PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser62382

Ziyaretçi
Ahahah bu saate uyanık olan birisi bu lafı ediyor demekki kendisini insan olarak görmüyor
seviniyo şimdi bu açık yakaladım sanıyo aklı sıra, yani sana açıklama yapmamda gece nöbeti diye bişey duydunmu sen hiç, hani canın sıkılır, bi yerden sonra, uyumaman gerekir ama uykun çok vardır, işte tam bu noktada siz devreye giriyosunuz ve beni uyutmayarak bana yardımcı oluyosunuz, anladınmı davşanın arkadaşı :)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Karaktersiz oyunda belli dir eyw . Ona buna gider demişsin muslukçu . Size küfreden adamı tekrar klana almakta bi sizde var herhalde . Genişlikten oluyor tabi başka bir sebebi olamaz . Hesap sil yapanlarla hala kanlı bıcaklı olmanıza rağmen klana almayı düşünenden daha karaktersiz biri olamaz . Yakışanı yapıyorsunuz dünya yı kapatmak uğruna . Bir de hakaret edenlere yaşı başı olanlar laf ediyor . Bu insanlarla aynı klanda bulunmaktan daha vahim birşey olamaz .

Gercekten saçmalıyorsun kardeş. Sen kendi aranda ki konuşmaları benim bildiğimi düşünerek burda beni itham ediyorsun. Bu tur davranışlar 4 6 yaş arası bebeklerde görülen ben merkezci davranışlardır. O yaslarda bebekler kendi bildikleri ve kendi duydukları herşeyi başkalarınında bildiğini ve duyduğunu zanneder. Tam olarak bu donemdesin. Bu arada sen git bir başlık daha açsana birbirine ana avrat sovenler diye. Belki birsey çikar he ? Ne dersin :) komik cocuk seni.

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Gercekten saçmalıyorsun kardeş. Sen kendi aranda ki konuşmaları benim bildiğimi düşünerek burda beni itham ediyorsun. Bu tur davranışlar 4 6 yaş arası bebeklerde görülen ben merkezci davranışlardır. O yaslarda bebekler kendi bildikleri ve kendi duydukları herşeyi başkalarınında bildiğini ve duyduğunu zanneder. Tam olarak bu donemdesin. En nihayetinde ismini zikrettigin kişiler bizim arkamızdan sövmüş veya saymış olabilir. Lâkin bunları size yapmadıklarını nerden biliyorsun. Bu durumda sende ayni kefedesin. (Bildiğim için söylemiyorum. Düşüncelerim bu yonde) bu arada sen git bir başlık daha açsana birbirine ana avrat sovenler diye. Belki birsey çikar he ? Ne dersin :) komik cocuk seni.
Muslukçu sen bunu kesin konuşmussundur genişliğini tahmin ediyorum o yüzden biliyorum . Senle konuşurken bize sovmuştur doğru . Bu genişliği hangi dünya da oynarken kazandınız. Merakımdan soruyorum

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Keşke zamanında whatsapp mesajlarını saklasaydım o zaman genişliğinizi saklayamazdınız bu kadar :)

DeletedUser62382

Ziyaretçi
neyse gençler sizin gibi aylak takımından deilim, hadi hayırlı ağlamalar size :)

DeletedUser60356

Ziyaretçi
Profil fotonu değiştir artık harbiden ona daha çok ağlıyorum :(

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Muslukçu sen bunu kesin konuşmussundur genişliğini tahmin ediyorum o yüzden biliyorum . Senle konuşurken bize sovmuştur doğru . Bu genişliği hangi dünya da oynarken kazandınız. Merakımdan soruyorum

Ah davşan ah çok zoruna gidiyor demek. Hakaretin biri bin para. Ne yapalim senin gibi davşanlara biz buyukleri olarak ışık tutuyor ve onlari aydinlatiyoruz. Sevgili davşan yapilacak cok iş var. Sonra yine ugrayacagim. Kendine iyi bak tamam mi.

