Sado VS Dragon

Furkii3535

Mızrakçı
Tarafsız bir yazı yazıcam o yüzden sadodaki abilerim yanlış anlaşılabilecek veya hatalı konuşma yaparsam kusuruma bakmasın, ben savasın baslangıcında (pasada iken) zaten dragonun cok güçlü bi ekip (bizim kıta için diyorum lütfen diğer büyük klanlar gelip küçümsemesin.) Olduğunu ve sadece paşa olarak kalırsak silinebileceğimizi biliyordum. Sado ekibiyle birleştiğimizde biraz rahatlamıstım ama sado ekibi alt klan sayısı bakımından büyük bir klan değil, aktif klan sayısı dragonun cok altında ve klanlardaki oyuncu sayılarımız da klan sayımız gibi pek farklı değil, bu oyun tabiki sayı oyunu değildir ama dragon ekibinde tanıdığım bir oyuncu var kendisi ayhan abim, namıdiğer bodrumbodrum ve eğer ayhan abim bu klanı seçtiyse bu klanın kötü olma ihtimali benim gözümde düşük. Sado ekibine sonradan katıldığımdan bilmiyorum ancak gerçekten dragon ekibine güçsüz ve 2 haftada toplanacak gözüyle bakıldıysa bu biraz saçma ve hoş olmayan bi hareket. Dragon ekibini tebrik ediyorum savaş bu güne onların lehine gözüküyordu, ben bilmem önceden de dededen yardım alındı mı alınmadı mı ama şimdi resmi olarak dede klanı ile de savaşa girildiğine göre bizim de klan sayımız artmış bulunmakta. Tekrardan hepimize başarılar iyi olan kazansın.

Komik çocuk.2 haftada toplarız dediğin klandan darbe yiyip savaşta 20 köy geriye düşünce dede klanını yardıma çağırıyorsun.Birde utanmadan bize laf söylüyorsun. Dede den şuana kadar 5 köy aldık zaten.Onlardan korksak oplara dahil etmezdik.Nötr ken vurduk aldık köylerini.Merak etme daha önce dediğim gibi Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner .

Paşaya truva atan ekibi alip oyunu birakan pasa ekibini toplayarak istatistik kasarak hava atmakta büyük başari savaş daha yeni başliyor iyi olan kazansin klan sayilarini eşitleme calistik 6 klan 2 klana vurmak hic adil degildi zaten biz attigimiz desteklerle müttefigimizin yaninda oldugumuzu gosterdik bundan sonraki süreçte guzel savas olucak inş iki taraf icinde saygili ve seviyeli bir savas olmasi dilegiyle

DAYI

Acemi
Paşaya Truva atan demek yanlış olur. O olay yaşanmadan bir önce bir diploması olayı yaşandı ve ben niddaaliyiza ekibim ile klandan ayrilabilirim vs şeklinde cümle kurdum. Daha sonra araya bir kaç kişi girdi ve bu kararimdan vazgeçtim. Ertesi gün seref977 abim köy kaybetti. Yeniden oyuna başlamasına rağmen sırf köy kaybetti diye klandan atildi. Bu nasıl bir mantık siz karar verin. Neymiş rapor atmamış. Neymiş askeri bilgileri gizliymis vs vs. Ben ona hatasını anlatmama rağmen adam resmen klan benim sen karışma gibisinden sözler söyledi ve ip orada koptu. Ben ne bir klani satarım nede bir uyemi saf dışında birakirim. Kimse kulaktan dolma sözler ile konuşmasın. Bana ispatli delilli gelsin eyvallah haklısın diyeyim. Savaş başlamadan herkes paşa şöyle böyle dedi. Niddaliyiz profilinde yazılar paylaştı. Paşa o zaman pasif değildede köyleri alırken oyunumu bıraktı. Herkes bilip bilmeden konuşuyor. Bilende susmayi tercih ediyor.savasta iyi olan kazansın.

Oto lastik

Acemi
Buraya uzun yazı yazmamıza hiç gerek yok biz abi abla kardeşim dedigimiz adamı yarı yolda bırakmayız ekibimizden biri köy kaybetti diye klandan atılıp bizi ezmeye çalışanı biz ezdik olay bundan ibaret bedava köy aldınız cümlesine karşılık olarak iki klanın savaş puanı ortada bunu diyecek sok klan utanmadan konuşuyor üstelik kendi klanındaki adamların köyünü topluyacak kadar acizken kısa kestim daha söylenecek çok şey var :)

RahaT Durmaz

Yasaklı
Siz cidden ya konuşmayı seviyorsunuz ya da boş insanlarsınız ne uzun uzun yazıyorsunuz kısa kesin şunları biz de okuyalım

RahaT Durmaz

Yasaklı
Komik çocuk.2 haftada toplarız dediğin klandan darbe yiyip savaşta 20 köy geriye düşünce dede klanını yardıma çağırıyorsun.Birde utanmadan bize laf söylüyorsun. Dede den şuana kadar 5 köy aldık zaten.Onlardan korksak oplara dahil etmezdik.Nötr ken vurduk aldık köylerini.Merak etme daha önce dediğim gibi Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner .

