PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Herkesin bildiği üzere son savaşa geldik. Son savaşta yapılan operasyon sonuçlarını, savaş raporlarını bu başlık altında toplarsak savaşın gidişatını daha iyi takip edebiliriz.

25.12.2017 tarihinde PADE tarafından operasyon sonucu aşağıdaki gibidir.

Fethedilen köy sayısı: 73

Pade'nin saldırırken yendiği rakipler: 9.7 milyon

Diriliş savunurken yendiği rakipler: 14. 9 milyon

27.12.2017 tarihinde PADE tarafından yapılan operasyon sonucu aşağıdaki gibidir.

27.12.2017 -- Fethedilen köy sayısı - 95

28.12.2017 - Fethedilen köy sayısı - 32

Geri alınan köy sayısı : 12

Pade'nin saldırırken yendiği rakipler : 22.5 milyon

Diriliş savunurken yendiği birim: 29.9 milyon

Ayrıca Diriliş'in DRLŞx klanını savaşa eklememesinden dolayı 27.12.2017 tarihinde yapılan operasyonun bazı istatistikleri eksik kalmıştır.

Son durum şu şekildedir.

NOznV5.jpg

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Bu arada arkadaşım uyardı. İstatistikler konusunda. DirilişX klanı savaşa dahilmiş, isim değişikliğinden dolayı fark edemedim ben. Kısaca istatistikler yukarıda verdiğim gibidir, eksik yoktur.

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Kapatilan konuya yazamamistim, orada boyle atip tutanlar vardi yok dehseti rakip gormuyormus beyzademiz vs kendileri yagma yapmaktan baska bir sey icin oyuna girmedikleri icin gormemis olabilirler. Birde sey yazan bir onursal reis var puan yaniltir asker bayiltir mihvalinde, harbi dogruymus puan yaniltiyormus :d oyun basi pknin ihanetinin soku ile bombos olan sinirdan koy alarak 2/3 pasife op yaparak birkac koy one gecince caka satan birkac arkadas vardi. Ben bu satirlari yazarken 402 koy fark atmistik bu arkadaslara. İstatistik gormek isteyen arkadaslar yendigin rakipler listesine bakabilir, gerci world basindan beri savasmayip yagma yaptiklari icin kendileri o listede yer almiyor. PK cekildigine gore simdi gorecegiz bakalim ne olacak.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Baltalarımızın keskinliğini hissediyorlar yavaş yavaş he birde vura vura girdik diyen biri vardi. Ekiplerden falan bahsediyordu. Ahmet in dediği gibi diriliş savaşı bizim için yeni başladı. Hadi bakalım.

DeletedUser62382

Ziyaretçi
birileri sıkıyodu hatırlamıyorum isimlerini, aklımda çok yer etmedikleri için normaldir, dehşeti rakip olarak görmeyenler vardı nerde bende şimdi onları göremedim :(

DeletedUser62382

Ziyaretçi
lafla oynanmıyo ne yazıkki, türkçeyi doğru kullanmaklada oynanmıyo, imla kurallarına uymaklada oynanmıyo, bu oyunun cilvesi işte, birileri sadece çok fazla online olmaya da bağlıyo başarıyı, bence biraz da beyin lazım başarı için, kimse yanlış anlamasın, oyun zekasından bahsediyorum :)

DeletedUser65583

Ziyaretçi
lafla oynanmıyo ne yazıkki, türkçeyi doğru kullanmaklada oynanmıyo, imla kurallarına uymaklada oynanmıyo, bu oyunun cilvesi işte, birileri sadece çok fazla online olmaya da bağlıyo başarıyı, bence biraz da beyin lazım başarı için, kimse yanlış anlamasın, oyun zekasından bahsediyorum :)
Yine meşhur sözümü söyleyim

‘Tekden gelmişsin dünyaya’

DeletedUser64109

Ziyaretçi
Değerli arkadaşlarım o arkadaşlar genelde op olmadığı günler konusur burda. Hatta konuşmaz bahçe köpeği gibi havlar dururlar. İcrata geldimi kuyruğu paçanın arasına alıp kaçarlar. Tyst diye bi adam vardı dün bu zamanlar tam 160 köyü vardı şimdilerde 130 larda geziyo. Ayı gibi şiiii yapıyok bizde

DeletedUser64109

Ziyaretçi
Değerli arkadaşlarım o arkadaşlar genelde op olmadığı günler konusur burda. Hatta konuşmaz bahçe köpeği gibi havlar dururlar. İcrata geldimi kuyruğu paçanın arasına alıp kaçarlar. Tyst diye bi adam vardı dün bu zamanlar tam 160 köyü vardı şimdilerde 130 larda geziyo. Ayı gibi şiiii yapıyok bizde

Ne kadar çok köy aldıysak yazamamışım bile adamın 260 köyü varmış. Elim ayağım titremiş yazarken

DeletedUser66249

Ziyaretçi
Ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim. Birkaç gün önce benimle köy kavgası yapan adamlar bugün ne haldesiniz? Sizin gibi insanlar her zaman kaybetmeye mahkum. Biz bu oyunuda sizden öğrenmedik oynamayı da. Köy için benimle kavga eden insan nerdesin? Dünyayı rezervelediniz yine de gözünüz doymadı.Bu foruma gelemiyorsun bakıyorum da. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :D :D

Despi*

Casus
Ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim. Birkaç gün önce benimle köy kavgası yapan adamlar bugün ne haldesiniz? Sizin gibi insanlar her zaman kaybetmeye mahkum. Biz bu oyunuda sizden öğrenmedik oynamayı da. Köy için benimle kavga eden insan nerdesin? Dünyayı rezervelediniz yine de gözünüz doymadı.Bu foruma gelemiyorsun bakıyorum da. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :D :D
kardeş sen kimsin yav bi söyle de biz de bilelim :d

DeletedUser66249

Ziyaretçi
Sen tanımasan da olur onlar beni çok iyi tanıyor reis :D :D

DeletedUser66249

Ziyaretçi
wargon93te hesap silmiş galiba. Tebrik ediyorum onu da. Profilindeki yazıdan dolayı.