Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Niddaayızı klansavaşların dan beri tanırım

Burada geçen konuşmalar tamamı ile klanın başarısı için çare arayan bir liderin konuşması. Uslup tabiki bize farklı hatta komik gelebilir çunku kendisinin mizacı böyle :) Ben burada tek art niyet foruma bu mesajları taşıyan da göruyorum. Savaşın da bir adabı var. Burada bekledigi tepki ne bilemem ama umdugunu alamadıgı kesin...

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Klanımın yöneticisi ne dediyse odur. Kaldırın başlığı. Teşekkür ederim sayın animasyon karakteri rızA bey...
Ayrıca inatla konunun amacını sormanızdan ve saatlerdir (amacını) anlayamamış olmanızdan dolayı o güzide aklınıza olan hayranlığımı dile getirmekten kendimi alıkoyamayacağım.

Evet insanlar konunun amacını anlayamadı. Çünkü bu dediğin hata olarak gördüğün şeyi her klan ve her yönetim yapar.
Gelip burda atıp tutuyorsunuz kendi klanından köy alıyor diye bilmem ne diye. Arkadaşım adama sorarlar senin niye bu kadar zoruna gidiyor diye :D sebep belli o adamın ordan alıcağı pasif köyü sen alıyorsun sonra gelip burda ben düşmandan köy aldım diye ahkam kesiyorsun yani adamın yapacağı iş senin savaşta köy almanı zorlaştırcak zaten adamların amaçlarıda bu :D bahsettiğin pasif temizliğini her klan yapar ve her klan sınırlarına aktif oyuncuları koyar şimdi o çok muhteşem zanettiğin aklını alıp burayı terk edebilirsin harcanıyorsun sen buralarda..

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Niddaayızı klansavaşların dan beri tanırım

Burada geçen konuşmalar tamamı ile klanın başarısı için çare arayan bir liderin konuşması. Uslup tabiki bize farklı hatta komik gelebilir çunku kendisinin mizacı böyle :) Ben burada tek art niyet foruma bu mesajları taşıyan da göruyorum. Savaşın da bir adabı var. Burada bekledigi tepki ne bilemem ama umdugunu alamadıgı kesin...

Savaşın bir adabı var evet zaten yukarıdaki yazı ile ilgili düşüncemi belirttim.. O yazının buraya koyulması doğru veya yanlış bu kişiden kişiye değişir.. Ama söz konusu savaş adabında ise orada bi dur ve tekrar düşün derim çünkü savaş esnasında yaşananları hakkımızda söylenenleri çok iyi belirim. Bu oyunun doğası mı böyle bilmiyorum ama sonuçta burada herkes düşüncesinde özgür herkes istediğini yapabilir bu kimine göre yanlış kimine göre doğru..

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşın bir adabı var evet zaten yukarıdaki yazı ile ilgili düşüncemi belirttim.. O yazının buraya koyulması doğru veya yanlış bu kişiden kişiye değişir.. Ama söz konusu savaş adabında ise orada bi dur ve tekrar düşün derim çünkü savaş esnasında yaşananları hakkımızda söylenenleri çok iyi belirim. Bu oyunun doğası mı böyle bilmiyorum ama sonuçta burada herkes düşüncesinde özgür herkes istediğini yapabilir bu kimine göre yanlış kimine göre doğru..

Ben yazmamalı yada yazmasın demedim kendi duşuncemi ifade ettim. Ve yazanın bekledigi karşılıgı alamadıgını, alamayacagını söyledim...

Burada bahsi geçen niddaayız ve PAŞA klanını çogu insan bilir. Gereksiz bir konu oldugunu duşunuyorum...

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Bende aksi bir durumu belirtmedim zaten.

Ben ilk defa burda karşılaştım ama beklediğimin altında vasat bi performans sergilediler :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende aksi bir durumu belirtmedim zaten.

Ben ilk defa burda karşılaştım ama beklediğimin altında vasat bi performans sergilediler :))

PAŞA klanı uzun dönem klanıdır oyunun ilk 2-3 aylık klanlarına benzemez, acele etmeyin mutlaka bahsettigim performansı görursunuz :)

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Ben terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Paşa klanına da en ufak şekilde hakaret etmedim. Gayet komik bir yazıyı buraya taşıdım.

KovboyLuk yapmanın aLemi yok.Benim mizaç anLayışım bu, beğenip beğenmemek size kaLmış. Şahsıma söz iLe saLdırı da buLunmanızı gerektirecek bir davranış da buLunduğumu zannetmiyorum...

CeLaL kardeşim uygunsuz görmüş. Ben danışma gereği duymamıştım kusura bakmasın.

FenerSavar arkadaşım ben gayet istediğim tepkiLeri aLıyorum aynen de böyLe oLacağını biLiyor idim. (Az çok takip ediyorum forumu. Forumun kovboyLarı iş başında :) ) -

Lakin yok kafasız adabsız gibi yakıştırmalar olacağını tahmin etmemiştim...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Paşa klanına da en ufak şekilde hakaret etmedim. Gayet komik bir yazıyı buraya taşıdım.