6 klan 2 klandan sadece 20 köy mü aldın yazıklar olsun puu lan sana

Poyrazz27

Yasaklı
En az 45 köy aldık sado+dede den 20 köy de kaybettik.İstatistikler ortada..Ağlayın o kadar zorunuza gidiyor sinirden forumdan çıkmıyorsunuz.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dede ve Sado klanları birlikte DRAGONU yenecek klanlardır. Sadece birden olacak iş değil. Dragon klanına bol şans ve güç diliyorum. Savaşın seyrini takip ediyoruz. Büyük laflar edenler yaptıkları diplomasilerin özgüvenini sergiliyorlar. Kendi ekiplerinin veya kendi meziyetlerinin güvenini değil. Sonuç ne olacak göreceğiz. Taraflara saygılı savaş ortamı diliyorum.

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
her insan hata yapar affedici olabilmek lazım diye düşünüyorum. Bizde çok hatalr yaptık
Sen pek affeder gibi görünmüyorsun ama anladığım kadarı ile biraz genissin. O yüzden oyunda olsa sen ve sen gibiler ile muhatap olmak dahi istemiyoruz kendi köşende sen gibi olanlar ile konuşursan seviniriz. Biz rakiplerimizle ayrıca sohbet eden insanlarız savage den eibo dan veya anatoldan oyun manasin da hem tartisiriz hem konuşuruz hem birbirimize kizariz. Ama seninle muhatap olmak istemiyoruz açıkçası o yüzden uzun uzun yazılar destanlar yazıp ona buna gidip bizim hakkımızda konusmani da istemiyoruz herşeyi biliyoruz bildiğimiz için muhatap olmuyoruz. Savaşmak istiyorsan
Dede ve Sado klanları birlikte DRAGONU yenecek klanlardır. Sadece birden olacak iş değil. Dragon klanına bol şans ve güç diliyorum. Savaşın seyrini takip ediyoruz. Büyük laflar edenler yaptıkları diplomasilerin özgüvenini sergiliyorlar. Kendi ekiplerinin veya kendi meziyetlerinin güvenini değil. Sonuç ne olacak göreceğiz. Taraflara saygılı savaş ortamı diliyorum.

Ya Enes gerçekten öyle böyle yazıyorsun millet te sanacak ak kaşık. Yahu sen herkezin kapısına giden adam değilmisin ? Herkeze yalvaran haritayı okuyamiyonuz diyen değilmisin ? Adamlar haritayı okumuş senin dediğin tam zittini yapmış senin istediğini yapmadılar diye mi böyle isyanlardasin yahu bir şal Su forumu artık. Bi sal be kardeşim.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Beyler favori klanlar olarak pakt yapıyorsunuz karşınızda bir denge oluşturmaya çalışmaya niye bu kadar kasıyorsunuz? Diplomasi için elbette birilerine yazabilirim veya devam eden herhangi bir savaşı elbette eleştirebilirim veya alkışlayabilirim sizin bunlara tahammül edip edememeniz benim için önemli değil.

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Beyler favori klanlar olarak pakt yapıyorsunuz karşınızda bir denge oluşturmaya çalışmaya niye bu kadar kasıyorsunuz? Diplomasi için elbette birilerine yazabilirim veya devam eden herhangi bir savaşı elbette eleştirebilirim veya alkışlayabilirim sizin bunlara tahammül edip edememeniz benim için önemli değil.
Problem olan buraya destan yazman sanirsin Malazgirt savaşı yapılıyor. Sende Orhun abideleri gibi dolduruyorsun. Git ne yapıyorsan yap herşeyi yazma be kardeşim. Ayrıca bizim pakt falan yaptığımız yok

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dostum buraya yazdığım her yazıyı okumak zorunda değilsin. Uzunda olsa kısa da olsa bu benim tasarrufum okuyup okumamak ise başkalarının. :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Dostum buraya yazdığım her yazıyı okumak zorunda değilsin. Uzunda olsa kısa da olsa bu benim tasarrufum okuyup okumamak ise başkalarının. :)

Birileri senin sayfana yazınca git sayfam dan diyen sen başka sayfalara dolduruyorsun biz buraya sado ve dragon savaşında neler oluyor diye merak ettiğimiz için giriyoruz heryerde seni mi görelim :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ben hiç bir zaman böyle bir tutum sergilemedim. Bu sayfada ben bu savaş ile ilgili fikirlerimi sunuyorum.