PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Tyst pasif miydi :) Ya arkadaşlar lütfen böyle saçma şeylerle gelmeyin. Savaşımız devam ediyor. Diriliş bizim son rakibimiz. Son köylerine kadar vura vura alıcaz. Kimsenin şüphesi olmasın. Paşa klanıylada aramızda nifak çıkarmaya çalışmayın. Ziraa onlar biziz bizde onlar. Sürekli isimlerden dem vuruyor birisi. Birisi gitmiş foruma ayrıca bir konu açmış. Bir zamanlar birbirinize küfrediyorsunuz falan yazmış. Bu nasıl bir bakış açısı çözemedim. Şunu yazın,bileğimizin gücü yetmiyor her türlü pisliğe başvuruyoruz. Tamam deyip oyunu bırakıcam. Ama böyle alçalmayın gözümüzde. O kadar çok tahrik ettiniz ki bizi son opu biz yine dirilişe yapmayacaktık. Ulan dedik bunlar kendilerini ne sanıyorlar şunlara bir yürüyelim. Sonuç ortada. Hepinizi tek tek öpüyoruz. Öpmeyede devam edicez anlaşılan :)

DeletedUser62382

Ziyaretçi
yaw arkadaşlar, tyst nin köyünü aldıktan sonra sizden birisinin desteği geldi, çekin allah aşkına bizimkiler ordu kitlemeyi çok sever, maazallah kaynayverir arada yazık günah demedi demeyin :)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
duman yonetımı oyunu bıraktı bırlesım oldu bosa düşen hesaplar oldu sınırda , hersey sizin yararınıza gelişti
müttefik klanımız ıcın gırdıgımız savasta oyunu bırakmasalardı , bırlesım yaptıgımız pk klanı dırılıs olduktan sonra adam gıbı savassalardı suan harıta cok farklı olurdu ama bulmussunuz adamını tabı telefonda arasmalar konusmalar vs.. ugur ıcten ıce bızı satıyormus size
sambocum mıs atmıs ugur süre ıstıyor ama koye ne destek atıyo ne mıs arası atıyo :d
hesabı pasaya satmaya kalkıyor pasa klanını tekrar tebrık edıyorum bu konu ıle ılgılı tutumundan dolayı
kısacası hersey bızım aleyhimize gelişti
bız buraya savasmaya gelmıstık zaten 2 ay gec basladık
konusulcak cok konu var ama herkes olaya kendı bakıs acısından bakıyor
dunyayı kapatırsanız tebrık ederım ama o kadar kolay degıl dirilişi tanımadınız daha :)
hala dunya kapatmaya adayız :)

Ya bırak bu işleride Tyst ye nasıl girdik ama :))

DeletedUser62382

Ziyaretçi
Tyst pasif miydi :) Ya arkadaşlar lütfen böyle saçma şeylerle gelmeyin. Savaşımız devam ediyor. Diriliş bizim son rakibimiz. Son köylerine kadar vura vura alıcaz. Kimsenin şüphesi olmasın. Paşa klanıylada aramızda nifak çıkarmaya çalışmayın. Ziraa onlar biziz bizde onlar. Sürekli isimlerden dem vuruyor birisi. Birisi gitmiş foruma ayrıca bir konu açmış. Bir zamanlar birbirinize küfrediyorsunuz falan yazmış. Bu nasıl bir bakış açısı çözemedim. Şunu yazın,bileğimizin gücü yetmiyor her türlü pisliğe başvuruyoruz. Tamam deyip oyunu bırakıcam. Ama böyle alçalmayın gözümüzde. O kadar çok tahrik ettiniz ki bizi son opu biz yine dirilişe yapmayacaktık. Ulan dedik bunlar kendilerini ne sanıyorlar şunlara bir yürüyelim. Sonuç ortada. Hepinizi tek tek öpüyoruz. Öpmeyede devam edicez anlaşılan :)
yav sessiz sessiz otursana köyünde işte ne güzel dumanla ilgilenecektik, vurduruyosun kendine be kardeşim...

