Sado VS Dragon

baco

Çaylak
Senin cümrün yetmez beni susturmaya :*

Savunma yapan ben 27778 adlı eklentiyi görüntüle

Saldırı oynayan sen 27779 adlı eklentiyi görüntüle

Çene çalıcağına asker bas kurbanın olayım sınırdaki oyuncularınız emeğine yazık
Sevgili sado ekibi ailesi sizlere saygım var ama bu arkadaşla olmaz. Saldırı puanımın olmayışyla asker basmadığımı iddaa ediyor. Bana asker basma tavsiyesi veriyor. Beyinsel aktiviteler pekte sağlıklı gözükmüyor malesef :( iyi oyunlar daha ağlatmayacağım.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Ahahahaha. Ayakların bir tarafına vura vura kaçırıyorsun :d dur kaçma gel ağlama söz vurmicam kafana kafana :d

baco

Çaylak
Ahahahaha. Ayakların bir tarafına vura vura kaçırıyorsun :d dur kaçma gel ağlama söz vurmicam kafana kafana :d
Cahille tartışmaya girilmez. Aklında olsun diyeceğim ama buralarda senden daha cahili yok. O yüzden sana verilecek bir tavsiye değil bu. Sen saygısız sıkışınca küfür eden seviyesiz bir insansın sonuçta çokta sıkıştırmayayım sonra modlar müdahale ediyor. :)

RahaT Durmaz

Yasaklı
Küfür ettiğimi kanıtlasana ? Ne duruyorsun hodri meydan başarılarını gizlemişsin yoksa ne yaptın 19 k puana ulaşıp 5 k birim toplama ödülünü alamadın mı :eek:

RahaT Durmaz

Yasaklı
Ahh zavallı dostum klavye acizliğine uğramışım işte siz o şeyi çok seviyorsanız ve öyle anlıyorsanız buna yapabiliceğim hiç bir şey yok

RahaT Durmaz

Yasaklı
Benim yazma sebebim de sizlersiniz adamın en ufak bir katkısı yok arkadaşların köylerini toplamış ama olay konuşmaya gelince ondan iyisi yokmuş havasında :) allah muhafaza dünya kapatmaya gitseniz herkesi toplar bu aç gözlü herif

Maxijax

Çaylak
Benim yazma sebebim de sizlersiniz adamın en ufak bir katkısı yok arkadaşların köylerini toplamış ama olay konuşmaya gelince ondan iyisi yokmuş havasında :) allah muhafaza dünya kapatmaya gitseniz herkesi toplar bu aç gözlü herif

boşverin sizin imajınız önemli böyle tartışmaları klandan başka birisi yapmalı yani gerekirse yaptırın diye düşünüyorum her klanın eksisi artısı elbette vardır iki kaliteli klanın savaşı oluyor birbiriyle tanışan daha önce oynayan oyuncularda var günün sonunda :)

baco

Çaylak
Ahh zavallı dostum klavye acizliğine uğramışım işte siz o şeyi çok seviyorsanız ve öyle anlıyorsanız buna yapabiliceğim hiç bir şey yok
Bak işte şu cevaba bak. Sen sado yönetimindeysen sadonun bu dünyada kaybetmek için düşmana ihtiyacı yok. İyi oyunlar iyi savaşlar bol kesimler iki tarafada. Bir sonraki rahat durmaz istatistik paylaşımında görüşmek üzere.

Mutios

Yasaklı
kim kazanırsa kazansın farketmez sonuç vakit kaybı olan bir savaş bence. umarım herkes için hayırlısı olur. Bir oyun sonucunda başarısızlık aranacaksa bugunden attığımız adımların sonucu o başarısızlıga gittiğinizi bilmenizi isterim. Herkese bol şans
Hersey mubah midir? bence degildir. ornegin truva benim komik buldugum oyunucun kendini satmisligidir.

sonra muttefik diye yola ciktiklarinizi sirf bir savasta zayif dustu diye dusman ilan edip dusene tekme atmak sozunden donmektir, donekliktir.

bu oyunda diplomasi 1 kez yapilmali ve gittigi yere kadar (son koy son asker) omuz omuza mucadeledir.

hersey mubahsa bu bir strateji degil.. kim kime nasil kazik atar oyunu uzerine yola cikilacaksa kimse ben savasciyim yada soyle oynarim boyle oynarim dememeli.

cikar iliskileri klanlar arasinda elbet olur ama bu dostlari satmak uzerinde etkiliyse varsin olmasin. varsin kaybedeyim. silineyim.

herkese iyi oyunlar.

Hamsiiiiiiiiiiiiiii farklı yollar arıyorsun ama çırpınma aslanım. Elimden olacak sonun

EnesKOSOVA1

Yasaklı
seninde neler peşinde olduğunu biliyorum filozof. Pushingler falanlar filanlarda kurtarmaz seni. Haberin olsun ;)
b
Biz neyin peşinde olduğumuzu hep en başından beri forumda yazdık. Hedefimiz hamsilikten terfi etmek .... Bence biz terfi ettik ordan da bakalım belki yanılıyoruzdur :D Bunun harici lütfen oyun ihlali ile ilgili asılsız ithamlarda bulunma varsa bir iddian şüphen veya bir kanıtın destek sistemine yaz:)

Furkii3535

Çaylak
yalamak falan ayıp oluyor abi bu zamana kadar kimseye saygısızlık yapmadım, karşılığında bana da saygısızlık yapılmasını istemem. istersen forumdaki konuşmalara bakabilirsin mutiosun hatta direkt çatapat oyuncularının hepsine kendi oyunlarını beğendiğimi onların forumunda da belirttim. Bizim diplomatımıza saygı hakkında atıp tutup bu şekil bi tutumunuz olması da gözümden kaçmadı değil. kendinize gelin lütfen, iyi oyunlar.

Furkii3535

Çaylak
kimsenin ikili ilişkisine karışmam, benimle ilgili olan konuyu aramızda hallettiğimize göre tekrarının yaşanmamasını dilerim abi.