PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
18 sayfalik forumda yaziyor hangi hesapta oldugum. Ergen nasil gozden kacirdin.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Oyundan kufur ettirmeye calisin anca. Baska yapicak bir haltiniz yok. Aciyorum size ve sizin gibilere.

DeletedUser62382

Ziyaretçi
küfür ettirmeye çalışmıyorum ki sabah erken saatlerde o hazır gelmişti zaten küfür etmeye
Olm akıllı ol, bu devletin vatan sever subayına fetocu dersen burnun boktan kurtulmaz, tek yapman gereken şey despiden adam gibi özür dilemek, lafının nereye gittiğini bil öle yaz buraya ne yazıcaksan

DeletedUser66219

Ziyaretçi
despinin fetöcü olmadığını anladım ama yinede merak ediyorum kral yalauz neden despiyi bu kadar çok subay o bu diye oyunda anlatmak istediğini burda subaylar kazanmıyor ben buna dikkat çekmek istedim burda pasif toplayanlar kazanıyor şimdilik despicim senden özür dilerim

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
orhan gazi, sirkeli, barbar köyleri falan yapıyosun
bak seninle aynı yaştayız , ben 22 yaşındayım . Senin edepsizce konuşup, sonunda anana kendine neyin varsa sövdürdüğün insanlar koca koca insanlar. İnsan biraz saygılı olur lan. Küfür yemek nasıl hoşuna gider bir insanın anlamıyorum. Geniş misin nesin anlamadım ki. Oyunda bi bok yapamayan adamlar gelmiş kendinden büyük koca koca adamlara saygısızca şeyler yazıp , sonra zevk alıyor bundan. Allah senin gibi evlat vermesin kimseye. İnan ailen yerinde olamak istemezdim.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bak seninle aynı yaştayız , ben 22 yaşındayım . Senin edepsizce konuşup, sonunda anana kendine neyin varsa sövdürdüğün insanlar koca koca insanlar. İnsan biraz saygılı olur lan. Küfür yemek nasıl hoşuna gider bir insanın anlamıyorum. Geniş misin nesin anlamadım ki. Oyunda bi bok yapamayan adamlar gelmiş kendinden büyük koca koca adamlara saygısızca şeyler yazıp , sonra zevk alıyor bundan. Allah senin gibi evlat vermesin kimseye. İnan ailen yerinde olamak istemezdim.
onlar sandığın kadar büyük değillermiş bence burda ettikleri küfürler onu gösteriyor

DeletedUser66219

Ziyaretçi
benim ikiside rahmetli zaten kardeşim sen onları düşünme

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
benim ikiside rahmetli zaten kardeşim sen onları düşünme
o zaman insanların sinirleriyle oynamadan önce bir düşün . Her insan sabırlı olmaz. Hele ki salak salak, insanlara iftira atarsan hiç sabırlı olmazlar. Önce iftira at , küfürü yedikten sonra özür dilerim despicim. İnsanların uç noktalarına dokunursan ölmüş annene babana küfür ettirirsin boşu boşuna.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
ben kimseye bir iddiada bulunmadım bir kere canım sadece kral yalauza soru sordum despi ile yakın o ilir despinin herşeyini dedimki bu kadar boş vakti olması ve senin onun reklamını bu oyunda sürekli olarak subay subay diyerek yapman bu sebepten olabilir mi kral yalauz ise despiye ithamda bulunduğumu ortaya bir iddia attığımı düşündü benim amacım sadece sorgulamaktı thanatos, hayır demesi benim için yeterliydi

DeletedUser66219

Ziyaretçi
o zaman insanların sinirleriyle oynamadan önce bir düşün . Her insan sabırlı olmaz. Hele ki salak salak, insanlara iftira atarsan hiç sabırlı olmazlar. Önce iftira at , küfürü yedikten sonra özür dilerim despicim. İnsanların uç noktalarına dokunursan ölmüş annene babana küfür ettirirsin boşu boşuna.
ben despiye hakaret falan etmedim ki iddiada da bulunmadım ama sonradan bunu sormamın bile onu üzebileceğini düşündüğüm için mesajımı zaten değiştirdim ama kral yalauz olayları daha da geri dönülmez bir noktaya getirdi

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
ben kimseye bir iddiada bulunmadım bir kere canım sadece kral yalauza soru sordum despi ile yakın o ilir despinin herşeyini dedimki bu kadar boş vakti olması ve senin onun reklamını bu oyunda sürekli olarak subay subay diyerek yapman bu sebepten olabilir mi kral yalauz ise despiye ithamda bulunduğumu ortaya bir iddia attığımı düşündü benim amacım sadece sorgulamaktı thanatos, hayır demesi benim için yeterliydi
bak şimdi sorgulamaya çalıştığın şeye çok dikkat etmen lazım. Öncelikle bu senin haddine değil. Subay olan birine sen şaka amaçlı bile böyle bir şey söyleyemezsin özellikle şu dönemde. İma bile edemezsin. Emin ol oyun için küfür etmedi kimse. Bu ciddi bir konu. Bunu anlaman lazım.

DeletedUser63923

Ziyaretçi

He bu kadar insan salak neyi imaa ettigini anlamiyor. Anneni babani sen mi öldürdün. Böyle bir evlada dayanamazlardı muhtemelen.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bak şimdi sorgulamaya çalıştığın şeye çok dikkat etmen lazım. Öncelikle bu senin haddine değil. Subay olan birine sen şaka amaçlı bile böyle bir şey söyleyemezsin özellikle şu dönemde. İma bile edemezsin. Emin ol oyun için küfür etmedi kimse. Bu ciddi bir konu. Bunu anlaman lazım.
oyun için küfretmediğini biliyorum kral yalauz özünde iyi birisi zaten ama zaten ben mesajımı silmiştim çok hızlı görmüş küfürler başlayınca kar topu etkisi yaşandı kardeşim

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
oyun için küfretmediğini biliyorum kral yalauz özünde iyi birisi zaten ama zaten ben mesajımı silmiştim çok hızlı görmüş küfürler başlayınca kar topu etkisi yaşandı kardeşim

olan oldu artık , sen yanlış bir şey yaptığının farkındasın sonuçta , kral yalauzunda boş bir şey için o denli küfür etmeyeceğini de biliyorsun. Böyle bir olay yaşanmadı sayalım. Oyunumuza bakalım.
oyun içinde atışırız takılırız ama küfüre gerek yok .
anlaştık de mi kardeş

DeletedUser66219

Ziyaretçi
olan oldu artık , sen yanlış bir şey yaptığının farkındasın sonuçta , kral yalauzunda boş bir şey için o denli küfür etmeyeceğini de biliyorsun. Böyle bir olay yaşanmadı sayalım. Oyunumuza bakalım.
oyun içinde atışırız takılırız ama küfüre gerek yok .
anlaştık de mi kardeş
tabiki canım ben zaten genelde küfür etmeeyn birisiyim halı sahada tekme yersem bazen bazı sözler kaçar sadece :D

DeletedUser66240

Ziyaretçi
Beleşçiler Toplanmış Gene :) Pk Artıklarını Toplayıp Savaş Kazandım Sanan Asalak Ordusu :)