PA-DE VS DİRİLİŞ SAVAŞ RAPORLARI(SON SAVAŞ)

DeletedUser66249

Ziyaretçi
Baktı emekler boşa ne yapsın garibim zararın neresinden dönsem kar demiş :D

DeletedUser66249

Ziyaretçi
O yüzden mi benim hesap sil yaptığım hesabın eski sahibini çağırdınız aman köyleri düşmana gitmesin diye. Bir de utanmadan yok seni tanımıyoruz diyor. Ben seni tanıdığıma pişman oldum ama ne yaparsın işte yanılmayan bir ALLAH. Ana kadronu yesinler senin sıra ana kadrona gelince onu da göreceğiz.

DeletedUser62042

Ziyaretçi
biz diriliş olarak burdayız , savaşımız devam ediyor sıkıntı yok :D

DeletedUser66219

Ziyaretçi
pasiflere op yaptınız istatistikte öne geçtiniz buralarda çok konuşuyodunuz diyen tayfanın pasiflere op yapması istatistikte öne geçtikleri için buralarda çok konuşmasıda muazzammış beyler asdljgkalksalk.g.as

DeletedUser62042

Ziyaretçi
birileri sıkıyodu hatırlamıyorum isimlerini, aklımda çok yer etmedikleri için normaldir, dehşeti rakip olarak görmeyenler vardı nerde bende şimdi onları göremedim :(
duman yonetımı oyunu bıraktı bırlesım oldu bosa düşen hesaplar oldu sınırda , hersey sizin yararınıza gelişti
müttefik klanımız ıcın gırdıgımız savasta oyunu bırakmasalardı , bırlesım yaptıgımız pk klanı dırılıs olduktan sonra adam gıbı savassalardı suan harıta cok farklı olurdu ama bulmussunuz adamını tabı telefonda arasmalar konusmalar vs.. ugur ıcten ıce bızı satıyormus size
sambocum mıs atmıs ugur süre ıstıyor ama koye ne destek atıyo ne mıs arası atıyo :d
hesabı pasaya satmaya kalkıyor pasa klanını tekrar tebrık edıyorum bu konu ıle ılgılı tutumundan dolayı
kısacası hersey bızım aleyhimize gelişti
bız buraya savasmaya gelmıstık zaten 2 ay gec basladık
konusulcak cok konu var ama herkes olaya kendı bakıs acısından bakıyor
dunyayı kapatırsanız tebrık ederım ama o kadar kolay degıl dirilişi tanımadınız daha :)
hala dunya kapatmaya adayız :)

Despi*

Casus
yine boş konuşuyprsun yine boş saldırdığımız hesabın puanı bölgesi ortada klanınızın sorumsuzluğu sebep oldu buna boşa bahane aramayın

DeletedUser62042

Ziyaretçi
ayrıca sureklı dehseti vurgulamalar goruyorum bu dunyayı kapatıcaksanız pasa sayesındedır unutmayın bunu :D

Despi*

Casus
Bu oyun diplomasiyle oynanmıyor sadece onu kandır bunu ayart olmuyor işte :d
Başkasından fayda bekleyeceğinize kendi işinizi kendiniz görün oyunda da hayatta da :d

Despi*

Casus
duman yonetımı oyunu bıraktı bırlesım oldu bosa düşen hesaplar oldu sınırda , hersey sizin yararınıza gelişti
müttefik klanımız ıcın gırdıgımız savasta oyunu bırakmasalardı , bırlesım yaptıgımız pk klanı dırılıs olduktan sonra adam gıbı savassalardı suan harıta cok farklı olurdu ama bulmussunuz adamını tabı telefonda arasmalar konusmalar vs.. ugur ıcten ıce bızı satıyormus size
sambocum mıs atmıs ugur süre ıstıyor ama koye ne destek atıyo ne mıs arası atıyo :d
hesabı pasaya satmaya kalkıyor pasa klanını tekrar tebrık edıyorum bu konu ıle ılgılı tutumundan dolayı
kısacası hersey bızım aleyhimize gelişti
bız buraya savasmaya gelmıstık zaten 2 ay gec basladık
konusulcak cok konu var ama herkes olaya kendı bakıs acısından bakıyor
dunyayı kapatırsanız tebrık ederım ama o kadar kolay degıl dirilişi tanımadınız daha :)
hala dunya kapatmaya adayız :)
Bahaneler dizilmeye başlanmış :d

DeletedUser62042

Ziyaretçi
kimseden fayda bekledıgımız yok bırlesım olmus burada bır olusum var despıcım
bız ugurları vurmasını da bılırdık ama verılen sözler tutulmadı ugur savasmadı ıcten ıce bızı sattı bundan bahsedıyorum anlayabılıyo musun :D

DeletedUser62042

Ziyaretçi
bak bahane dıyosun ıste empatı yok bundan bahsedıyorum ıstısare yapalım guzelce eyvallah :D ama gercek olan seylerı neden burda farklı yansıtmaya calısıyosunuz anlamıyorum :D

Despi*

Casus
Biz dumana savaş açtıktan sonra bıraktı zaten onlar oyunu :d arada 1.liği kaptırınca köy topladı o kadar :d

DeletedUser62042

Ziyaretçi
Biz dumana savaş açtıktan sonra bıraktı zaten onlar oyunu :d arada 1.liği kaptırınca köy topladı o kadar :d
bıze farklı konustu ama ondan bahsedıyorum :))
gelıcem gardımı acıcam dehsetten yana olursam onlara sızden yana olursam sıze dunya kapattırcam dedı
bız dedık kı gerekırse dehsete gır ama oyna artık bı yerde en azından dusmanımız mısın bılelım 2 gun sonra barbar a dustu :dd bunlardan bahsedıyorum sen bana baska seyler anlatıyosun :D

Despi*

Casus
bak bahane dıyosun ıste empatı yok bundan bahsedıyorum ıstısare yapalım guzelce eyvallah :D ama gercek olan seylerı neden burda farklı yansıtmaya calısıyosunuz anlamıyorum :D
Kritik yapalım yapmasına da çok abartıyorsunuz bi sizin işleriniz ters gitmiyor :d
bide sambacı denen çöp asabımı bozuyor :d
bizim pasif dediğimiz adamlar 200 k adama bile dalmıştınız 2.5milyonluk sınır hesabınıza dalıp içinden geçiyorsak bide buna pasif diyorsanız ne diyelim daha :d hesap sahibi yoktu bakıcı vardı bakıcı cahildi vs vs onlar işin detayı