TRICKS vs ŞİZOFREN

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Bak okuduğunu anlar ve gördüğünü idrak edebilirsen eğer
:( :( :(
kesimlerde klanlarınızı bulmak oyuncularınızı bulmaktan kolay olduğu için klan vs oyuncu yaptım ama aksini söylüyorsan gir toplam kesimlere oyuncularını bul ilk500 de koy bakalım bizim ilk20 nin kesimine yaklaşabilecek mi? Haklı olduğum konuda oturup tek tek ilk500 ü inceleyemem (ilk100 de 1 tane nwo oyuncusu vardı o da nwo mu sancak mı bilemedim) aksini kanıtlayabilirsin ama varsa öyle bir durum, gir misafir olarak bak bakalım.. aa öyle mi böyle mi he ya he falan gibi yorumlar yerine kendin hazırla listeni benim gibi sun bakalım.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
:( :( :(
kesimlerde klanlarınızı bulmak oyuncularınızı bulmaktan kolay olduğu için klan vs oyuncu yaptım ama aksini söylüyorsan gir toplam kesimlere oyuncularını bul ilk500 de koy bakalım bizim ilk20 nin kesimine yaklaşabilecek mi? Haklı olduğum konuda oturup tek tek ilk500 ü inceleyemem (ilk100 de 1 tane nwo oyuncusu vardı o da nwo mu sancak mı bilemedim) aksini kanıtlayabilirsin ama varsa öyle bir durum, gir misafir olarak bak bakalım.. aa öyle mi böyle mi he ya he falan gibi yorumlar yerine kendin hazırla listeni benim gibi sun bakalım.

Ben seninle niye tartışıyorum ki ?

80 tane köyünü almadık mı ? Dünya 2. si olan hesabını 18. sıraya kadar düşürmedik mi ? 500k 1 hafta içerisinde puan kaybetmedin mi ? Aldığın 80 tane köyün alayı barbar köy değil miydi ? sen ne kesiminden ne şeyinden bahsediyorsun yahu :) 80 köyün %80 ini çakılı savunmayı kesip almışız. 1 tane köyde 20 tane kami harcamışlığımız var... Hala diyor ki şöyle böyle :) sen git kavurmalı gelsin. Onun en azından oyunculuk anlamında gösterdiği performans açısından konuşmaya hakkı var. Sen kimsin çöp

http://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=player&mode=conquers&id=5351715&type=lose&pn=-1

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ek olarak, hesabı siyahgiyenadam (Ömer) e devretmedin mi ? Toparlayınca geri almadın mı ? Çoğu hesabınız ya co-player yada bakıcı modu ile bakılmıyor mu ? geliştirilmiyor mu ? Yani ne konuşuyorsunuz...

Klasik dünyada diplomasi istediğiniz kısa donlu gezdiğiniz günleri mi hatırlatayım burada ??

DeletedUser63716

Ziyaretçi
tartışamazsın zaten, tartışabilecek bir konun yok. En fazla gelir ağlarsın. 80 köyü aldın sen hesap sildin ağlıyorsun ben üzerine 100 köy aldım oynuyorum, sen dünya ikincisi hesabı 18e düşürmekle övünüp hesap siliyorsun ben hesabı 5. sıraya geri taşıyorum. Sen gelip boş boş savaşmıyorsunuz deyip atıp tutuyorsun ben gelip tek tek kim savaşıyor kanıtlıyorum. Klasikte oynamadım ben neyi hatırlatacaksın acaba? Sen hesap silip gidiyorsun ben oynuyorum. Hak mak konuşmak sana düşmez

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Ya savaşmak yerine çocuk gibi kaçan adamlar da şurada yazmasın ya. Hesap silip kaçan adamın neyine kuyruk acıları olacak oynamakta olanların? Tek op karşılamadan hesap silen bir adamın hele gram konuşmaya hakkı yok şurada. Hepiniz el birliğiyle dünyayı mahfettiniz. Bir de bu dünyayı w17 ile karşılaştırıyordum forumda. W17'de oynayan herkesten özür dilerim. :(