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Ah davşan ah çok zoruna gidiyor demek. Hakaretin biri bin para. Ne yapalim senin gibi davşanlara biz buyukleri olarak ışık tutuyor ve onlari aydinlatiyoruz. Sevgili davşan yapilacak cok iş var. Sonra yine ugrayacagim. Kendine iyi bak tamam mi.
Senin gibi büyüğün ben . Adam olun önce Sonra sanal alemde ders verirsin . Oyun için karaktersiz olandan ne ders alacam ben .

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Yüz kalmamış ki kızarsın . Bana söyleyip hala oyunla alakalı olduğunu düşünüyorsun . Davşan kadar beyniniz olsa neden böyle söylediğimi düşünüp öz eleştiri yapabilirdiniz. Cahile ve karaktersizlere laf anlatmak imkansız .

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Yüz kalmamış ki kızarsın . Bana söyleyip hala oyunla alakalı olduğunu düşünüyorsun . Davşan kadar beyniniz olsa neden böyle söylediğimi düşünüp öz eleştiri yapabilirdiniz. Cahile ve karaktersizlere laf anlatmak imkansız .

Gerilme davşan gerilme. Oyun bu yaa en neticesinde. Karaktersiz ve cahil dediğin insanların bir çoğu seni cebinden çıkarır. Ama burası bir oyun platformu keyfini sürmeye bak. Çamur yapma. Kendini de bizi de germe artik. Gerek yok ;)

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Ya ahahahah cidden yazmayim diyorum ama ne kadar ezik aglak karakterlersiniz ya, 1/2 oyuncu disi copmus, kardes o zaman siz 1/2 oyuncuya ezilan KOCCCAMAN BİR LOW GRUBUSUNUZ. Ahaha arkadasin beyni baskasini asagilayim derken kendisini asagiladiginin farkinda degil. Ayrica biz sizin gibi tw.statstan takip edip 100/200k adamlara op yapmiyoruz, aylardir sizde oynayan 2.6m hesabi topladik. Beyzademiz sey istiyor sanirim sadece op saatinde koyleri alalim sonraki gun bosalan koyleri vs toplamayalim. Ugur ve tayfasina guvenecek kadar beyin fonksiyonlarini kaybetmis olmak ayri bir mevzu. Birde savasiyoruz diyorsunuz da barbarlara karsi savasiyorsunuz anca, saldiri listesinin 16/20'si PADE oyuncularindan olusuyor, hani nerede atip tutan oyunculuk dersi verenler ?

DeletedUser66219

Ziyaretçi
yaw arkadaşlar, tyst nin köyünü aldıktan sonra sizden birisinin desteği geldi, çekin allah aşkına bizimkiler ordu kitlemeyi çok sever, maazallah kaynayverir arada yazık günah demedi demeyin :)
Saldırgan: NarDemir
Kaynak: MANKURT (462|374) K34

Miktar: 0 0 6000 0 10 3000 0 0 386 49 0 0
Kayıplar: 0 0 6000 0 0 3000 0 0 386 49 0 0
Bonuslar: Baltacı: +5% saldırı ve savunma gücü

Savunmacı: sambaci.55
Hedef: DİRİLİŞ K55

Miktar: 8432 0 0 0 0 0 0 1259 0 0 1 0
Kayıplar: 7050 0 0 0 0 0 0 1053 0 0 1 0
Bonuslar: Ağır atlı: +15% saldırı ve savunma gücü
Okçu: +25% savunma gücü
Mızrakçı: +45% savunma gücü
Kılıç Ustası: +30% savunma gücü
+6% Sur etkisi
kuşatmada +50% bina savunması

Gönderen: math33
Kaynak: 001 SınıR (514|526) K55
Alıcı: sambaci.55
Hedef: DİRİLİŞ ) K55
Birimler:

5245 0 0 0 0 0 0 1247 0 0 1

Kaynak: :):):)) (527|523) K55
Birimler:

3168

bilirim bu tarzda seviyolar

DeletedUser63293

Ziyaretçi
Davşan ve saz arkadaşı , inan adam değilsiniz :D oyunculuğunuzu klanlar.org da göstermenizi bekliyoruz , forum.klanlar.org da boş boş konuşmayla oyuncu olunmuyor :D biz bu zamana kadar operasyon yaptığımız her oyuncuyu oyundan sildik, pa-de olarak biz vurduğumuz yerde öyle izler bıraktık ki , böyle forumlarda kendinizi savunmak zorunda bıraktık sizi :*