KovboyLuk yapmanın aLemi yok.Benim mizaç anLayışım bu, beğenip beğenmemek size kaLmış. Şahsıma söz iLe saLdırı da buLunmanızı gerektirecek bir davranış da buLunduğumu zannetmiyorum...

FenerSavar arkadaşım ben gayet istediğim tepkiLeri aLıyorum aynen de böyLe oLacağını biLiyor idim. (Az çok takip ediyorum forumu. Forumun kovboyLarı iş başında :) ) -

Yalnız orada bir ince parantez açıp oraya mustakbel ödüllü kovboy olarak beni özellikle belirtirsen sevinirim tt2

Hocam yanlış anlama amaçsız bir durum asla olamaz burada da bir amaç oldugu kesin komik olsun diye yapılacak bir eylem degil bu :)

Şahsen insanların mizacı ile dalga geçip, kendi mizacınızı kabullendirme çabanızı da anlamış degilim.. Komiginize gittigini ve bu nedenle başlık açtıgınızı söylerken daha komik oldugunuzu duşunuyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
☺ bu sayfayi acan klanda acan kiside yeterince rezil olmus bize konusmaya gerek kalmamis.

Lutfen pasa ailesinden hicbir uyem bu acilan baslikta bir yazi paylasmasin. Onlarin seviyeye dusmeye gerek yok.

Klanlarimiz harici burada yorum paylasan dostlarima tesekkur ederim.

Biz oynumuza bakacagiz.

Sadece eski dunyalardaki savastigimiz klanlar konusup pasa klanini bahse konu klana anlatirsa sevinirim.

Bu baslikta baskaca bir yazi paylasmiyacagim
ALLAH HICBIR DUSMANIMIN KLANINI BU KOMIK DURUMA DUSURMESIN

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Yalnız orada bir ince parantez açıp oraya mustakbel ödüllü kovboy olarak beni özellikle belirtirsen sevinirim tt2

Hocam yanlış anlama amaçsız bir durum asla olamaz burada da bir amaç oldugu kesin komik olsun diye yapılacak bir eylem degil bu :)

Şahsen insanların mizacı ile dalga geçip, kendi mizacınızı kabullendirme çabanızı da anlamış degilim.. Komiginize gittigini ve bu nedenle başlık açtıgınızı söylerken daha komik oldugunuzu duşunuyorum :D

Sen onu boşverde bizim şu iş noldu bekle bekle kök saldık ağaç oldum tt2

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Teşekkür ederim komikLik kariyerimde sizi örnek aLarak iLerLeyeceğim. Lakin oyun kariyerimde kesinLikLe örnek aLacakLarım arasında değiLsiniz...

Aynen yorumLar karıştırmışım kusura bakmayın...

DeletedUser48333

Ziyaretçi
☺ bu sayfayi acan klanda acan kiside yeterince rezil olmus bize konusmaya gerek kalmamis.

Lutfen pasa ailesinden hicbir uyem bu acilan baslikta bir yazi paylasmasin. Onlarin seviyeye dusmeye gerek yok.

Klanlarimiz harici burada yorum paylasan dostlarima tesekkur ederim.

Biz oynumuza bakacagiz.

Sadece eski dunyalardaki savastigimiz klanlar konusup pasa klanini bahse konu klana anlatirsa sevinirim.

Bu baslikta baskaca bir yazi paylasmiyacagim
ALLAH HICBIR DUSMANIMIN KLANINI BU KOMIK DURUMA DUSURMESIN

Amin! :)...

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkür ederim komikLik kariyerimde sizi örnek aLarak iLerLeyeceğim. Lakin oyun kariyerimde kesinLikLe örnek aLacakLarım arasında değiLsiniz...

Aynen yorumLar karıştırmışım kusura bakmayın...

Valla hocam buyuk konuşma yani burada konu açmalara kadar vardıgına göre sen klanın ile kasıyorsun :)

15-16 gununu pre kasmak için harcayan bu dunya da hedefi kalmamış ve rolanti modda ilerleyen biri olarak her anlamda seni 2 ile çarpıp 8 e katlayıp 12 ye bölmek gibi bir eziciligim söz konusu aşagıda beraber kıyaslayalım istersen

S i N S e R vs Onshore65z

Sıralama :
1.246 / 3381
Kesim :
183.481 (127.) / 17.786 (2488.)
Alınan Köy:
3 / 1
Kaybedilen Köy:
1 / 1
Oyuna başlangıç:
7 Aralık / 8 aralık

Daha işin detayı ödullere girmedim bile :) Kısacası hocam sen beni hem mizah, hem mizaç hem de oyunculuk olarak kesinlikle örnek al, bu sana fayda saglar, zarar getirmez. Hadi selametle.

