TRICKS vs ŞİZOFREN

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Truva listesi, Nail başkan olacak sinseri kızağa çekecekler, diplomasi hamleleri, Cedcale atılan destekler, cedcali trickers yapmalar. Allahtan üfleyince 1k köyümüz düşüyor kardeş... :) Tineri bırakın artık..

Şu yazdıklarının benim yazdığım yazıyla ne alakası var şimdi ? nail cedcal truva felan eğer savaşsaydık nwo yu barbar toplar gibi toplıcağımız gerçeğini mi değiştiriyormuş anlamadım tam

savaşsaydık armut gibi topladık yazardım simdi korkak silip kacdı diyorum pek de bir fark yok

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Burda desarj oluyorsunuz herhalde. Yoksa bu muhabbetler donmezdi diye dusunuyorum. Cok agir konusuyorsunuz.(En azindan benim lügatima gore :D )

Hakaret etmeseniz bile karsinizdakini asagilamadan konusun arkadaslar. Hepiniz yasini basini almis insanlarsiniz. Kiytirik browser oyunu icin kalp kirmayin lutfen daha fazla. Gir giriniza bakin yahu.

The JUDGE

DeletedUser68814

Ziyaretçi
adam satmak bir deyimdir ve bir kişiyi bir çıkar karşılığında yarı yolda bırakmak anlamı taşır ve ne yazık ki sen korkaklığının, yüzsüzlüğünün yanı sıra Türkçe'yi de bilmeyecek kadar cahilsin

Allah'ım gooooooooooool

DeletedUser68297

Ziyaretçi
adam satmak bir deyimdir ve bir kişiyi bir çıkar karşılığında yarı yolda bırakmak anlamı taşır ve ne yazık ki sen korkaklığının, yüzsüzlüğünün yanı sıra Türkçe'yi de bilmeyecek kadar cahilsin

Bak ne güzel diyorsun "adam satmak" sen adam mısın utku :D ahakjshdkasd O yüzden git ötede Dil bilgisi ve edebiyat duyarı kas.. Hadi yallah.

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Neyse tüm hazımsızlar olarak yiyin birbirinizi der giderim... Sizde ki bu kuyruk acısı geçmedi, geçmeyecek belli. :D
Kuyruk acısı demişken onun anlamınıda yazıversene şuraya, mesela hesap sil yaptırıldığın worldde, hala oynamaya devam eden ve seninle hiçbir alakası olmayan iki klanın(tek ortak yanları seni hesap sile göndermeleri ama sayılmaz heralde çıkar ben silmedim oyun kendi kendini silmiş falan dersin sana belli olmaz) konusunda biraz içerlemiş gibi yazılar yazman güzel bir örnek olabilir gibi geldi bana?
Ve yine haklısın CEDCAL her savaştan kaçıp üzerine her savaşını kaybettiği için şuan oyunda hala varlar ama karşısına yazdığın yiğitler savaşlarını kazanıp cedcal i ezip attıkları için şuan hesap sil yapmış gitmişler gerçekten çok doğru bir noktaya daha parmak bastın.

Komik bir şeyler arıyorsan;
Senin çöp klanların vs savaştan kaçan korkak cedcal oyuncuları kesimleri
Özellikler
Klan adı: New World Order
Yenilen rakipler: 47.161.230

Klan adı: New World Order-1
Yenilen rakipler: 23.087.867

Klan adı: New World Order-4
Yenilen rakipler: 16.941.546

Klan adı: NEW WORLD ORDER-3
Yenilen rakipler: 12.221.177

Klan adı: New World Order 6
Yenilen rakipler: 19.325.045

Klan adı: NWOK34
Yenilen rakipler: 18.305.972

Klan adı: New World Order 7
Yenilen rakipler: 9.752.861

Yendiğin rakipler
Toplam
3 Kavurmalı Tost 26,17 Mil.
4 -SouLFly52- 23,60 Mil.
8 Crystalliz3 21,58 Mil.
13 procedcal 18,76 Mil.
19 ZOOM 15,27 Mil.
20 -.Uzumaki Naruto.- 14,80 Mil.

