PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser62042

Ziyaretçi
Diriliş'in özeti işte :) Lafa geldi mi oyun oynuyoruz diyen bir grup ergen,. Aferin böyle gerçek yüzünüzü daha iyi gösterin:)
yukarda gokturk de yazmıs kuduz kopek gıbı felan sende bır grup ergen dıyosun
bızden agır ıtamlarda bulunanlar yok mu ? var .
oyun amacını aşmaya başladı
kendı ekıbımız ıcınde soyluyorum bunu ve sızler ıcınde , şu sanal ortamda bu kadar ağır itamler kullanmaya gerek yok
ben şahsım adına bı cümle kullanmıstım
dehset ı rakıp olarak gormuyoruz pasa savasında ıyı olan kazansın gıbısınden
savası kazanırsanız lafımı yerim , başarılar diler ayrılırım worldden
iş hakarete geldıgı zaman ayrı , burda herkes birer ınsan bunu unutmayalım arkadaslar.
oyun dısında yarın bırgun denkgelebılırız belkıde
kendımden ornek vereyım
saglıkcıyım ben. dısarda gorevde ıs yerınde belkı bır gun sızden bırısıyle karsılasıcaz
lütfen az daha saygılı olalım herkes ıcın gecerlıdır bu

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
yukarda gokturk de yazmıs kuduz kopek gıbı felan sende bır grup ergen dıyosun
bızden agır ıtamlarda bulunanlar yok mu ? var .
oyun amacını aşmaya başladı
kendı ekıbımız ıcınde soyluyorum bunu ve sızler ıcınde , şu sanal ortamda bu kadar ağır itamler kullanmaya gerek yok
ben şahsım adına bı cümle kullanmıstım
dehset ı rakıp olarak gormuyoruz pasa savasında ıyı olan kazansın gıbısınden
savası kazanırsanız lafımı yerim , başarılar diler ayrılırım worldden
iş hakarete geldıgı zaman ayrı , burda herkes birer ınsan bunu unutmayalım arkadaslar.
oyun dısında yarın bırgun denkgelebılırız belkıde
kendımden ornek vereyım
saglıkcıyım ben. dısarda gorevde ıs yerınde belkı bır gun sızden bırısıyle karsılasıcaz
lütfen az daha saygılı olalım herkes ıcın gecerlıdır bu

Haklı olmayı seviyorum. Adam ana avrat sövmüş hem de her başlıkta arkadaş kalkmış kuduz köpek lafına alınıyor, kaldı ki onu niye dediği aşikâr, ha onaylıyor muyum asla. Yüz yüze insanlar böyle küfür ettiğinde cinayet işleniyor bu ülkede bilmem farkında mısın? Çok iyi niyetli, terbiyelisiniz madem küfür edeni ifşa edip, klandan atın. Aksi halde gözümde hepiniz o küfür eden ile aynısınız.

DeletedUser62042

Ziyaretçi
Haklı olmayı seviyorum. Adam ana avrat sövmüş hem de her başlıkta arkadaş kalkmış kuduz köpek lafına alınıyor, kaldı ki onu niye dediği aşikâr, ha onaylıyor muyum asla. Yüz yüze insanlar böyle küfür ettiğinde cinayet işleniyor bu ülkede bilmem farkında mısın? Çok iyi niyetli, terbiyelisiniz madem küfür edeni ifşa edip, klandan atın. Aksi halde gözümde hepiniz o küfür eden ile aynısınız.
artık okumuyorum mesajları tek tek
o küfrü eden kim ?

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
XPWWlD.png

DeletedUser64340

Ziyaretçi
883 olmuş. Yalnız beğenmedikleri cohanbaron yonetimindeki duman bile bunlardan iyi savaşıyordu. Duman savaşı bittiğinde fark 1.2k köydü. Diriliş savaşı bitiminde 10k olur sanırım, tabi hesap silip kaçmazlarsa.

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
76Y0Q5.jpg

İnan anlamıyorum böyle oyunculuk sorgulayanları :D klanımızda bizimde pasif vardı , savaşta üstün oldukları ufak bir zaman oldu o sırada pasif bölgeye op yapıp bir dünya köy aldınız , arkanızdan neredeyse %70 civarını geri aldık aynı gün içinde :D madem pasif adam,ki adam oyunun başında-azıcık fake görünce kaçıyor, bas yakından mislerini , tahmin et , oyunculuk bunu gerektirir :D 1 ay da 3-4 farklı bölgeden vurduk sizi hepsinde pasif adam pasif adam dediniz :D arkadaşım pasif oyuncuna sınırda 100 köy verme o zaman benim sorunum mu :D
Neyse sonuç şu , oyunculuk millete pasif topluyorsunuz diyerek ağlamakla olmaz , ilerisini tahmin edip hamlelerini ona göre ayarlamak oyunculuktur. Ben mükemmel oyuncuyum demiyorum ama ekibinizde oyuncu diyebilecek 2-3 adam anca vardır.
Ekip ruhuna gelirsek , o sizde zerre kadar yok.

