TRICKS vs ŞİZOFREN

KING-SETO

Mızrakçı
Birçok kez söylenmiş ama ben yine de hatırlatmak istiyorum. Biz Tricks klanları olarak dünya başında Alarm klanları ile s.a yapacağımızı ve dünya sonuna kadar da bunun böyle olacağını duyurduk. Alarm klanlarında 10 yıllık dostlarımızın olduğu, birçoğunun reelde de arkadaşımız olduğu da yine belli olan birşey. Benim anlamadığım Şizofren klanları nasıl Tricks'in Alarm'a vuracağı veya Alarm'ın Tricks'e vuracağı gibi bir düşünceye vardı? Şizofren klanının Tricks klanına uyguladığı olumsuz hareketler görmezden gelinse, bunlar yaşanmamış olsa bile yine iki klan arasında savaş çıkacağı belli zaten :) Worldde 3 büyük klan kalmış Tricks,Alarm ve Şizofren herkes birbiriyle s.a olsa farmvilleden ne farkı kalacak oyunun, zaten Tricks ile Alarm'ın dünya sonuna kadar diplomasisi bulunduğuna göre geriye savaşacak tek bir klan kalıyor artık onu da siz tahmin edin :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Şizofren klanina laf yapan arkadaslar var da sizofren klani hicbir klani ayartip ona buna savas actirtmadi, adamla savastaydi, cin arkadan savas acti, adam klani ile sa yapildi, cin bitirildi. Alarm la savas yapildi adam klanindakileri bunyelerine katmaya calistilar ayarttilar, adam klani bitirildi. Pakt olayindan sonra nwo ile sa yapildi diyorlar. Tricks orada paktinda bulunan klan sinirinda ki klanla savasta neden nwo ile sa yapildi diyecegine neden paktinda ki klanin savasina girmedin diye sorarlar. Herseyi sizofrenden bekliyorlar ayni anda 3 cephede savaşsin sizofren ama kendilerine geldiginde sadece 1 cepheden devam etsinler. Net bu dunyada sizofren disinda kapatan olursa en leş dünyalardan olacak. Bu arada alarm vs sizofren konusunda ilk oplarda cok iyilermis simdi kafa kafayaymis diye arkadas, ilk oplarda iyi gozukmelerinin nedeni cin, adam vb gruplari ayartmalariydi ona ragmen istatistige katilmayan AlarmA klanindan 350 koy verdiler, yani kisaca ilk oplarda iyi gozuktuler alarma hesaba katmayarak. Alarm da biz diplomaside etliye sutluye karismadik dik durduk ayaklari yapip sizofren bunyesinde ki tum gruplari yoklayip, kendi oplarindan 1 gun once bunyelerine kattilar, faruk muhabbetini konusmuyorum bile sinirdayim ben destek lazim diyip destekler faruktayken gecesinde kendinize gecirip destek yollayan koylere op yapanda biz degildik.
Sizo yu severim de orda sevdigim insanlar da var ama boş konuşmuşsun biraz yok sizo dan baskasi kapatirsa leş miş felan.Kendin soyluyosun cin le savasa girdik adam la s.a yaptik diye o gunlerde tricks in hem nirvanaya hem titana cephesi vardi :) sizonun ne zaman 3 cephesi olmus da 3 cephe diye acitasyon yapiyosun :)

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Sizo yu severim de orda sevdigim insanlar da var ama boş konuşmuşsun biraz yok sizo dan baskasi kapatirsa leş miş felan.Kendin soyluyosun cin le savasa girdik adam la s.a yaptik diye o gunlerde tricks in hem nirvanaya hem titana cephesi vardi :) sizonun ne zaman 3 cephesi olmus da 3 cephe diye acitasyon yapiyosun :)

İnsaf ya titan savaşı başladı 3. gün klan dağıldı cephedenmi sayılıyorsun onu :D

DeletedUser59040

Ziyaretçi

nwo ile sancağa op gitmeden sildiler onlarda cepheden sayılmıyor mu şimdi

*device*

Baltacı
İnsaf ya titan savaşı başladı 3. gün klan dağıldı cephedenmi sayılıyorsun onu :D

7S46JO.png

Bak oraya yazdığım tarih titan savaşının başlayıp tamamen bitişine kadar süren kısım. O 1 aylık sürede size tek bir saldırı ordusu dahi atılmadı. Sonrasında seri oplarımıza başladığımızdan bu yana gelinen durum ortada. Titanı cepheden saymıyorsak sizide klandan saymamamız lazım haksız mıyım ?