DeletedUser62382

Ziyaretçi
insanları gaza getirmek, oyunculuklarıyla alay etmek, onların oyunculuğunu küçümsemek(nijite), abuk subuk köy isimleri yazmak, insanların eğitim seviyeleriyle dalga geçmek, insanları memleketleriyle vurmak, hatta rakip oyuncunun profil resmiyle bile alay etmek yaşına rağmen, bu tip şeyler hoş olmadığı gibi karşısındaki insanıda kendisine bilenmesini sağlamaktadır. oyundaki düşmanlık gerçektir ama bunun bir çizgisi, haddi olur. Siz bu haddi koruyamadınız arkadaşlar...

DeletedUser63923

Ziyaretçi
bıze farklı konustu ama ondan bahsedıyorum :))
gelıcem gardımı acıcam dehsetten yana olursam onlara sızden yana olursam sıze dunya kapattırcam dedı
bız dedık kı gerekırse dehsete gır ama oyna artık bı yerde en azından dusmanımız mısın bılelım 2 gun sonra barbar a dustu :dd bunlardan bahsedıyorum sen bana baska seyler anlatıyosun :D

Madem güzel güzel yazıyorsun bizde bir kaç güzel kelam edelim. Öncelikle bu adamın geçmişine bakmak lazım. Hangi klanlara girmiş çıkmış. Kaç klan değiştirmiş. Duman a girmiş sonra duman ı vurmuş. Dehşet ve Paşa ya girmiş sonra Dehşet ve Paşa yı vurmuş. Be kardeşim yanlış anlamayında körmüsünüz bu adamın ipiyle kuyuya iniyorsunuz. Pk bizi vurmaya başlayana kadar şimdiki ismi paşa dehşet o zaman ki ismi dehşet klanının üyeleri oyuna fazla bakmıyor ilgilenmiyordu. Bu adamlar ihanet edince herkes hesabının başına geçti. İlgilenmiyorduk çünkü dumanı yeterince vuruyorduk zaten. Ama böyle bir ihanet karşısında herkes oyuna döndü. Bu gün beni terkedip sana gelen,yarın da seni terk edip başkasına gider. Kulağına küpe olsun.

DeletedUser62042

Ziyaretçi
insanları gaza getirmek, oyunculuklarıyla alay etmek, onların oyunculuğunu küçümsemek(nijite), abuk subuk köy isimleri yazmak, insanların eğitim seviyeleriyle dalga geçmek, insanları memleketleriyle vurmak, hatta rakip oyuncunun profil resmiyle bile alay etmek yaşına rağmen, bu tip şeyler hoş olmadığı gibi karşısındaki insanıda kendisine bilenmesini sağlamaktadır. oyundaki düşmanlık gerçektir ama bunun bir çizgisi, haddi olur. Siz bu haddi koruyamadınız arkadaşlar...
ula ben dedım kı dehsetı rakıp olarak gormuyoruz
baskalarının kullanmıs oldugu kelımelerı benım ustume atma

DeletedUser62042

Ziyaretçi
sız konusmaları cok farklı yerlere cekıyorsunuz kımsenın oyunculuguna laf ettıgım felan yok
bi savasalım bakalım agzı olan konusuyor ha

DeletedUser62382

Ziyaretçi
Akbaba gibi leş yemeyi seversiniz siz kalkıp durumu bilsenizde oyunda gotunuz başınız ayrı oynuyor . Klanda iki üç adam var geriniz çöpsünüz . onlara dua edin . Onların ekmeğini yiyorsunuz . Ha hiçbiriniz bir değilsiniz çöpler oradaki adamlarla bir olamaz . Nasıl aynı klandasınız onu anlamıyorum
bi gün anlarsan seni dehşete alırım belki koçum, boş konuşma icraat yap

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Karaktersiz oyunda belli dir eyw . Ona buna gider demişsin muslukçu . Size küfreden adamı tekrar klana almakta bi sizde var herhalde . Genişlikten oluyor tabi başka bir sebebi olamaz . Hesap sil yapanlarla hala kanlı bıcaklı olmanıza rağmen klana almayı düşünenden daha karaktersiz biri olamaz . Yakışanı yapıyorsunuz dünya yı kapatmak uğruna . Bir de hakaret edenlere yaşı başı olanlar laf ediyor . Bu insanlarla aynı klanda bulunmaktan daha vahim birşey olamaz .

