D
sen eskiden daha boş konuşurdun baya değişmişsin kapatta gidelim başka forumlara saralım :p

DeletedUser67142

Ziyaretçi
boşver takma zaten silmişsin :D
sen eskiden daha boş konuşurdun baya değişmişsin kapatta gidelim başka forumlara saralım :p

Keşke eskiden şöyleydin de şimdi böylesin diyebilecek olsaydım pek bir farkın yok :D o zaman da paket etmişlerdi burada önce udw paketledi şimdi biz bıraktığımızdan farksız değilsiniz.
Kapanır illa ki çok kasmaya gerek yok acelemiz de yok

erkan baba

Kılıç Ustası
Sürekli tricks içerisindeki ekiplerden bahsediliyor bireysellik vurgusu yapılıyor.Bence hataya düştüğünüz noktada burası oluyor.Ekipcilikten çok klancılık var herkes birbirini tutuyor ve elini uzatıyor bu olduğu sürece hiç bir klan kaybetmez.Savaş hayırlı uğurlu olsun.

DeletedUser67725

Ziyaretçi
Bide tarafsız birinden dinleyin bakalım.
Şizofrenin güney paktında olmasının tek sebebi tricks klanının şizofreni kuzey paktına kaptırmamak isteğidir. Zaten sonra bi bahane bulup toplarız diyerekten pakta almışlar. Fakat şizofrenin göz göre göre nasıl bu pakta katıldığını hala anlamış değilim. Adamlar o kadar kalabalık bi de şizofrene mi dünya kapattıracaklar. Alarm ve tricks paktı zaten dünya başından beri paktını kurmuş. Düşündükleri ise biz zaten bu 2 klanla dünyayı kapatırız ama işi garantiye alıp nasıl daha rahat kapatırızdı. Cedcalide yolda bulunca zaten kesinleşti bi gecikme olmasın diyede şizofreni aldılar sonra mendil gibi attılar. Kim ne düşünürse düşünsün olayın özeti budur.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Herkesi anlıyorum tartışıyorlar konuşuyorlar antiye ne oluyor :D Bak istiyorsanız holymanın köyler orada yıkabilirsiniz ;)

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Sağlam klanlar geldi diye sağlam World olacak hali yoktu buranın ve olmadıda

Fenersavar 40 ve 43 te taptığı atar giderlerin sonucunu dünyaları kaçarak öğrendi. 47 de Nop tayfası ile samimi olup 50 ye beraber girdiler eğer soa tayfası tek girseydi bir halt yapamazlardı.

Alarm klanı ile Nop tayfası kaç dünyadır beraberler bunu ancak basiretsiz bir klan olan Şizofren anlayamadı.

Serhat mantıklı hamleler yaptı ancak müttefikleri tutunamadı müttefikleri tutnsaydıda gerçi pek bir şey olmazdı gibi her dünyada öyle o zaten:)

Bu arada dünyada oynamadım ama merak ettim neler olacak diye ama bir şey olmadı.

Şimdi Soa tayfası zıplar buraya ama biz 40 ve 43 te kaçmadık diye sende kimsin biz seni tanımıyoruz oyunda nickin ne diye :)

Amin olun biz oynasaydık dünya böyle olmazdı elbet görüşürüz gene bir dünyada kaçtığınız zaman anlarsınız kim olduğumuzu

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Bu arada 3 4 gündür kamptaydım yaylanın dağın tepesinde neler neler olmuş aman aman :D

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Sağlam klanlar geldi diye sağlam World olacak hali yoktu buranın ve olmadıda

Fenersavar 40 ve 43 te taptığı atar giderlerin sonucunu dünyaları kaçarak öğrendi. 47 de Nop tayfası ile samimi olup 50 ye beraber girdiler eğer soa tayfası tek girseydi bir halt yapamazlardı.

Alarm klanı ile Nop tayfası kaç dünyadır beraberler bunu ancak basiretsiz bir klan olan Şizofren anlayamadı.

Serhat mantıklı hamleler yaptı ancak müttefikleri tutunamadı müttefikleri tutnsaydıda gerçi pek bir şey olmazdı gibi her dünyada öyle o zaten:)

Bu arada dünyada oynamadım ama merak ettim neler olacak diye ama bir şey olmadı.

Şimdi Soa tayfası zıplar buraya ama biz 40 ve 43 te kaçmadık diye sende kimsin biz seni tanımıyoruz oyunda nickin ne diye :)

Amin olun biz oynasaydık dünya böyle olmazdı elbet görüşürüz gene bir dünyada kaçtığınız zaman anlarsınız kim olduğumuzu

40 43 47 demi oynadı bu fenersavar veya #biçerdöver olm bu nasıl bir hastalıktır ki adam yalnızlığını oyunda atıyor .kim ne yaptı bu çocuğa. vallahi acıdım. Ortam yapması normal bu çocuğun dışarda vurgun ye hıncını oyundan al .. anam avradım olsun üzülüyorum be sabri abi

Sigara yakacaktım kendiliğinden yandı :(

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Nerde bu çocuk ya :$
Klanıyla gelsin konuşalım dertleşelim .
kkız arkadaşınmi terk etti seni spaydi.. biz vakit yok diye 1 dünyada oynayamıyoruz kıskandım hergeleyi :)

DeletedUser65621

Ziyaretçi
Şizofren klanina laf yapan arkadaslar var da sizofren klani hicbir klani ayartip ona buna savas actirtmadi, adamla savastaydi, cin arkadan savas acti, adam klani ile sa yapildi, cin bitirildi. Alarm la savas yapildi adam klanindakileri bunyelerine katmaya calistilar ayarttilar, adam klani bitirildi. Pakt olayindan sonra nwo ile sa yapildi diyorlar. Tricks orada paktinda bulunan klan sinirinda ki klanla savasta neden nwo ile sa yapildi diyecegine neden paktinda ki klanin savasina girmedin diye sorarlar. Herseyi sizofrenden bekliyorlar ayni anda 3 cephede savaşsin sizofren ama kendilerine geldiginde sadece 1 cepheden devam etsinler. Net bu dunyada sizofren disinda kapatan olursa en leş dünyalardan olacak. Bu arada alarm vs sizofren konusunda ilk oplarda cok iyilermis simdi kafa kafayaymis diye arkadas, ilk oplarda iyi gozukmelerinin nedeni cin, adam vb gruplari ayartmalariydi ona ragmen istatistige katilmayan AlarmA klanindan 350 koy verdiler, yani kisaca ilk oplarda iyi gozuktuler alarma hesaba katmayarak. Alarm da biz diplomaside etliye sutluye karismadik dik durduk ayaklari yapip sizofren bunyesinde ki tum gruplari yoklayip, kendi oplarindan 1 gun once bunyelerine kattilar, faruk muhabbetini konusmuyorum bile sinirdayim ben destek lazim diyip destekler faruktayken gecesinde kendinize gecirip destek yollayan koylere op yapanda biz degildik.