DeletedUser59936

Ziyaretçi
TRICKS cephesi destekliyorum sizi hesaplara bakıcı lazım olursa op zamanı yardımcı oluruz da aklınız da olsun millet para ile hesap alır bizler dostluk ile yardımcı oluruz sıkıntı yok ;)

DeletedUser68705

Ziyaretçi
ne güzel laf sokuyorlar bir birlerine ya :D buranın bildirimli olanından yok mu ya takip edek :D

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Şizofren klanina laf yapan arkadaslar var da sizofren klani hicbir klani ayartip ona buna savas actirtmadi, adamla savastaydi, cin arkadan savas acti, adam klani ile sa yapildi, cin bitirildi. Alarm la savas yapildi adam klanindakileri bunyelerine katmaya calistilar ayarttilar, adam klani bitirildi. Pakt olayindan sonra nwo ile sa yapildi diyorlar. Tricks orada paktinda bulunan klan sinirinda ki klanla savasta neden nwo ile sa yapildi diyecegine neden paktinda ki klanin savasina girmedin diye sorarlar. Herseyi sizofrenden bekliyorlar ayni anda 3 cephede savaşsin sizofren ama kendilerine geldiginde sadece 1 cepheden devam etsinler. Net bu dunyada sizofren disinda kapatan olursa en leş dünyalardan olacak. Bu arada alarm vs sizofren konusunda ilk oplarda cok iyilermis simdi kafa kafayaymis diye arkadas, ilk oplarda iyi gozukmelerinin nedeni cin, adam vb gruplari ayartmalariydi ona ragmen istatistige katilmayan AlarmA klanindan 350 koy verdiler, yani kisaca ilk oplarda iyi gozuktuler alarma hesaba katmayarak. Alarm da biz diplomaside etliye sutluye karismadik dik durduk ayaklari yapip sizofren bunyesinde ki tum gruplari yoklayip, kendi oplarindan 1 gun once bunyelerine kattilar, faruk muhabbetini konusmuyorum bile sinirdayim ben destek lazim diyip destekler faruktayken gecesinde kendinize gecirip destek yollayan koylere op yapanda biz degildik.

Burada SIZO klani CEDCAL ve TRICKS ile pakt kurarken bangir bangir bagirdik. Bakin yanlis yapiyorsunuz. TRICKS ile ALARM kardes klanlar. Birbirlerini vurmazlar. Zaten sizin ALARM ile olan savasinizda da size ne destek ne de kami yardimi yaparlar dedik dedik dinletemedik. Bizim kararimiz ne karisiyorsunuz dediniz. Biz de sustuk saygi duyduk kendi tercihiniz kendi diplomasiniz sonucta.

Dedigimiz oldu. SIZO NWO yu vurmadi TRICKS de ALARM i vurmadi. PAKT yapilirken biz bunlari zaten konustuk diplomasimizi ona gore yaptik diyordunuz. Simdi gelmis burada agliyorsunuz.

Kusura bakma ama SIZO klanlari olarak TRICKS ile PAKT yaparken TRICKS in ALARM i vurmayacagini ongeremediysen zaten bu dunyayi kapatmayi hak etmiyorsun demektir.

The JUDGE

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Hala farklı farklı algılar üzerinden yorum yapıyorsunuz.

Alarm burada kendi başına bir klan ne bizim yan klanımız ne alt klanımız ne başka bir şey. Bizde aynı şekil de farklı bir klanız onların alt klanı veya yan klanı değiliz.Alarm'dan şahin abiye olan sevgim de saygım da sonsuzdur.Kaldı ki iki klan arasında pek çok kişi de arkadaştır samimidir. Aramız da bir gün bu dünya da savaş çıkma olasılığı mevcut durum da zor gibi gözüküyor. Fakat oldu ki iki ekip savaşmaya karar verdi bunu da dostluk çerçevesinde güzelce yaparız.

Şizofren ile atılan diplomasinin alarm ile alakası yok. Öncellikle savaşta taraf olmayacaktık ve harita da boşta kalan rakip köylerini toplayacaktık. Hedefimiz bu yöndeydi fakat sonra haritayı açtığımız da rakip dediğimiz her köyün mavi olduğunu ve köy olarak değil de oyuncu olarak olduğunu görünce bize toplanacak bir hedef kalmadı. 2 Kere uyarımızı adet yerini bulsun diye yaptık. 3. Hataların da daha berbat bir durumla pişkin pişkin ben de o köylere mis atarım kim de kalırsa o alır denilince alınan hesap konusun da. Bize çok fazla tercih hakkı bırakmadılar.

O yüzden Alarm klanları için şizofreni satmışız tarzın da algı üretmeyin. Mevcut haritayı açtığınız da savaşın sebebi aleni şekil de ortadadır.

Oturup şöyle düşünsün laf eden arkadaşlar, biz Alarm klanın da ki tüm dostlarımızı Trickster klanına alsaydık şizofren ne tepki verirdi?

DeletedUser46644

Ziyaretçi

Bak oraya yazdığım tarih titan savaşının başlayıp tamamen bitişine kadar süren kısım. O 1 aylık sürede size tek bir saldırı ordusu dahi atılmadı. Sonrasında seri oplarımıza başladığımızdan bu yana gelinen durum ortada. Titanı cepheden saymıyorsak sizide klandan saymamamız lazım haksız mıyım ?

