Sado VS Dragon

Mutios

Yasaklı
b
Biz neyin peşinde olduğumuzu hep en başından beri forumda yazdık. Hedefimiz hamsilikten terfi etmek .... Bence biz terfi ettik ordan da bakalım belki yanılıyoruzdur :D Bunun harici lütfen oyun ihlali ile ilgili asılsız ithamlarda bulunma varsa bir iddian şüphen veya bir kanıtın destek sistemine yaz:)

Haci seni ciddiye almama karari aldim, sana ana baci hakaretler eden adamlarin etrafinda gezindigin icin ;)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
+1

Adam küçücük aklıyla tüm dünyaya nota veriyor. He Enes hepimiz senin maşan olalım hepimizi yonlendir.

dostum biz gidiciyiz keyif almak dışında kovaladığımız bir şey yok yani kimseye nota vermiyoruz.
@RahaT Durmaz yüzü burada söylesin kardeşim gelin merkeze yerleşin mis desteğinize kadar köyünüze kadar ayarlayayım dedim mi demedimmi.

ahh ahh 11 gündür devam eden savaşsınız da barbar alıp ya neyse ne anlatıyorum ben abi

captanboyy

Çaylak
Küçücük akıl lafi için özür dilerim süre geçti duzeltmedim. Büyük akıl diyelim biz ona.

Her iki klana da keyifli savaşlar. Enese de başarılar adam dünyayı yönetiyor

EnesKOSOVA1

Yasaklı
+1

Adam küçücük aklıyla tüm dünyaya nota veriyor. He Enes hepimiz senin maşan olalım hepimizi yonlendir.

bu cümleyi kuran adam zorba klanında oynamış w kapatmış ve şuanda zorba klanından olunca o kadar komik oluyor ki. Lütfen girmeyin bu toplara. Büyük klansınız favorisiniz lütfen manipülasyonla değil vurduğunu kopartarak oynayında bizde alkışlayalım

captanboyy

Çaylak
Tepkileri geç veriyorsun Enes okuduğunu geç anladın sanırım. Favori değiliz milleti yönlendirebilmek için sen veriyorsun bu korkuyu millete

RahaT Durmaz

Yasaklı
Zorba favori olsa senin gibi birine dil döker mi sanmam. he bu kadar alçak gönüllülerse tebriği hakediyorsunuz beyler

captanboyy

Çaylak
Dil dökme durumu değil de ortamı geriyor Zorba kapattı, hadi pakt olalım zorbayla savaşalım diyerek milletin oyun keyfini kaçırıyor. İsin garibi bazı klanlari maşa olarak kandirip kullanabiliyor. Hangi klan dunyanin ilk ayında kapatmayı garantilemiş?

Poyrazz27

Yasaklı
Dil dökme durumu değil de ortamı geriyor Zorba kapattı, hadi pakt olalım zorbayla savaşalım diyerek milletin oyun keyfini kaçırıyor. İsin garibi bazı klanlari maşa olarak kandirip kullanabiliyor. Hangi klan dunyanin ilk ayında kapatmayı garantilemiş?

Siz de abartmayın işte.Favorisiniz. K54 u kapattınız 1 ay da. K44 e yürüyorsunuz .orda da baya gücünüz var.Ee kardeş klaniniz alay klanı da k55 te aktif onlarda o taraftan k45 e yürür. Birlikte dünya kapatırsiniz. Diğer klanlar size karşı birleşmezse olacağı bu.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Zorba favori olsa senin gibi birine dil döker mi sanmam. he bu kadar alçak gönüllülerse tebriği hakediyorsunuz beyler

Dostum gerçekten diplomasi anlayışını ve oyunu okuyuşunu lütfen bir daha düşün. Haritamda DRAGONU 2 haftaya yenerim dediğin klana hiç bir şey yapamıyorsunuz. Ben sizi bu yüzden eleştiriyorum. Siz haritanızda güçlü bir klan olan DRAGONU hafife alıyorsunuz. Bu adamlara gelin bize katılın demek haritayı okuyamamak demek. Tüm eleştirilerim bu yaklaşımınızadır.

Savaşınızın çıktığı günden bu yana haritanızda nasıl bir ilerleme katettiniz, bunları değerlendirmen seni iyi bir diplomat ve klan yöneticisi yapar. Zorba yı ''ÖCÜ'' yapmak falan boş iş. Hiçbir gayem de bu değil. Tekrar ediyorum, haritanızı yanlış okuyorsunuz. Yaptığım haritalar da veridir, her şey ortadadır.

Biz kimseye böyle bir şey demiyoruz. Ama evet haritamızın gereğini yapıyoruz. Böyle hareket eden aklı selim klanların çok olması bizi aynı payda da birleştiriyor. Hiçbir şey haritada göründüğünden, istatisliklerden ve klanların aksiyonlarından daha net veri değildir. Ben sadece bu verileri analiz ediyorum. Hepsi bu :)

Siz de abartmayın işte.Favorisiniz. K54 u kapattınız 1 ay da. K44 e yürüyorsunuz .orda da baya gücünüz var.Ee kardeş klaniniz alay klanı da k55 te aktif onlarda o taraftan k45 e yürür. Birlikte dünya kapatırsiniz. Diğer klanlar size karşı birleşmezse olacağı bu.

Bazı şeyler anlamak için ne Einstein olmaya gerek var ne kulağı delik olmaya. Her şey aynen göründüğü gibi. Bu oyun çok basit bir oyundur. Sen 1.000 kişi gelirsen karşında da insanların ortak şuur geliştirmeye çalışması çok normaldir. Büyük klan olmak sayıyla alakalı değildir. Kalite ile alakalıdır. Ama sayı büyük klanların kalitesini göstermesine engel oluyor. Artık bir w ye 1k kişi giriyim 2 kıtayı kapatayım gibi bir paradigma çalışmıyor beyler. Bunu anlatmaya ve kaliteli ekipleri , kalitelerini göstermeye davet ediyorum.

Biz haritamızın şartlarını oynayarak da bir şeyler başarılabileceğini herkese göstermek istiyoruz. 40 defa söylediğim şey bu. Lütfen artık insanların azimlerini, heveslerini manipülasyonlarla,iftiralarla durdurmaya çalışmayı bırakın. Büyük klanlara yakışır tutum sergileyin. SAVAŞIN ilk alkışlayacak biziz.

captanboyy

Çaylak
güçlüyüz deriz abartmayın derler güçlü değiliz deriz yalan söylüyorsun derler biz ne diyek anlamadık ki:) buraları eneae bırakıp gidiyorum devam Enes devam

Poyrazz27

Yasaklı

Dede klanı resmi olarak sado klanının yanında savaşa katılmıştır.Daha önceden de savaşa katılmadan sado klanını savunma desteği atıyorlardı zaten.Bu yüzden konu başlığının DRAGON VS SADO-DEDE olarak değiştirilmesini istiyoruz modlardan @Jirachi @Tibelda

Poyrazz27

Yasaklı
Ağlıyo musun sen sana kıyamam ben

Komik çocuk.2 haftada toplarız dediğin klandan darbe yiyip savaşta 20 köy geriye düşünce dede klanını yardıma çağırıyorsun.Birde utanmadan bize laf söylüyorsun. Dede den şuana kadar 5 köy aldık zaten.Onlardan korksak oplara dahil etmezdik.Nötr ken vurduk aldık köylerini.Merak etme daha önce dediğim gibi Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner .