PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser54995

Ziyaretçi
a
Beleşçiler Toplanmış Gene :) Pk Artıklarını Toplayıp Savaş Kazandım Sanan Asalak Ordusu :)
aynen 1100 köyü beleşe verdiler bize ;) süper ötesi kafan varmış kardeş güle güle kullan. nerden aldın indirim filan mı vardı biraz defolu gibi :D :D

DeletedUser66240

Ziyaretçi
Orhangaziyi klana sokup istatistik kasan ben deiğilim :) Sirkeli gibi ihanet Eden Pk artığna op yapan bn değilim ki optan 1-2 saa sonra barbara düştü :) yanı kısaca pk artıklarını toplayarak savaş kazandım sanıyon pasifler bitiyor dirilişin aktif oyuncularına gelemediniz gleemzsinizde bu korkuyla anca kami atarsıız :) yaw gidin Allah Aşkına sahilde kumdan kale yapında ona op yapın Çomarlar sizi :)

DeletedUser66240

Ziyaretçi
Uğurun Ve Uğur Gibi Karaktersiz Adamların Arkasını Topluyor Vakit Bulamıyor Gelmeye :) Oda Bitiyor :) Dirilişin Aktif Oyuncuları İlk 3 Opta Geldi Gediği Açtı Uğur Meselesi Çıktı Piyasaya :) Yani Gene İmdadınıza O Küfür Ettiğiniz Uğur Çıktı Artık Ne Verdiyseniz Adama Bütün Klanını Size Çalıştırdı :) Bizim Yerimizde Siz Olaydınız Çoktan Hesap Sil Yapardınız Çomar Şimdi Git Başka Yerde Havla.

Despi*

Casus
Tabi o ilk 3 opta hep aktif oyunculara geldiniz çok büyük hesapları kaybettik demi :d
200 600 k adamları temizlediniz şimdi öyle adamlar kalmadı
Sınırlarımızı vuruyoruz sınırları boş oyunculara bırakırsanız böyle olur

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Hee.Ben bu dünyada oynamıyorum takip ediyorum aklıma takılan soruları soruyorum arada işte.Ayrıca zor olmuyor mu ya her cümle sonunda shift'e basıp elini cümleye başlayacağın harfe götürmek ?

DeletedUser54995

Ziyaretçi
BLZAX9.png

şu aktif reaktif muhabbetinden sıkılmadın mı pampa ;p oyuncu aktif değilse suçlumuyuz ne yapalım yani op yapmayalım mı ???
28 mio ya yakın sav kesim puanın var hala gelmediniz diyorsun sende mi pasif oyuncusun yoksa ??? zamanla herkese sıra gelir merak etme ;)

DeletedUser66240

Ziyaretçi
BLZAX9.png

şu aktif reaktif muhabbetinden sıkılmadın mı pampa ;p oyuncu aktif değilse suçlumuyuz ne yapalım yani op yapmayalım mı ???
28 mio ya yakın sav kesim puanın var hala gelmediniz diyorsun sende mi pasif oyuncusun yoksa ??? zamanla herkese sıra gelir merak etme ;)

Geldin 1 Kere Geldin Her Köye 30-35 Kamiyle :) 350 Kaminiz Bum Oldu Ondan Gelemiyorunuz Ya Canımın İçi :) Dün Sombocumda Attı 30 Kami Tek Köye Oda Gümledi :) Aktife Gelemezsin Çünkü Klasmanın Yetmez Canım Benim :)

Despi*

Casus
Görevim hakkında seninle konuşacak değilim
Diriliş oyuncuları olarak toplsaydınız madem pk ya bu kadar kinlisiniz ama onlardan kalanları hala toplamadınız bizi bekliyorsunuz
Uğur ve türkayın barbara düştüğünü görünce anladık bizim planımız değil siz kabul etmeseniz de ondan sonrada iletişimimiz olmadı
Op yapamamanız bizim derdimiz değil
Uğur ve türkay bayadır pasif olduğu için köylerin çoğu sizin içinizdeydi toplamanız gayet normal kesinlikle sınır değildi köyler kandırmayın kendinizi
Orhana gelince davet istedi klandan dirilişten bi cacık olmaz beni klana alın dedi reddettik oyunu bıraktı oyunu bırakan adamın surunu niye yıkalım son gün klana girmeside kendi işidir
Sirkelide fake alınca kaçtı barbara düşmesinin de bizle ilgisi yok
Siz her şeyi bizden bilip her şeyin sorumlusu bizi yapın hiç hata aramayın kendinizde

DeletedUser66240

Ziyaretçi
:) Subaycım Sen Onları Git Klanındaki Çocuklara Anlat Ben Kaçar Kendine İyi Bak Öpüyorum Seni :)

DeletedUser66240

Ziyaretçi
He Subaycım Birde Sambocuka Söyle SAbah 8 De Ayakta Olsun 2 Gündür İki Köyünü Alıyorum Hırsından Kuduz Gbi Tepniyor Sonra :)

Despi*

Casus
Türkiyenin heryerindesin maşallah bodrum ayvalık artvin vs vs bir anda birden çok şehirdesin kişilik bölünmesiyle mümkün sanırım bu

DeletedUser66240

Ziyaretçi
İlet Kaydır Sil İhraç et
Konu
green.png
Orkun Paşa (DİRİLİŞ), A101 (534|509) K55 adlı oyuncuyu fethediyor

Savaş zamanı Oca 17, 2018 08:08:20:530
Orkun Paşa kazandı
Saldırganın şansı
-19.9%
rabe.png
klee_grau.png

Moral: 100%
Saldırgan: Orkun Paşa
Kaynak: AKTİF KLASMANI FAZLA SNA PASİFE (534|506) K55

Miktar: 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bonuslar: Baltacı: +5% saldırı ve savunma gücü

Savunmacı: SambouCris
Hedef: DEHŞET (534|509) K55
Miktar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Savunmacı oyuncunun yoldaki birlikleri
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet: 0/1.000
Destek: 21 iken-10 düzeyine indi

» Birlikleri simülatöre ekle
» Hayatta kalan birlikleri simülatöre ekle» Bu köye saldır
» Aynı birliklerle tekrar saldır
» Tüm birliklerle tekrar saldır» Bu raporu yayınla

DeletedUser66240

Ziyaretçi
yellow.png
Orkun Paşa (AKTİF KLASMANI FAZLA SNA PASİFE), A101 (534|510) K55 adlı oyuncuyu fethediyor

Savaş zamanı Oca 18, 2018 08:00:35:258
Orkun Paşa kazandı

Saldırganın şansı
-22.6%
rabe.png
klee_grau.png

Moral: 100%

Saldırgan: Orkun Paşa
Kaynak: AKTİF KLASMANI FAZLA SNA PASİFE (534|506) K55

Miktar: 0 0 33 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Kayıplar: 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bonuslar: Ağır atlı: +15% saldırı ve savunma gücü
Kılıç Ustası: +5% saldırı ve savunma gücü
Misyoner Güçlendirici (+10)

Savunmacı: SambouCris
Hedef: HAHA SAMBOCUK :) (534|510) K55
Miktar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bonuslar: Baltacı: +10% saldırı ve savunma gücü

Savunmacı oyuncunun yoldaki birlikler
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet: 0/290
Destek: 20 iken-12 düzeyine indi

» Birlikleri simülatöre ekle
» Hayatta kalan birlikleri simülatöre ekle» Bu köye saldır
» Aynı birliklerle tekrar saldır
» Tüm birliklerle tekrar saldır» Bu raporu yayınla

İlet Kaydır Sil İhraç et

Despi*

Casus
Takip edemedim cidden hangi şehirlerde olduğunu neyse
Sevin sevin büyük oyuncudan köy alıyorsun sonuçta

DeletedUser54995

Ziyaretçi
büyük oyuncular sildikleri oyuncular ile
küçük oyuncular ise büyük oyunculardan aldıkları köyler ile övünür
orkun herkese elbet sıra gelir pampa dert etme benimde seninde despininde mutlaka sırası vardır aynı ölüm gibi eceli gelen gider ;)