Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Merhabalar bana cevap hakkı dogmus sanırım PAŞA ile yaklasık 7 seneyi bitirip 8. seneye giriyorum nacizhane biraz yönetici biraz kendi halinde takılan bir oyuncuyum :)

Oyundaki nickim: *Kralmerodin*
Yenilen rakipler: 245.972 (78.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5146265

bunlarda aldıklarım köyler.

Hepsi dusman klanlardan sadece Elitteki arkadasın ilk köyunu aldıkdan sonra klandan atıldı.

ikinci bir arkadasım
Nick: ahmetgkdn
Yenilen rakipler: 257.966 (68.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5153076

Her klanın bir stratesijisi mevcut.

Mesela sizin TRUVA opu diye nitelendirdiginiz icimizdeki bir uyeye destekler yıgıp klandan bizi vurmasını saglamaya calıstıgınız Wurdu Gol Oldu (keske oyun bilen bir kişiyi secseydiniz.) 1 gunde savunmada nasıl 2. olduguna burada bulunan arkadaslar bir göz atsın bakalım.

Oyun basındaki ALways i icimizde gelistirip klandan ayrılıp etrafa vurdurmak nasıl bir stretejı oldugundan bahsedilmesi gerekir.

Bu biraz oyun birazda entrika oyunuda sizin yaptıklarınızı Bizans görse kıskanırdı bunları nasıl biz yapmadık diye.

İste birazda Sabır oyunu kim ne kadar fazla sabır eder savaslardan bunalmaz tempoyu tutrursa 6 ay sonra burda suan konusan hickimse olmıcagını hepmiz biliyoruz.(örnek diger dunya forumları)

Son olarak ben genel forumda yazmayı pek sevmem mesaj sayısındanda belli olur zaten :) Hazır bize karsı acılan tum konulara cevap veriyim..

Elitin savas istatigindeki farkın bu kadar acık olmasının sebebi acaba hangi diplomatik adıma baglanır. (Oyun basında saglam diplomasi ile basladıgımız klan)

Elit yönetiminde bulunan kişilerin dejavudan köy almayıp kamileri fulleyip savastan cekilip PAŞA ya karsı savasa girmesi full kamilerin ve hazır mislerin sonucudur..

Bazı arkadasların kafasındaki soru işareti gidermek amacıyla yazdım :)

Herkese iyi aksamlar dilerim :)

Sohbet icin oyundan ulasabilirsiniz :) kapım her zaman acıktır :)

şimdi bu metin den sonra bizede cevap hakkı doğmuş. öncelikle savaşın başına değineyim. meteor elit pasa ve deli klanları bütün alt klanları ile birlikte dejavu ya karşı ortak savaş ilanı verdi. 4 klana karşı savaşırken dahi istatistiklerde üstündük hala da üstünüz. ama elitle diplomasi sağlanmadan önce paşa daha çok çekirdek kadro diye bahsettiğiniz kadroya içinizdeki hesapları toplatarak büyütme çabasındaydı. savaş ağırlıklı ana bölgede meteora karşı yay da ise elite karşı sürüyodu bizim açımızdan. elitle de güzel bir savaş oldu. ama elit bu savaşta yanlış tarafta yer aldığını anladı. oyunun başında diplomasiler esnektir. tabi elit diplomatik hamle yaparak savaştan çekildi. diplomasiyi paşa bitirdi yada elit bitirdi bu bizi ilgilendirmiyo.

ama şuan elit ile ileriye dönük iyi ilişkiler var. neticede savaş temelli bir oyun olsada aslolan dostluktur. samimi gelene samimi gitmek lazım. neticede bikaçgün önce bize birleşme teklif edip elite vurmayı teklif eden de paşa klanlarıydı. görüşme bizzat aramızda yaşandı.

gelelim entrika, dalavere, wurdu gol oldu, alwaysle vs.

öncelikle sürekli öğündüğünüz kafa kadronuza değineyim. bu kafa kadronun harici paşa klanı bünyesindeki diğer oyuncular sizin için hiçbir anlam ifade etmiyor. onları her daim dışlayım ana kadroya köylerini aldırıp figüran olarak kullanmaktan öteye gitmiyorsunuz. bizim içinse dejavu çatısı altındaki herkes aynı değere sahiptir. hiçkimsenin bir başkasına üstünlüğü yoktur. bize hergün paşadan mesaj geliyo alım varmı diye. millet kaçmak istiyo paşadan. wurdu gol oldu da en son örneği. bizim önceden paşanın içine soktuğumuz bir oyuncu değil paşa ile başlamış ama yönetimin pervasızlığından bunalmış bi kişi. tabi içinizde olduğu için destekleyip size zaiyat verdirmekte bir stratejidir. en azından sizin klandan kurtulmak isteyen bir kişiyi destekleyip size zaiyat verdirmek kendi klan oyuncularını toplamaktan daha onurlu bir davranıştır. klanınız bünyesinde ki oyunculara sahip olamıyorsanız buda bizim sorunumuz deil ayrıca.

son olarak savaşta başarılar dilerim.