DeletedUser68297

Ziyaretçi
tartışamazsın zaten, tartışabilecek bir konun yok. En fazla gelir ağlarsın. 80 köyü aldın sen hesap sildin ağlıyorsun ben üzerine 100 köy aldım oynuyorum, sen dünya ikincisi hesabı 18e düşürmekle övünüp hesap siliyorsun ben hesabı 5. sıraya geri taşıyorum. Sen gelip boş boş savaşmıyorsunuz deyip atıp tutuyorsun ben gelip tek tek kim savaşıyor kanıtlıyorum. Klasikte oynamadım ben neyi hatırlatacaksın acaba? Sen hesap silip gidiyorsun ben oynuyorum. Hak mak konuşmak sana düşmez

Şimdi ben sana sordum mu sen naptın hesabı tekrar sıralamaya soktun mu diye ? Cedcal den vakvaktan hesaplar toplayıp ilk 5' e hesap sokarken çok zorlandın mı canısı :))) Aferin aferin helal olsun sana bravo büyük oyuncusun çok güzel barbar ve pasif köy toplayıp köylerin düşmeye başlayınca "Müsait değildim, o köyler uzaktı" diye ağlıyorsun...Süpersin :)

Ya savaşmak yerine çocuk gibi kaçan adamlar da şurada yazmasın ya. Hesap silip kaçan adamın neyine kuyruk acıları olacak oynamakta olanların? Tek op karşılamadan hesap silen bir adamın hele gram konuşmaya hakkı yok şurada. Hepiniz el birliğiyle dünyayı mahfettiniz. Bir de bu dünyayı w17 ile karşılaştırıyordum forumda. W17'de oynayan herkesten özür dilerim. :(

Yahu biri adamlığını oyunda ki durumu ile kıyaslar, biri yetişkinliğini sapık mısınız arkadaşım :) Hesap benim değil mi ? Karar benim değil mi ister silerim, ister çoğaltırım sana mı soracam :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
İstemesende sileceksin o konu sana kalmıyor maalesef abiler dediğin kişilere kalıyor onlarda seni silip göndertiyor geriye sadece gözyaşların kalıyor canısı

Serhat cidden yeter ama, zaten hesap silimişsiniz, bu kadar uzatmanın mantığı nedir?

Biraz haysiyetli ol yahu, topluca silmişsiniz, bi sal 50. dünya forumunu artık...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İstemesende sileceksin o konu sana kalmıyor maalesef abiler dediğin kişilere kalıyor onlarda seni silip göndertiyor geriye sadece gözyaşların kalıyor canısı

Gözyaşlarım mı kalıyor ahahaha sadshdaskd hocam ben senin meslek pilotluk diye biliyordum ama sen farklı mana da pilotmuşsun sanırım :) İyi uçuşlar dilerim.

Serhat cidden yeter ama, zaten hesap silimişsiniz, bu kadar uzatmanın mantığı nedir?

Biraz haysiyetli ol yahu, topluca silmişsiniz, bi sal 50. dünya forumunu artık...

Başkan haksız, hadsiz davranan insanlara cevap veriyorum.. Saçma sapan mevzular yaratıyorlar ve emin ol yazmasam bile nwo/sinser/nwo/sinser muhabbeti çeviriyor hazımsızlar. Bunu bana değil bu arkadaşlara yazman lazım.

DISCIPLIN3

Okçu
sinsercigim
Bak ben guney doguda oyuna basladim senin kitanida anlasmanida savasinida hic bilmem uzaktan oyle gordugumuz kadar bilirim. Sana bi gicikligimda yok 1 baltani kesmisligimde. Ama hangi konuda yorum yapanlar kisminda nickini gorsem artik o konuyu okumak icimden gelmiyor. Biktirdin milleti yeter gayri. bi sal bizi. Yahu admin arkadaslar bi yon verin su w50 forumuna her konuyu saptiran forumu islevsiz klan vakvak team ve sinser . yahu hic bir alakanizin olmadigi alarm sizo savasi konusunda bile kendinizi tutamadiniz sayfalarca yorumunuz var yeterin gayri neyin pesindesiniz ?

