Sado VS Dragon

veeSSelam

Yasaklı
Akıllıca ve güzel bir hamle bu oyunda diplomasi en az savaşmak kadar önemli
Kaybedeceğin savaşa girmemek lazım ve sadece kazanmak için savaşılmalı
Eğer 1 ay sonra savaş bitecek olsa bile kazanan dünyanın genel seyrine göre geri kalıyorsa o savaş mantıksız
Dünyayı şekillendirebilecek güzel bir hamle tebrik ederim tarafları

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Başarılı bir birleşme oldu DRAGON ekibine ve SADO ekibine hayırlı uğurlu olsun.

Akıllıca ve güzel bir hamle bu oyunda diplomasi en az savaşmak kadar önemli
Kaybedeceğin savaşa girmemek lazım ve sadece kazanmak için savaşılmalı
Eğer 1 ay sonra savaş bitecek olsa bile kazanan dünyanın genel seyrine göre geri kalıyorsa o savaş mantıksız
Dünyayı şekillendirebilecek güzel bir hamle tebrik ederim tarafları

Faydasını ilerde göreceğinizin garantisini veriyorum

Sütten ağzımız çok yandı. o yüzden yoğurdu üfleyerek yemekte fayda var. Bu w nin daha keyifli, daha canlı ve daha dinamik olmasına umarız katkıda bulunurlar.

honey badger

Okçu
Başarılı bir birleşme oldu DRAGON ekibine ve SADO ekibine hayırlı uğurlu olsun.

Sütten ağzımız çok yandı. o yüzden yoğurdu üfleyerek yemekte fayda var. Bu w nin daha keyifli, daha canlı ve daha dinamik olmasına umarız katkıda bulunurlar.
BEnce haritayı kendine yoruyorsun sürekli.Dünyanın rekabetliliğinden ziyade neler olsunda ben oynıyayım mantıgındasın.Bu birleşme orada daha büyük kaosların habercisi olur

EnesKOSOVA1

Yasaklı
BEnce haritayı kendine yoruyorsun sürekli.Dünyanın rekabetliliğinden ziyade neler olsunda ben oynıyayım mantıgındasın.Bu birleşme orada daha büyük kaosların habercisi olur

Ben hiç kimseye sözlerime kulak verin demiyorum. Diyeceğim tek şey yaptıklarımıza göz yumamayın olur. Bu zamana kadar yaptıklarımız bizi en iyi refere eden şeyler. Bu alıntıladığın yazımda ise kafamda olmayan birşeyi gördüğünü düşünüyorum. zira orada gayet nettir ki sadece iyi temenniler var.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
hmm başarılı birleşme oldu tarafına yorum yaptın sanırım tekrar okudum da.... evet orada kendi fikrimi daha önce söylemiştim. DRAGON ekibi de SADO ekibi de en kötü eşit güçte iki klan gibi duruyor gördüğüm kadarıyla. Bu iki klanın birbirini elimine etmesi mümkün değildi. Haritada gayet geniş bir gelişim alanı varken ve dünyada diplomasiler değişirken bu savaş bence yanlıştı. Bu açıdan fikrim tecrübelerimle sabittir. Eğer ima ettiğin buysa şimdi anladım gibi demek istediğini @Charizard48 ve haklısın. Kendi açımdan yorumluyorum.

Furkii3535

Mızrakçı
Enes abi, 68e ahmet abiyle gircem gibi ama girmezsem bi tur senle oynamayı cok isterim. 68 e girersen haber verebilir misin diplomasini merak ettim :D

*Aleyna*

Acemi
Hersey mubah midir? bence degildir. ornegin truva benim komik buldugum oyunucun kendini satmisligidir.

sonra muttefik diye yola ciktiklarinizi sirf bir savasta zayif dustu diye dusman ilan edip dusene tekme atmak sozunden donmektir, donekliktir.

bu oyunda diplomasi 1 kez yapilmali ve gittigi yere kadar (son koy son asker) omuz omuza mucadeledir.

hersey mubahsa bu bir strateji degil.. kim kime nasil kazik atar oyunu uzerine yola cikilacaksa kimse ben savasciyim yada soyle oynarim boyle oynarim dememeli.

cikar iliskileri klanlar arasinda elbet olur ama bu dostlari satmak uzerinde etkiliyse varsin olmasin. varsin kaybedeyim. silineyim.

herkese iyi oyunlar.
her dunyada olmasi gerekni cok guzel aciklamissin

ama once bunlari kendimiz yapmaliyiz dimi;)

*Alpagu

Yasaklı
Sado ve Dragon klanlarını hem verdikleri seviyeli savaştan hem de perspektif bakarak yaptıkları birleşme hamlesinden dolayı kutlarım