Sado VS Dragon

Furkii3535

Mızrakçı
İnanamıyorum şuan resmen şok oldum. Düşman klanın diplomatı saldırı atabilecek köy alabilecek kabiliyetteymiş. Dostum ben seni otomatik konuşan forum botu felan sanmıştım. Sen gerçekten yaşayan etten kemikten bir insanmışsın. Şok yaşıyorum şuan...
Yalnız yanlış hatırlamıyorsam kendisine yalnızca savunma oynayabilen (oynayan da olabilir) birisi diyen sen değil miydin abi? :) simdi madem bir söz söyledin arkasında dur lütfen. En azından bir tebrik hakedildi sanki

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu başlığa hiç bakmadım da zaman buldum okuyum dedim.bu rahat durmaz da da çatapatvari bi üslüp seziyorum

Daha önce çok farklı bir uslubu vardı e körle yatan şaşıyla kalkıyor demekki. Hatalar silsilesi öyle bir şey ki bataklığa saplanmak gibi çırpındıkça... Bir de bunun tezahürü. Klanını da haritasını da yanlışa sürüklüyor. bu yanlışlar uslubuna da yansıyor işte. Ama bunu ileride iş işten geçtiğinde tekrar konuşacağız. Şimdilik habire boş yapıp duruyoruz.

Arelll

Yasaklı
Daha önce çok farklı bir uslubu vardı e körle yatan şaşıyla kalkıyor demekki. Hatalar silsilesi öyle bir şey ki bataklığa saplanmak gibi çırpındıkça... Bir de bunun tezahürü. Klanını da haritasını da yanlışa sürüklüyor. bu yanlışlar uslubuna da yansıyor işte. Ama bunu ileride iş işten geçtiğinde tekrar konuşacağız. Şimdilik habire boş yapıp duruyoruz.

lütfen burda diplomatik tahminlerde ve tespitlerde bulunmayın. zira olmayan bir durum var gibi bir algı ortaya çıkıyor. ve her yazılana da cevap veremeyebiliryoruz sonra sanki onuyor kabul ediyor gibi oluyoruz. oyuncularımız ve diplomasimiz hakkında değil iki klan arasındaki savaş hakkında yorumlarınızı bekleriz. teşekkürler...

Mutios

Yasaklı

@U N U S İkiz mongiler yine birbirleriyle konuşuyorlar :D :D :DAhbe yunusum eskittin kendini..

1629754614949.png