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Akbaba gibi leş yemeyi seversiniz siz kalkıp durumu bilsenizde oyunda gotunuz başınız ayrı oynuyor . Klanda iki üç adam var geriniz çöpsünüz . onlara dua edin . Onların ekmeğini yiyorsunuz . Ha hiçbiriniz bir değilsiniz çöpler oradaki adamlarla bir olamaz . Nasıl aynı klandasınız onu anlamıyorum

Işte tam olarak bu konuşmalar. Adam da haya ve edep yok ki. Neyse davşana laf etmeyelim. O çok asabi. Bu arada tyst den alınan köylere bakarsan kaç kişi oldugunu görürsün. Sana ışık tutacağımız günlerde gelecek minik davşan.

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Nickine uygun hareket et yalauz . Milleti yala.uz unca

DeletedUser62382

Ziyaretçi
Karaktersiz oyunda belli dir eyw . Ona buna gider demişsin muslukçu . Size küfreden adamı tekrar klana almakta bi sizde var herhalde . Genişlikten oluyor tabi başka bir sebebi olamaz . Hesap sil yapanlarla hala kanlı bıcaklı olmanıza rağmen klana almayı düşünenden daha karaktersiz biri olamaz . Yakışanı yapıyorsunuz dünya yı kapatmak uğruna . Bir de hakaret edenlere yaşı başı olanlar laf ediyor . Bu insanlarla aynı klanda bulunmaktan daha vahim birşey olamaz .
DEHŞET
Nickine uygun hareket et yalauz . Milleti yala.uz unca
bidaa üniversite okursan 1. öğretim oku, gece çok ayaktasın gündüz uyuyosun, insan fizjolojisi bunu pek kaldırmaz, senin beyinde kaldırmamış zaten.

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Işte tam olarak bu konuşmalar. Adam da haya ve edep yok ki. Neyse davşana laf etmeyelim. O çok asabi. Bu arada tyst den alınan köylere bakarsan kaç kişi oldugunu görürsün. Sana ışık tutacağımız günlerde gelecek minik davşan.
Hep beraber gelin . Oyunculuğunuz anca yeter klan olarak . Görüyoruz kimin ne kadar bildiğini . Siz saat hesaplayın kami atın başka bir cacığa yaramazsınız .

DeletedUser62382

Ziyaretçi
Hep beraber gelin . Oyunculuğunuz anca yeter klan olarak . Görüyoruz kimin ne kadar bildiğini . Siz saat hesaplayın kami atın başka bir cacığa yaramazsınız .
geliriz, hiç beklemediğin anda geliriz merak etme. git yat hadi telef olma buralarda

DeletedUser60356

Ziyaretçi
Ahahah bu saate uyanık olan birisi bu lafı ediyor demekki kendisini insan olarak görmüyor

DeletedUser65777

Ziyaretçi
DEHŞET

bidaa üniversite okursan 1. öğretim oku, gece çok ayaktasın gündüz uyuyosun, insan fizjolojisi bunu pek kaldırmaz, senin beyinde kaldırmamış zaten.
Millete laf ediyorsun aklın anca bu kadar çalışıyor . 1. Öğretimin alasında okuyorum . Hayal gücün yetmez senin . Gece ayakta olmak 2. Öğretim olmak değil beyniniz kısıtlı bu kadar düşünebiliyorsunuz . Bütün dehset klanı öyle düşünüyor herkes bunu sorup yazdığına göre . Beni tanıyana sor öğrenirsin