DeletedUser68744

Ziyaretçi
sinsercigim
Bak ben guney doguda oyuna basladim senin kitanida anlasmanida savasinida hic bilmem uzaktan oyle gordugumuz kadar bilirim. Sana bi gicikligimda yok 1 baltani kesmisligimde. Ama hangi konuda yorum yapanlar kisminda nickini gorsem artik o konuyu okumak icimden gelmiyor. Biktirdin milleti yeter gayri. bi sal bizi. Yahu admin arkadaslar bi yon verin su w50 forumuna her konuyu saptiran forumu islevsiz klan vakvak team ve sinser . yahu hic bir alakanizin olmadigi alarm sizo savasi konusunda bile kendinizi tutamadiniz sayfalarca yorumunuz var yeterin gayri neyin pesindesiniz ?

duygularıma tercüman olmuşsunuz neden sizo alarm ve tricksi ilgilendiren bir sayfada vakvak,nwo yok Anti azrail bilmemne konuşulup duruyor. Sinser kardeşim sana bir tavsiye bence sen başka bir worldde başlada onların forumu kanser et surekli seni gördüğümden haklı olsanda haksızmışsın gibi bir izlenim bırakıyorsun insanlarda. silip gitmişsin bırak millet savaşına baksın be gardaş.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ben söylediklerinizin farkındayım, ancak benim yazmamam bir şey değiştirmiyor.. Arkadaşların hazımsızlığı had safhada.. Yahu bir klanın TRİCKERS olduk başlığında hiç bir klan üyem ve ben yazmazken durduk yere bize laf atması normal mi ? 48 saat forumda tek bir post atmama rağmen hala bana ve klanıma (Bizimle alakalı hiç bir konu yokken) yazılması normal mi ? :)

Dediğiniz gibi olsun... Bakın 1 hafta yazmasam da 10 gün yazmasam da bu arkadaşlar da ki hazımsızlık bitmeyecek ve geçmeyecek. :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Ben söylediklerinizin farkındayım, ancak benim yazmamam bir şey değiştirmiyor.. Arkadaşların hazımsızlığı had safhada.. Yahu bir klanın TRİCKERS olduk başlığında hiç bir klan üyem ve ben yazmazken durduk yere bize laf atması normal mi ? 48 saat forumda tek bir post atmama rağmen hala bana ve klanıma (Bizimle alakalı hiç bir konu yokken) yazılması normal mi ? :)

Dediğiniz gibi olsun... Bakın 1 hafta yazmasam da 10 gün yazmasam da bu arkadaşlar da ki hazımsızlık bitmeyecek ve geçmeyecek. :)
konunun ilk sayfasında 3, ikinci sayfasında 7 yorumun var. 1 hafta değil 1 gün yazmasan adını hatırlayan olmaz zaten ne worlde etkin oldu nede worldde oynuyorsun kim neden yazsın? gelip saçma sapan alakan olmayan klanlara laf atınca yazıyoruz haliyle bizde.

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Şu sansar a cevap yazmaktan bıkmadınız mı onu bildiğimden hiç bulasmadim adam kompleksli boşverin yahu .Soysal hayatında yaşadığı kötü olayların acısını oyunda atmaya çalışıyor ... : ) beceriyor mu Hayırr : ) oyunda ortam yapan #biçerdöver le Ekür bunlar
#biçerdöver in admin arkadaşı da varmış araştırdık biraz işler kötü gidince aglıyormuş; ) yazmadan geçmiyim dedim : )

#biçerdöver gel bi dakka konuşcaz. Karlar kraliçesi buraya gel

Başkan haksız, hadsiz davranan insanlara cevap veriyorum.. Saçma sapan mevzular yaratıyorlar ve emin ol yazmasam bile nwo/sinser/nwo/sinser muhabbeti çeviriyor hazımsızlar. Bunu bana değil bu arkadaşlara yazman lazım.
Sen de az değilsin...

Beyler, varsa da bayanlar, hesap silmiş ve bırakmış klanları ve oyuncuları anmaktan vazgeçin ve şimdiki kaoslara odaklanın, yoksa aşırı boş yaparsınız...

Bu arada World 50 çöp, aksini iddia eden ise Adana Katı Atık Tesisi Çalışanıdır...