TRICKS vs ŞİZOFREN

DeletedUser58688

Ziyaretçi
Şizofren klanina laf yapan arkadaslar var da sizofren klani hicbir klani ayartip ona buna savas actirtmadi, adamla savastaydi, cin arkadan savas acti, adam klani ile sa yapildi, cin bitirildi. Alarm la savas yapildi adam klanindakileri bunyelerine katmaya calistilar ayarttilar, adam klani bitirildi. Pakt olayindan sonra nwo ile sa yapildi diyorlar. Tricks orada paktinda bulunan klan sinirinda ki klanla savasta neden nwo ile sa yapildi diyecegine neden paktinda ki klanin savasina girmedin diye sorarlar. Herseyi sizofrenden bekliyorlar ayni anda 3 cephede savaşsin sizofren ama kendilerine geldiginde sadece 1 cepheden devam etsinler. Net bu dunyada sizofren disinda kapatan olursa en leş dünyalardan olacak. Bu arada alarm vs sizofren konusunda ilk oplarda cok iyilermis simdi kafa kafayaymis diye arkadas, ilk oplarda iyi gozukmelerinin nedeni cin, adam vb gruplari ayartmalariydi ona ragmen istatistige katilmayan AlarmA klanindan 350 koy verdiler, yani kisaca ilk oplarda iyi gozuktuler alarma hesaba katmayarak. Alarm da biz diplomaside etliye sutluye karismadik dik durduk ayaklari yapip sizofren bunyesinde ki tum gruplari yoklayip, kendi oplarindan 1 gun once bunyelerine kattilar, faruk muhabbetini konusmuyorum bile sinirdayim ben destek lazim diyip destekler faruktayken gecesinde kendinize gecirip destek yollayan koylere op yapanda biz degildik.

şu kendinizi avutma şeklinize bitiyorum ben ya şizofren bütün köylerini yansıttı yani ya sende görme kaybı hat safhada yada beyınsel gerılık var:))) 2 köy verince klandan çıkmasını biliyordunuz sen galiba sadece alarmA klanında savastın.sürekli olaraka alarm A alarm A diyip duruyorsunuz adam klanını parçalama planı yapan oyuncuları sattıran biz değiliz orada verdiğimiz köyleri niye yansıtalım arkdaşım oturmamıs bır klan şimdi al alarm A klanından 350 köy hadi yiğitsiniz ya oyuncusunuz ya anca boş boş konusuyorsun.
içinizden biz oyuncu cekmedik sen olayı yanlıs anlamıssın içinizden oyuncu ceksek suan sızofren kalmazdı kı kurucularınız bile bize geçmek istedi emin ol eğer biz böyle dogru durust savasmak ıstemesek suan sızofren zaten olmazdı kufur yermıydık yerdık ama bız kufur yemege gelmedık.Bize gelen arkadaslara bız gelın klana sıze soyle yapcaz boyle yapcaz demedık bız cıkıcaz şizofrenden rahatsızık duyuyoruz sız almasanızda bız cıkıp savasımızı verır koylerımızı verır gıderız en fazla dıyen oyunculardır her baslıkta gelıp aynı konuyu tekrarlayıp duruyorsunuz köylerının gıdecegını bıle bıle bız klana aldık ve hepsı ıstatıstıge yansıdı 100 150 koy mesela savasta 300 köy ondeyız gıbı duruyor dıme sonra sıze dıyorlarkı alarmA yı topladık bız esıtız bastırın sız once bı dunya oncesı harıtaya bır bakın derım..
faruk sızın savas aracınız mı arkadasım kımse o kada yogun sekılde ozellıkle dusmanı oldugu klan ıcın gecesını gunduzune katıp savasmaz tekrar dıyorum ya sız oyundan anlamıyorsunuz yada rol yapıyorsunuz kendi klanından haberın yok gelmıssın foruma yazı yazıyorsun git ötede oyna.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Şizo vs Alarm başlığı var ne şizodan ne de alarmdan kimse orada tartışmıyo Şizo ve Alarm oyuncuları bu başlıkta tartışıyo. Olum harbi bizde var galiba bişey nerede Tricks başlığı insanlar kavga ediyo :confused::D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
İnsaf ya titan savaşı başladı 3. gün klan dağıldı cephedenmi sayılıyorsun onu :D
Siz 2. 3. Koyleri almaya calisirken ana koyden hamlari 30lamaya calisirken titan opunda 3 milyon kesim yapmisiz savunmaci olarak? Oyunu kucuk bir pencereden izlemeye devam hocam bi tek siz savastiniz bu oyunda geri kalanlar hep free geldi bu gune...