Neden birden agresif savunmaya geçiyorsunuz hepiniz ya bir saldırma bir laf sokma çabası adaçayı falan için bi sakinleşin :D:D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Şizofreni şizofrenden başka herkes savunuyor :D
Her klan yaptığı hataların sonucunu öder şizo da bunu yaşıyor o yüzden sattı gibi muhabbetler çok saçma oluyor yapmayın komik duruyor ;)

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Burada SIZO klani CEDCAL ve TRICKS ile pakt kurarken bangir bangir bagirdik. Bakin yanlis yapiyorsunuz. TRICKS ile ALARM kardes klanlar. Birbirlerini vurmazlar. Zaten sizin ALARM ile olan savasinizda da size ne destek ne de kami yardimi yaparlar dedik dedik dinletemedik. Bizim kararimiz ne karisiyorsunuz dediniz. Biz de sustuk saygi duyduk kendi tercihiniz kendi diplomasiniz sonucta.

Dedigimiz oldu. SIZO NWO yu vurmadi TRICKS de ALARM i vurmadi. PAKT yapilirken biz bunlari zaten konustuk diplomasimizi ona gore yaptik diyordunuz. Simdi gelmis burada agliyorsunuz.

Kusura bakma ama SIZO klanlari olarak TRICKS ile PAKT yaparken TRICKS in ALARM i vurmayacagini ongeremediysen zaten bu dunyayi kapatmayi hak etmiyorsun demektir.

The JUDGE

Aynen öyle

The KARAMUSTAFAPASHA

Bilmedenoldu*

Yasaklı
prosedüre baktığında dahil olduğun pakt kazandıysa, kaybeden pakttan payını istemek hakkındır ama burada işler çok karışık olduğu için şizofren haklı diyemiyorum maalesef.

nwo ile gizli sa yapacaksanız niye pakta girdiniz? niye girdiniz çünkü cedcal bize vurmasın diye girdiniz. ama cedcal ve tricks in karşısında 3 klanlık bi’ pakt vardı zaten. o pakt varken cedcal dönüp size vurmazdı. yapmanız gereken şuydu, ‘benim alarm savaşım var ve dünyanın geri kalanı beni ilgilendirmez.’ diyerek savaşınıza odaklanmalıydınız. yanlış yaptınız.

vakvak ekibi klandan ayrıldı ve nwo ile mücadele etti, siz etmediniz. o yüzden pakttan pay istemek sizin değil vakvakın hakkı bana kalırsa.

her neyse, dünya başından beri şizofren klanının ‘oyun’ mantığını hiç beğenmedim ya da w50 bazı klanların dengesini bozdu da diyebiliriz. sağlam denilen klanlar patates oldu, kimler geldi kimler geçti sonuçta.

başarılar,

Eminbasgan

Milis
Vay be burada bir ay önce nirvana mı daha önce çözülür cedcal mi daha önce çözülür konuşuluyordu. Hangisinin daha önce çözüldüğüne göre dengeler değişecekti felandı filandı. Kim kime ihanet eder kim kimin arkasından iş çevirir diye millet düşünürken herkes hesap sil çekti.
50.dünyanın tek çekişmeli savaşını şizoyla biz sürdürüyorduk onun zevki de kaçtı kaçacak gibi. Aslında şizo ve alarmı alıp farklı bir dünyaya koyup kitliceksin orda tertemiz savaşımızı yapıcaz iyi olan kazanıcak mis gibi de olurdu

DeletedUser45629

Ziyaretçi

Sen milleti klanında ez , yönetim ekibi hariç kimseye destek atma , geri kalan herkesin askerini sınıra yollat sonra köylerine çök , dışarıdan klanına katılmak isteyene şartınız “2 köyünü alırım” olsun sonra onlar size geçti bunlar size geçti.Bize geçenler kadar geçmek isteyenleri reddettik he biz.2-3 tane sadece ben geri çevirdim oyuncularınızı.Hala bile klanınızdan “bunlardan bişey olmaz , bencil herifler” diye mesaj geliyor.Ya bana köy ver seni klana alayım diyen yöneticiniz var sen neyin haketmesinden , leşliğinden bahsediyorsun?Yönetim ekibinizin hepsini puanları 1-2-3 milyon olmuş.Geri kalanlar nerde?Ben söyliyim hepsinin köyüne çöktünüz.Birde dünya haketmesinden bahsediyorsun.Ya herşeyi geçtim siz gerçekten Alarmla kendinizi bir falan tutmuyorsunuz dimi?

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Bu şizofrene forumda yüklenilmesinin özel bir sebebi var mı? Dünya başından beri post sayısı en az klan, hakaret vb durumları da yok. Tahrik edici konuşmaları da bulunmuyor. Dünyada dönmeyen numara, edilmeyen hakaret , satılmayan oyuncu ve klan kalmadı ama oyun başından beri aynı hikaye şizofren yönetim ekibi hariç destek atmıyo şeklinde bir bahaneyle adamları kötülüyosunuz :) Düşman klanınız ister destek atar ister atmaz. Dünyada klan kalmadı zaten bari son savaşı bu şekilde kavga ederek bitirmeyin. Şizofreni kötülemenizin amacı nedir? Dünyanın gidişatına 1 gram etkisi olmamış klanı kötüleyip yenmeniz size ne kazandıracak? Adamlar sessiz sakin bir köşede takılıyorlar silin bitirin dünyayı.

DeletedUser66448

Ziyaretçi
Beyler bizde klana alım 2 değil sadece 1 köy ilgilenenler özelden pm.