DeletedUser56509

Ziyaretçi
kralmerodin.. Oyun başında sağlam diplomasiyle başladığın klanı satıp arkadan vurmayı planlarsan sonuç bu olur..
Yani kısaca ne ekersen onu biçersin kardeşim tabi bunu yaşayıp öğreneceksin ve yaşadın..

Sizin arkamızdan iş çevirip tutumunuzu değiştirmeniz ve güvenilecek bir dost olmadığınızı göstermeniz, beni yeni bir diplomasi yapmak zorunda bıraktı ki iyiki yapmışım sonuçta; Mert düşman, kötü huylu bir dosttan daha iyidir...

Bu oyunda ne konuştuğuna ne yaptığına dikkat edeceksin malesef hiç birşey saklı kalmıyor..

KralMerodin*

Mızrakçı
kralmerodin.. Oyun başında sağlam diplomasiyle başladığın klanı satıp arkadan vurmayı planlarsan sonuç bu olur..
Yani kısaca ne ekersen onu biçersin kardeşim tabi bunu yaşayıp öğreneceksin ve yaşadın..

Sizin arkamızdan iş çevirip tutumunuzu değiştirmeniz ve güvenilecek bir dost olmadığınızı göstermeniz, beni yeni bir diplomasi yapmak zorunda bıraktı ki iyiki yapmışım sonuçta; Mert düşman, kötü huylu bir dosttan daha iyidir...

Bu oyunda ne konuştuğuna ne yaptığına dikkat edeceksin malesef hiç birşey saklı kalmıyor..

Muteffikken arkadan iş çevirdigimi ispatla madem hadi.

Minareyi calan kıfını hazırlar ustam biz burda yıllarca konssakda bir yere varamayız..

Ali abi bir kac gun önce diyor biz sizinle bir kac gun önce muteffikmiydik??

DeletedUser240

Ziyaretçi
entrika entrika entrika siz gidinde mahallede karıların yaptıgı gibi ev toplantıları diger adı ile ev dedikoduları yapın bir kerede delikanlı gibi cıkıpta savaşmak size zor geliyor Ben bu oyuna ilk başladıgımda bir klan ile bir klan muttefik ise dunya bitene ortada çok buyuk sorunlar olmadıgı surece muttefik kalırdı Rakipte Rakipti ama adam gibi savaşıp sonuna kadar delikanlıca oyunda emek harcardı şimdi ne oldu eski kimse kalmadı cunku oyunun içine ettiniz köy almak bile dısarı cıkıp ekmek almaya benzedi bu kadar oyunu basitleştirmek yerine oyuna daha stratejik acılardan vakit ayırsalar oyun oynanacak hale gelir...

1- Bir klanda en fazla su anda 50 oyuncu var görüyorumki aslında öyle değil bir klanda yaklasık 500 ile 600 ile degişen sayılarda oyuncu var yani bosuna neden klan sınırlaması yapıyorsunuzki bırakın isteyen istediği kadar oyuncusunu klana alsın zaten dolaylı yollardan herkez bunu yapıyor..

2-Premium satıcaksınız diye premium serbest yaptınız ben 3 dunya oynamasam premium biriktirsem 50.000 premium yaparım o premiumda bana bir dunyada 5 ay kafada oynamama yeterde artar bile buna bile duzgun bir sınırlama getiremediniz 2.500 puandan önce kimse premium satamaz gibi bir sınırlama yapabilirsiniz en azından oyun basında herkez eşit olabilir...

3- Şimdi paşa klanının düşmanı derki bizim sizin klanınızda casusumuz yok yokta bu mesaj buraya tribal wars 2 oyunundan gelmedi sanırım biraz daha mertce ve dostça oynamanız dilegiyle...

iyi oyunlar

DeletedUser58840

Ziyaretçi
..

Paşa klanı 8 tane klanla girdiği bu serverda yanına deli ve eliti alarak toplam 24 klanla savaş açtı server başında bize.
Zaten samimi ve şeffaf diplomasi anlayışları olsa çevresine güven verse eminim şuan bu konumda olmıcaklardı.

İnanılmaz derecede kıtada avantajlı olan bir klan bugün yıkılma aşamasında hadi bunuda geçtim. 1 hafta önce Dejavu ya müt teklifi sunup arkasından isim değiştirme gibi bir çok düşünceye girdiler..