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Siz 2. 3. Koyleri almaya calisirken ana koyden hamlari 30lamaya calisirken titan opunda 3 milyon kesim yapmisiz savunmaci olarak? Oyunu kucuk bir pencereden izlemeye devam hocam bi tek siz savastiniz bu oyunda geri kalanlar hep free geldi bu gune...
İyi tebrik ederim biz hazımsız insanlar değiliz iyiye iyi deriz tek sıkıntı ozaman bir karar verin bir kısmınız titana tek attık 2 günde dağıttık diyor bir kısmınız sizin gibi diyor hanginize inanalım peki

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
İyi tebrik ederim biz hazımsız insanlar değiliz iyiye iyi deriz tek sıkıntı ozaman bir karar verin bir kısmınız titana tek attık 2 günde dağıttık diyor bir kısmınız sizin gibi diyor hanginize inanalım peki
Ben tek attik diyenleri mi yalanlamis oldum anlamadim savunmaci olarak 3 milyon kestik dedim sonra 2 op yaptik ilkinde sinirlarina yerlestik 2.de sinirlarini dagittik savas 9-10gun surdu sonra dagildilar zaten titan o gun icin kalabalikligindan ve erhandan dolayi bi udw bi sancak kadar guclu durumdaydi taki biz 9 gunde erhani yollayana kadar. Tek attik diyenler dogru demis iclerinden gectik tam anlamiyla.

Ama bu şu gercegi degistirmez herkesin kendi kitasinda kendi cepheleri varken tricks disinda kimse titana cephe acmak istemedi ne udw ne sancak... Bu hayatta taklit edilemeyen tek sey cesarettir
Bu klan bu cesareti gosterdiginde cogu kisiye gore arada pestil olacaktik ama kadere bak kadere goklerden gelen bir karar vardir :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Bizim kimleri kaç günde sildiğimizin hesaplarıyla uğraşacağınıza az op yapın savaşın da bizim de oyun zevkimiz yerine gelsin opta bizim aldığımız köyleri peşlemekten başka rakipten aldığınız köy yok Tricks klanları olarak çok op yaptık ama toplasanız 3 4 op anca yedik. Nirvanayı tek klan sayarsak 4 klanla savaşımız oldu ama yediğimiz op 3 4. Bu dünya bu kadar zevksiz olduysa rakiplerimizin basiretsiz yönetimlerinden dolayı oldu.

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Hocam sen barbar toplayıp savunma basmaya devam et savaşma işini biz hallederiz

-CyberEagles-

Yasaklı
Fenersavar beni uğraştırmada 1-2 ay önce şizofrenin kuzey paktında yer alması gerektiğini yazdığımız yazıları ve sizin şizofrenin doğru karar verdiğine dair yazdığınız yazıları çıkart. Keyiflenelim :) şizofren bitsin daha komik sahnelere geçeceğiz klan içinde atışmalar küfürleşmeler başrol fenersavar sana alma dediğimiz köyleri aldın diyerek çıkan cinsten

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Fenersavar beni uğraştırmada 1-2 ay önce şizofrenin kuzey paktında yer alması gerektiğini yazdığımız yazıları ve sizin şizofrenin doğru karar verdiğine dair yazdığınız yazıları çıkart. Keyiflenelim :) şizofren bitsin daha komik sahnelere geçeceğiz klan içinde atışmalar küfürleşmeler başrol fenersavar sana alma dediğimiz köyleri aldın diyerek çıkan cinsten

naber klanını dünyadan postaladığım 3 dönyö köpöttök bözzzzz :D

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Ben hepinize laf yetiştirip başa çıkamam sinser gelmiş onla kavga edin :D