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Saldırgan: NarDemir
Kaynak: MANKURT (462|374) K34

Miktar: 0 0 6000 0 10 3000 0 0 386 49 0 0
Kayıplar: 0 0 6000 0 0 3000 0 0 386 49 0 0
Bonuslar: Baltacı: +5% saldırı ve savunma gücü

Savunmacı: sambaci.55

Miktar: 8432 0 0 0 0 0 0 1259 0 0 1 0
Kayıplar: 7050 0 0 0 0 0 0 1053 0 0 1 0
Bonuslar: Ağır atlı: +15% saldırı ve savunma gücü
Okçu: +25% savunma gücü
Mızrakçı: +45% savunma gücü
Kılıç Ustası: +30% savunma gücü
+6% Sur etkisi
kuşatmada +50% bina savunması

Kaynak: 001 SınıR (514|526) K55
Hedef: DİRİLİŞ ) K55
Birimler:

5245 0 0 0 0 0 0 1247 0 0 1

Kaynak: :):):)) (527|523) K55
Birimler:

3168

bilirim bu tarzda seviyolar

Sizde kesilecek sav kalmayınca dedik kendi savlarımızı keselim birazda. :) :) Canım benim. Bana bunlarla gelin adamsin. Katliamımızı beğendin ama dimi. Ne olcak bu sizin haliniz be. Senle davşan çırpınıp duruyorsunuz bolgede. Ama helal olsun. Güzel ve azimli saldırı cikiyorsun. Yiğidi öldür hakkini yeme. Davşan nerde yaa uyuyor mu? Gelsede az kızdırsak :) chuckyxx de kaç kamin patladı şeker çocuk. Senin için isi gücü bıraktı patlayıp duruyor dediler de. Asli var mi?

DeletedUser63293

Ziyaretçi
DEHSET ekibine karşı yazdığınız çöp , 2-3 kişi oynuyor muhabbeti de ayrıca gülünç bir durum :D canım benim , madem bu oyun 2-3 kişinin sırtından oynanıyor , siz niye oynayamıyorsunuz :D siz de çok iyi oyuncusunuz ya taşıyın klanınızı hadi :D bir gecede 2.6 m olan adam şuan 1.3 m :D savunsaydın klan arkadaşını ,alsaydın bakıcı da oyunculuğunu görseydik ÇOK İYİ OYUNCU DAVŞAN :D

DeletedUser66249

Ziyaretçi
Bir insan her zaman için ne oldum dememeli ne olacağım demeli işte. Dünyanın cilvesi bu. Bana ayıp ettin diyen arkadaşlar var. Ayıpın ne demek olduğunu sizden öğrenmedim. Bilek gücüyle almadığın köylerle sıralamaya girdin diye ne oldu? Birde klan yöneticisi olacak başıma. Üç tane koyun teslim edilmez sana be. Ya kurda yem olur koyunlar ya da telef olur. Gerçek hayatta hiçbir işe yaramayan insan gelmiş oyunda artistlik taslayacak bu yaptığı da yanına kar kalacak zannetti. Yok öyle yağma. Ne edersen kendine edersin kendi kendine. Konuşacak yüzün yok kabul et bunları. Duman ilanındaki oyuncularin emeklerine acıyorum. Sizinle birleşince her şey güzel olacak zannediyorlar ama kelin emi olsa başına çalarmış zaten. :D Neyse yazacaklarım bu kadar. Paşa-Dehşet klanlarina savaşlarında tekrar başarılar diliyorum. Bu bir oyun ve hakeden kazanacak. Oyunu unutup kibirlik taşlayan insan bunu da böyle bil. Keşke gerçek hayatta da karşıma çıksan da bir kaşık suda boğarım seni emin ol. Biz memleketimize 6 ay boyunca aralıklı olarak füze yağmasına rağmen terk etmedik. Korktuk mu tabii ki de. Senin gibi çapulcuya teslim olacak bir adam değiliz.