Diyelim ki bunlar strateji tamam eyvallah.

Sürekli neden Dejavu ya veya Elite çamur atıp duruyorsunuz ki oyununuzu oynayın madem çok sağlam ekipsiniz yapın operasyonlarınızı. Server açılmış 45 gün olmuş ve 1 defa bile toplu organize olup gelemediniz içinizdeki oyuncular sıkıldı çoğu hesap sildi çoğu direnemedi bi kaçınız kaçıp gitti. Suçu birazda kendinizde arayın birazda oturup düşünün biz nerde hata yaptık diye.

Savaşta herşey mübahtır kardeşim biz savaşımızı yapıyoruz Haftada 2 defa toplam 6 bölgede operasyon yapıyoruz fake destek konusunda herşeyde birlik beraberliği sağlıyoruz. Siz devam edin DEJAVU entrikacı demeye :) Dejavu savaş meydanında savaşıyor vuruyor eziyor geçiyor Arkasından iş çevirdiğiniz ELİT te şuan gayet güzel durumda ve onlarda tamamen rahat savaşıyor keyif alıyorlar..

Yani PAŞA klanı oyuncuları Kıtada herkesin keyfi yerinde sorun sizde sıkıntı sizde sizin yönetim anlayışınızda demekki var bi eksiklik :)

DeletedUser1352

Ziyaretçi
wurdu gol oldu adlı oyuncuya Allah rızası için twstats dan bi bakın bu eleman paşa klanı içinde büyüdü gelişti. Köylerini desteklediniz sonra kendi klanınıza aldınız. Operasyonun adı truva operasyonu diye bir op düzenlediniz. Sonuç ne oldu vura vura boşalttı arkadaşlarımız sağolsunlar arkadaşı savunmada kral yaptınız bizim ordularımız kestiniz belki ama bu şekilde oynuyorsunuz siz oyun anlayışınız bu belki herkes görür bilir. Aynı olayı alwayslie yaptı twstatsdan kim yalan söylüyor görürsünüz. Bu hareketler sizin ne şekilde başarı elde ettiğinizi kanıtlıyor. Paşa klanının şuanki durumunun sorumlusu aslında elit klanlarıdır biranda taraf değiştirip herşeyi altüst etti. Şuan paşa klanları dejavu ve elite karşı mücadele ediyor saldırı savunma puanları ortada. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız belki bu dünya bize yarolmayacak ama sizlerede yaretmeyeceğiz. Çok konuşmaya gerek yok yukarda somut bilgiler sundum hala kendinizi aklamaya çalışmayın. elit klanıda döneğin dikalasıdır. Biz sizi arkanızdan vurmak gibi bir düşünceye hiç kapılmadık. Arsız hırsız ev sahbini bastırırmış derler ya sizin ki o misal kendi dönekliğinize arkadaşımızın söylediği gibi kılıf arıyorsunuz.

Dejavuda gördüğüm çok eski nickler var hatırladığım ben inanıyorum ki kendi klanlarının bu tarz hareketlerini onlarda desteklemiyorlardır. Aynı şekilde elit klanlarında da yapılan yamukları gören düzgün insanlar olduğuna düşünüyorum.

Biz belki dejavu klanına sonradan teklif sunmuş olabiliriz.Çünkü tek düşüncemiz bizi arkamızdan hançerleyen elit klanına dünyayı daretmek onları dejavu ile birlik olup belki silmekti çünkü gerçekten elitin yaptığı hareket kendi adıma konuşayım bizi epey yaraladı. Ha peki bu teklifi buradan açıklamak ne derece etik??? Gerçi sizden etik davranışlar bekleyende kabahat.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Hala wurdu gol oldu ve alwayslıe mevuzusu var :)) Savaşta herşey mübahtır bu tarihtede kanıtlanmıştır. Ben klan stratejimi belirlerim nasıl uygunsa onu yaparım.

hilalde server başında%100 paşa faktoru varken şuan sadece %15 ya var ya yok :)

neyse fazla konuşmıcam çok az süreniz kaldı PAŞA adı silinecek geriye kalan oyuncular yöneticilerde hangi klana geçer bi düşünün bakim :))

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Dejavu sizin söylediğinizi elit söylese tamam diyeceğimde sizin durumunuz bence cok içaçıcı değil elit klanı bölgede sizden 10 kere daha sağlam duruyor. Yani siz ters psikoloji ile bizi yıpratmaya çalışıyorsunuz ama yemeyiz karnımız tok.