Burdan tüm PAŞA-DEHŞET EKİBİ' ne sevgiler saygılar , bir kere vurduğumuz yerden kalkamıyor , bu dünyayı çoktan kapattık biz , eğlenmeye bakalım :)

DeletedUser64340

Ziyaretçi
76Y0Q5.jpg

İnan anlamıyorum böyle oyunculuk sorgulayanları :D klanımızda bizimde pasif vardı , savaşta üstün oldukları ufak bir zaman oldu o sırada pasif bölgeye op yapıp bir dünya köy aldınız , arkanızdan neredeyse %70 civarını geri aldık aynı gün içinde :D madem pasif adam,ki adam oyunun başında-azıcık fake görünce kaçıyor, bas yakından mislerini , tahmin et , oyunculuk bunu gerektirir :D 1 ay da 3-4 farklı bölgeden vurduk sizi hepsinde pasif adam pasif adam dediniz :D arkadaşım pasif oyuncuna sınırda 100 köy verme o zaman benim sorunum mu :D
Neyse sonuç şu , oyunculuk millete pasif topluyorsunuz diyerek ağlamakla olmaz , ilerisini tahmin edip hamlelerini ona göre ayarlamak oyunculuktur. Ben mükemmel oyuncuyum demiyorum ama ekibinizde oyuncu diyebilecek 2-3 adam anca vardır.
Ekip ruhuna gelirsek , o sizde zerre kadar yok.

Burdan tüm PAŞA-DEHŞET EKİBİ' ne sevgiler saygılar , bir kere vurduğumuz yerden kalkamıyor , bu dünyayı çoktan kapattık biz , eğlenmeye bakalım :)

Biraz sert yazacağım, bu "anca pasif toplayın, akbabasınız vs" muhabbetleri gerçekten baydı.
Her operasyonda ilk fake atan benim neredeyse, en uzak benim çünkü. Bunu söylüyorum çünkü ağlamaya gelecekler yine. Ben fake atmaya başladığımda sirkeli daha birkaç gün önce hasta kombiciyi topluyordu. Ahmet abinin dediği gibi, fakeleri görünce kaçtı. Aynı tyst gibi.

2/3 iyi oyuncu bence çok iyimser bir tahmin. Diriliş klanı tamamen çöp bir klan, anca kendilerini toplarlar. Dumandan geçme birkaç oyuncuyu tenzih ederim tabii. Ana diriliş kadrosundan bahsediyorum ben. Propopier'in, Mmemo'nun veya Zaijan'ın ilk sahibinin tırnağı etmezler. Birde utanmadan 3/4 kişisiniz, kalanınız çöp felan diyorlar demek ki siz 3/4 kişiye yüzlerce köy kaptıran adamlarsınız.

Not:1060 aradaki fark.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
pk klanını bitirme amacınız varsa bitmiş olabilirler beyler bravo size .D saldırdığınız adamlar bir şey söylemeden oyunu silen sizle yiyişmeleriyle ün salarak en sonunda ortadan kaybolan w3kaptanı derya ve kaşar low un uzantıları bırakında adamlar ulu reislerinin onları terk etmesinden ötürü op yediklerinde silsinler o zaman sizde bu sayede savaşta öne geçin hain diye laf atmaya çalıştığınız diriliş klanı bunlar yüzünden bu duruma geldi ama hiç söylemiyorsunuz hain dediğiniz adamların sizle iletişimini despi w3kaptanı deryaya ne verdinde sildiler merak ederim canım

DeletedUser62382

Ziyaretçi
pk klanını bitirme amacınız varsa bitmiş olabilirler beyler bravo size .D saldırdığınız adamlar bir şey söylemeden oyunu silen sizle yiyişmeleriyle ün salarak en sonunda ortadan kaybolan w3kaptanı derya ve kaşar low un uzantıları bırakında adamlar ulu reislerinin onları terk etmesinden ötürü op yediklerinde silsinler o zaman sizde bu sayede savaşta öne geçin hain diye laf atmaya çalıştığınız diriliş klanı bunlar yüzünden bu duruma geldi ama hiç söylemiyorsunuz hain dediğiniz adamların sizle iletişimini despi w3kaptanı deryaya ne verdinde sildiler merak ederim canım
Olm sen bi sus lan velet, seni görmiyim bidaha buralarda.