PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuyu uzunca zamandır takip ediyorum 2-3 sayfadır konudan ayrıldığınızı ve çok farklı yerlere çektiğinizi görüyorum.Burada kimsenin başka birinin hayatına karışma hakkı yoktur,ne olup bittiği kişinin kendi sorumluluğudur.Konuşulan konunun yeri burası değildir.Konuyla alakalı post/rapor atınız.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Uyarılara rağmen devam etmişsiniz. Kusura bakmayın ama ceza vermek durumundayım kimse kimseye hakaret etme iznine sahip değildir. Konudan aşırı derecede sapmışsınız. Lütfen bunun gibi şeyler olduğu zaman devam etmek yerine mesaj atmadan bildirim oluşturunuz.

Despi*

Casus
Hayırdır iki sa klan bir anda içlerindeki oyuncumuzu vurunca diriliş bişey mi başarmış oldu

DeletedUser66219

Ziyaretçi
diriliş bir şey başarmadı thanatos kaybetti gibi gözüküyor başka bi hesap ayarlıyo musun çocuğa

DeletedUser66219

Ziyaretçi
tystye gittik sildik gittiğimizde aktifti diyen çocuk muydu bu thanatosçum aksgjsagksglagskalgsa.şgas

DeletedUser62580

Ziyaretçi
bak bak gene sövmeye başladılar :D

aktif biri silinince nasıl agresifleştiler kıyamam

DeletedUser66219

Ziyaretçi
valla şu yazdıklarına göre adamların size savaş açması gayet doğal ve isabetli bir karar olmuş

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser62580

Ziyaretçi
la daha durun .1 kişi gitti diye neden bu kadar kızdınız. bileydik böyle olcanı saldırmazlardı :D

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bozokun 6-7 köyü düştü bu hale gelmiş thanatos camı çerçeveyi indirmiştir arada pcyide kaynattığı için buralara giremez yakın zamanda asgakjgagsjasga

DeletedUser62580

Ziyaretçi
bozok sakin ol biraz :D bozoktan köy almayın adamın bünyeye dokundu

DeletedUser62580

Ziyaretçi
3 5 köy verdiniz diye ne bu sinir ben hala anlamadım :D aktif bir arkadaşınız silindi anladık. oyundur olabilir böyle şeyler ama bu küfür falan neden o_O o_O