DeletedUser55478

Ziyaretçi
Hala wurdu gol oldu ve alwayslıe mevuzusu var :)) Savaşta herşey mübahtır bu tarihtede kanıtlanmıştır. Ben klan stratejimi belirlerim nasıl uygunsa onu yaparım.

neyse fazla konuşmıcam çok az süreniz kaldı PAŞA adı silinecek geriye kalan oyuncular yöneticilerde hangi klana geçer bi düşünün bakim :))

w 26 da da böyle boş mu konuşurdun?
w26 da gözükmüyorsun
şimdi kes boş konuşmayı oyununu oyna.lütfen burayı saçma konular açıp işgal etmeyin

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tarafısız biri olarak bu kadar çok neden atışıyorsunuz tt2 hani bizde atışıyoruz ama bir yere kadar kaybedenin kazananı tebrik ettigi bir savaş olsun

Zevk almaya oynayın kavga etmek için yada atışmak için degil...

DeletedUser55478

Ziyaretçi

savaşta her şey mübahsa klan içi temizlikten size ne işinize bakın.ben kemik kadro falan değilim.ama klandan kimse benim köyümü almadı.başkalarının hakkında atıp tutarız stratejimiz budur diyin anlayayım.ama buradaki insanlar salak değil bu oyunu bilen insanlar.anca kendini kandırırsın.

kimse kendi klanındaki arkadaşının köyünü durduk yere almaz.tabi always hariç.ne de olsa o sizin stratejiniz

buraya farklı klanlarda yoneticilik yapanların yorumlarını alalım.Oyunun hakkını vermeyen, oyuna günde 1 kez giren saldırı atmayan destek vermeyen mis tespit edemeyen en ufak saldırıda köyünü kaybeden adamların klandan atılıp toplanması kime göre neye göre aykırıdır?

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bi kaç arkadaş daha gönder klanimiza o zaman. Sonra alwayslie ye söyle üyelerimize mesaj atsin paşa klanindan çikin diye...

Her türlü düzenbazlik sizde çikip utanmadan atip tutuyorsunuz...

Ayip az utanma olur...

burda bir dram var:D
bu kadar acıtasyon yapmayın be kardeşim. her klanın her klan içinde casusu vardır paşanın dejavuda casusu yok sanki. ama bizim paşada biraz fazla var. buda sizin cephe açmak adına yaptığınız düzensiz alımlardan kaynaklanıyo. bizim bi kabahatimiz yok yani.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
savaşta her şey mübahsa klan içi temizlikten size ne işinize bakın.ben kemik kadro falan değilim.ama klandan kimse benim köyümü almadı.başkalarının hakkında atıp tutarız stratejimiz budur diyin anlayayım.ama buradaki insanlar salak değil bu oyunu bilen insanlar.anca kendini kandırırsın.

kimse kendi klanındaki arkadaşının köyünü durduk yere almaz.tabi always hariç.ne de olsa o sizin stratejiniz

buraya farklı klanlarda yoneticilik yapanların yorumlarını alalım.Oyunun hakkını vermeyen, oyuna günde 1 kez giren saldırı atmayan destek vermeyen mis tespit edemeyen en ufak saldırıda köyünü kaybeden adamların klandan atılıp toplanması kime göre neye göre aykırıdır?

siz neden bu kadar gerginsiniz:D

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Jenjen misin concon musun :) sen ne değişik bir jeLibonsun. Biz her daim rahatız tt1

DeletedUser58840

Ziyaretçi
w 26 da da böyle boş mu konuşurdun?
w26 da gözükmüyorsun
şimdi kes boş konuşmayı oyununu oyna.lütfen burayı saçma konular açıp işgal etmeyin

26 Da ilk 25 içerisindeyken ceza aldım silindi zaten hesap :)

Madem bukadar takip ediyorsun orada neler olduğunuda biliyosundur :) Derinden böyle bizi takip ettiğini bilmiyordum..

Takipte kal sen bu serverdada adamızı unutamıcaksın :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ya Boş Verin Bu Boş Lakırdıları ...

Örnek Nida ya Yapıldı Biz Almaya Geldikmi 1 2 3 4 5 6 Kami Değil Gerekirse 25 Kami Atarız O Köyüde Söker Alırız Ki Biz Bizim Olanı Almaya Geliyoruz Neyin Kavgasını Yapıyorsunuz :):)

Sizler Sadece Emanetçisiniz....

Emanetimize İyi Bakın Biz Bizim Olanı Zamanı Gelince Alırız...

W26 Mevzusuna Gelecek Olacaksak Onu O Zamanki Dünya Operatörlerine Soracaksınız...

Ki Biz Hesap Sil Yaptığımızda 8 Ay Sadece Bizim Barbarları Yıkmadılar:) O Derece Fena Yani :)

Takipte Kal...