işte ben buna gerçekten gülerim ;)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Crystalliz3 Sen ve senin gibilerin sırf konuşmak için konuşacağını düşünemediğimiz için 50-60 tane klan kurup dağıtmışlığımız vardır herhalde dünya üzerinde.. Malum kalabalık bir kadroyduk. Ve hiç bir zaman misal ŞİZOP gibi bir klana kesim puanı kastırmak gibi bir dert içerisine girmedik... Örneğin SANCAK klanı da SNCK2 de operasyon savunurdu yada farklı bir klanda saldıracak adamları toplardı vb. Bunları doğru yönetemediğimiz için, istatistik kısmı senin bizi eleştirebileceğin bir alan değil :) Çünkü doğru değil.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
efsane olacakken kestane olmuş dünya :D
Yine zevksiz de değildi son zamanların en çok aktif oyunculu worldü oldu forumuda baya zevkliydi sancak nwo udw ve titan nirvananın azminin yarısını gösterse biraz daha fazla savaş görebilirdik :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Peki kardeş sen kimsin ki insanlar hakkında tek bir şey bilmeden sadece buraya yazdıkları yorum ile böyle değişik sonuçlara varıyorsun? Adamı tanımıyorsun bilmiyorsun hayatında tek başarısının buraya yorum yazmak olduğu kanısına nasıl ulaştın. Ben şu oyunda en sevmediğim insan ile ilgili konuşurken bile reel hayatından bahsetmem. Yok tek başarısı oyunmuş yok oymuş buymuş adam belki atomu parçalıyor nerden bileceğim? Sen kızılgafa nın ne iş yaptığını ne ile uğraştığını biliyor musun da böyle yorum yapıyorsun.

Bir şeyi yaparken ya da yazarken önce kendinize bakın ondan sonra yazın.

Bak kardeşim BENCE koymuşum oraya kendi düşündüklerimi yazmışım de mi
kızılgafa adlı arkadaş o kadar egolu bir kişi ki sanki küçük dağları o yaratmış gibi gelip burada insanları küçümsüyor.Böyle insanların benim gözümde nasıl göründüğünü yazdım
Tek başarısı oyunmuş falanda demedim çünkü oyunda da başarısız.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Peki kardeş sen kimsin ki insanlar hakkında tek bir şey bilmeden sadece buraya yazdıkları yorum ile böyle değişik sonuçlara varıyorsun? Adamı tanımıyorsun bilmiyorsun hayatında tek başarısının buraya yorum yazmak olduğu kanısına nasıl ulaştın. Ben şu oyunda en sevmediğim insan ile ilgili konuşurken bile reel hayatından bahsetmem. Yok tek başarısı oyunmuş yok oymuş buymuş adam belki atomu parçalıyor nerden bileceğim? Sen kızılgafa nın ne iş yaptığını ne ile uğraştığını biliyor musun da böyle yorum yapıyorsun.

Bir şeyi yaparken ya da yazarken önce kendinize bakın ondan sonra yazın.
Yunus adamı ciddiye alıp niye cevap veriyorsun ki :) oturup burada milletle reel hayat başarısı üzerinden sidik yarışına girecek olsak forumda konuşan oyuncuların %80i forumu terkeder :) bak bana sallamadım tamam yazdım geçtim :) onun acısı anti-Udw savaşından kalma, o yüzden sen de takma, he diyip geç :)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Kuyruk acısı demişken onun anlamınıda yazıversene şuraya, mesela hesap sil yaptırıldığın worldde, hala oynamaya devam eden ve seninle hiçbir alakası olmayan iki klanın(tek ortak yanları seni hesap sile göndermeleri ama sayılmaz heralde çıkar ben silmedim oyun kendi kendini silmiş falan dersin sana belli olmaz) konusunda biraz içerlemiş gibi yazılar yazman güzel bir örnek olabilir gibi geldi bana?
Ve yine haklısın CEDCAL her savaştan kaçıp üzerine her savaşını kaybettiği için şuan oyunda hala varlar ama karşısına yazdığın yiğitler savaşlarını kazanıp cedcal i ezip attıkları için şuan hesap sil yapmış gitmişler gerçekten çok doğru bir noktaya daha parmak bastın.