DeletedUser55128

Ziyaretçi

Valla hocam buyuk konuşma yani burada konu açmalara kadar vardıgına göre sen klanın ile kasıyorsun :)

15-16 gununu pre kasmak için harcayan bu dunya da hedefi kalmamış ve rolanti modda ilerleyen biri olarak her anlamda seni 2 ile çarpıp 8 e katlayıp 12 ye bölmek gibi bir eziciligim söz konusu aşagıda beraber kıyaslayalım istersen

S i N S e R vs Onshore65z

Sıralama :
1.246 / 3381
Kesim :
183.481 (127.) / 17.786 (2488.)
Alınan Köy:
3 / 1
Kaybedilen Köy:
1 / 1
Oyuna başlangıç:
7 Aralık / 8 aralık

Daha işin detayı ödullere girmedim bile :) Kısacası hocam sen beni hem mizah, hem mizaç hem de oyunculuk olarak kesinlikle örnek al, bu sana fayda saglar, zarar getirmez. Hadi selametle.

ego ya bak be :D

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Ben artık ne yaparım crying beni 2 ile çarpıp 8'e katlayıp 12 ye böLdüLer.
Aferin sana iyi kasmışsın. Öyle yaa ben hızlı başlayamıyorum maalesef, yıLLardır oynuyorum hiç ciddiye aLamadım. Pek anLamıyorum da oyunu zaten.

DeletedUser

Ziyaretçi
serhat neden her tartışmada sen varsın?

Tartışma nedir ?

♦ Tartışma, karşıdakinin duygu, düşünce ve görüşlerini değiştirmeyi veya yenilemeyi, karşıdakini etkilemeyi amaçlayan bir konuşma biçimidir.
♦ Birbirine karşıt düşüncelerin belli kurallar çerçevesinde birbirini çürütmesi amacına dayanır. Dolayısıyla tartışmada savunulan bir düşünce (tez) ve karşı çıkılan bir düşünce (antitez) bulunur.

Tartışmacı insanların özellikleri

.Özgüvenli insanlardır
.Her konuda fikir sahibi olmayı, fikri olmadıkları konuyu araştırmayı, yanıldıgı konularda ögrenmeyi bilirler.
.Karşısında ki insana deger veren insanlardır.
.Yetenekli insanlardır. Zira tartışma zihni de açık tutar

Tanımları okuduysan şöyle bir cevap vereyim 5 yıldır meslegim satış temsilciligi surekli insanların arasındayım ve aslında benim amacım her açıdan karşıt duşunceyi kendi lehime çevirmek şeklinde çurutmek. Yaptıgım işin sihirli dokunuşu bu biraz da. Bunu geçelim, sanal aleme dönelim. Oyunu oynamak kadar bu forumda olmayı seviyorum. Forumun amacı zaten sanal bir oluşum içinde sosyallik yaratmaktır. Gerek tartışma gerek bilgi alışverişi vs. her konuda sanal bir sosyal agdır. Ve burada bir çok sanal kullanıcı arasında en sosyali ben oldugum için suçluysam yapacak bir şey yok. Sevdigim şeyleri yapmaktan vazgeçmem. Yanlışım varsa da duzeltirim gerek buradan gerek özelden...

Kısaca osmancım, tum bu konuları okuyarak beni anlayacagını sanmıyorum, Ama şuan bile bu kadar açıklama ile sana cevap veriyor olmam neden tum tartışmaların içinde oldugumu çok kısa bir fikir ile özetliyor "Kurulan sanal sosyallikte karşımdaki her insana deger vererek duşunce paylaşımında bulunuyorum" Tartışan insandan özellikle benden korkma, ön yargılı insandan kork, senin gibi durup durup buraya gelip neden hep sen varsın deme gibi gereksiz sorulan sen ve senin gibi insanlardan kork :) Çunku onların tek amacı karşısındakini kötuleyecek tezi savunmaktır...

Hayırlı geceler

DeletedUser

Ziyaretçi

Ego demeyelim ona sadece bir çözum getirdim kendimce burada baktım herkes kabadayı bildigini konuşuyor bu tarz yorumlara cevap vermeden oyundan durumuna bakıyorum sonra verdigi pasları gole çeviriyorum hepsi bu :) Yoksa benim şuan ki durumum içler acısı, Yani kendime yakıştıramadıgım bir sıralama,puan ve konum içindeyim :) Başarısız oldum 32'de şuan için :)

Ben artık ne yaparım crying beni 2 ile çarpıp 8'e katlayıp 12 ye böLdüLer.
Aferin sana iyi kasmışsın. Öyle yaa ben hızlı başlayamıyorum maalesef, yıLLardır oynuyorum hiç ciddiye aLamadım. Pek anLamıyorum da oyunu zaten.

Cidden verebilecegin en iyi cevap bu muydu ? :D boşuna mı yoruyorsun beni 1 saattir tt2

DeletedUser55478

Ziyaretçi

Kafasız olduğundan dolayı mı acaba?

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Yahu konuşmak istemiyorum ama az kaldı birilerine ağır gelecek neyse :D

Hepinize başarılar seviliyorsunuz :)