Komik bir şeyler arıyorsan;
Senin çöp klanların vs savaştan kaçan korkak cedcal oyuncuları kesimleri
Özellikler
Klan adı: New World Order
Yenilen rakipler: 47.161.230

Klan adı: New World Order-1
Yenilen rakipler: 23.087.867

Klan adı: New World Order-4
Yenilen rakipler: 16.941.546

Klan adı: NEW WORLD ORDER-3
Yenilen rakipler: 12.221.177

Klan adı: New World Order 6
Yenilen rakipler: 19.325.045

Klan adı: NWOK34
Yenilen rakipler: 18.305.972

Klan adı: New World Order 7
Yenilen rakipler: 9.752.861

Yendiğin rakipler
Toplam
3 Kavurmalı Tost 26,17 Mil.
4 -SouLFly52- 23,60 Mil.
8 Crystalliz3 21,58 Mil.
13 procedcal 18,76 Mil.
19 ZOOM 15,27 Mil.
20 -.Uzumaki Naruto.- 14,80 Mil.

işte ben buna gerçekten gülerim ;)

Bknz: Mezar taşı nasıl dikilir

DeletedUser63716

Ziyaretçi

Kesim puanları istatistiği de bu şekilde.
Ancak bu istatistik klan kesim puanları baz alınarak değil; klan üyelerinin kesim puanları baz alınarak hesaplanmış bir istatistik.

Puan, Oyuncu, Köy Sayısı istatistiklerinin olduğu ekran alıntısı ele alınarak ortalama oyuncu başı kesim hesaplandığında;
CEDCAL => Oyuncu başına 885k
NWO => Oyuncu başına 146k
@Crystalliz3 Sen ve senin gibilerin sırf konuşmak için konuşacağını düşünemediğimiz için 50-60 tane klan kurup dağıtmışlığımız vardır herhalde dünya üzerinde.. Malum kalabalık bir kadroyduk. Ve hiç bir zaman misal ŞİZOP gibi bir klana kesim puanı kastırmak gibi bir dert içerisine girmedik... Örneğin SANCAK klanı da SNCK2 de operasyon savunurdu yada farklı bir klanda saldıracak adamları toplardı vb. Bunları doğru yönetemediğimiz için, istatistik kısmı senin bizi eleştirebileceğin bir alan değil :) Çünkü doğru değil.
Neyin doğru ki istatistiğin doğru olsun sende haklısın suç bende.. Bak okuduğunu anlar ve gördüğünü idrak edebilirsen eğer, sen çıkıp 50-60 tane klan kurduk bahanesini üretme diye tek tek oyuncu bazlı yapılmış bir listede var :( üzgünüm neresinden tutsan elinde kalacak bir konu SAVAŞ konusu, bence fazla üsteleme.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Bak kardeşim BENCE koymuşum oraya kendi düşündüklerimi yazmışım de mi
kızılgafa adlı arkadaş o kadar egolu bir kişi ki sanki küçük dağları o yaratmış gibi gelip burada insanları küçümsüyor.Böyle insanların benim gözümde nasıl göründüğünü yazdım
Tek başarısı oyunmuş falanda demedim çünkü oyunda da başarısız.
Sonuna kadar katılıyorum kızılgafa çöp :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Neyin doğru ki istatistiğin doğru olsun sende haklısın suç bende.. Bak okuduğunu anlar ve gördüğünü idrak edebilirsen eğer, sen çıkıp 50-60 tane klan kurduk bahanesini üretme diye tek tek oyuncu bazlı yapılmış bir listede var :( üzgünüm neresinden tutsan elinde kalacak bir konu SAVAŞ konusu, bence fazla üsteleme.

Yani kavurmalı tost o dönemdeki 640 oyuncumun tek tek kesim puanını hesapladı öyle mi :) Bütün klanları da aynı şekilde hesapladı.. Yaw he he.