Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Üfff ne uzatılmış mevzu...
Devaju ailesinin bi üyesi olarak konuyu açan arkadaşa bende sitem de bulundum.
Bu oyun savaş oyunu ve koca adamlar toplaşıp çocuk tebessümüyle oynuyoruz.strateji ve plan gereği savaşta önde ve ya geride olabilirsiniz ancak bu alay etme Hakkı da vermez.
Son olarak senaristler oyun kurguluyorsunuz demesinler biz dost dediğimiz kimseyi arkasından vurmadık bu güne kadar.
Hala ne ve niye yazıyorum bilmiyorum yalnız :)
Neyse iyi savaşlar :)))

DeletedUser58852

Ziyaretçi
yok son olan olaylardan sonra bence neyin ne oldugun biliyorsun bile bile yazıyorsun :)
aklınca tekrar ısıtıyorsun konuyu :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Merhabalar bana cevap hakkı dogmus sanırım PAŞA ile yaklasık 7 seneyi bitirip 8. seneye giriyorum nacizhane biraz yönetici biraz kendi halinde takılan bir oyuncuyum :)

Oyundaki nickim: *Kralmerodin*
Yenilen rakipler: 245.972 (78.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5146265

bunlarda aldıklarım köyler.

Hepsi dusman klanlardan sadece Elitteki arkadasın ilk köyunu aldıkdan sonra klandan atıldı.

ikinci bir arkadasım
Nick: ahmetgkdn
Yenilen rakipler: 257.966 (68.)

http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=5153076

Her klanın bir stratesijisi mevcut.

Mesela sizin TRUVA opu diye nitelendirdiginiz icimizdeki bir uyeye destekler yıgıp klandan bizi vurmasını saglamaya calıstıgınız Wurdu Gol Oldu (keske oyun bilen bir kişiyi secseydiniz.) 1 gunde savunmada nasıl 2. olduguna burada bulunan arkadaslar bir göz atsın bakalım.

Oyun basındaki ALways i icimizde gelistirip klandan ayrılıp etrafa vurdurmak nasıl bir stretejı oldugundan bahsedilmesi gerekir.

Bu biraz oyun birazda entrika oyunuda sizin yaptıklarınızı Bizans görse kıskanırdı bunları nasıl biz yapmadık diye.

İste birazda Sabır oyunu kim ne kadar fazla sabır eder savaslardan bunalmaz tempoyu tutrursa 6 ay sonra burda suan konusan hickimse olmıcagını hepmiz biliyoruz.(örnek diger dunya forumları)

Son olarak ben genel forumda yazmayı pek sevmem mesaj sayısındanda belli olur zaten :) Hazır bize karsı acılan tum konulara cevap veriyim..

Elitin savas istatigindeki farkın bu kadar acık olmasının sebebi acaba hangi diplomatik adıma baglanır. (Oyun basında saglam diplomasi ile basladıgımız klan)

Elit yönetiminde bulunan kişilerin dejavudan köy almayıp kamileri fulleyip savastan cekilip PAŞA ya karsı savasa girmesi full kamilerin ve hazır mislerin sonucudur..

Bazı arkadasların kafasındaki soru işareti gidermek amacıyla yazdım :)

Herkese iyi aksamlar dilerim :)

Sohbet icin oyundan ulasabilirsiniz :) kapım her zaman acıktır :)

ulan arkadaş 6 ay dedide o kadar uzun süre geçtimi :):)
Aaa pardon Celal Ne Yaptınız La Siz.
Bitirmişsiniz Ama 6 ay olmadıkı
Sen 1 kişinin İstatistiğini değil hani o 120 kişilik ekibin en az 6 7 tane yöneticisi vardır herhalde
diğerleri nerede.
neyse

şunu unutmayın bu ekibe dil uzatanlar...

Klanlar.org Tarihinde ilk Dünya Kapatan Bir Ekip Var Karşınızda...
Biraz Saygı :):)

Biz Her Zaman Deriz,

Ne Kadar Düşman O Kadar Onur.

DeletedUser51575

Ziyaretçi

DeletedUser57931

Ziyaretçi
pasa oyun bilmez toplama bi klandi 10 klandan cikara cikara saglam 1 klan cikarki onlarda kendi icindeki adamlari topladi :D

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Paşa Sen O İsmi Taşıma Yada Çakal Paşa Yap :=))
Ne Kadar Çakallar Var.
Oyunu Oyun Gibi Oynayın Sizin Kurduğunuz Oyuna Gömerim Sizi.
Niddayız Hani Bir Film Vardı Aylavyu :) Orada Bir Çocuk Vardı Ben Size Uyarladım Abooooo Paşa Çift Taraflıymış :)))
Azıcık Oyun Etiğiyle Oynayın Şu Oyunu.

Ne Kadar Çakallar Var.
Niddayız Hani Bir Film Vardı Aylavyu :) Orada Bir Çocuk Vardı Ben Size Uyarladım Abooooo Paşa Çift Taraflıymış :)))

Paşa klanları dağıldı Hocam geç gelen mesaj oldu bu biraz ^^

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Tam Zamanın da geldi o mesaj :)
Anlayan da anladı :)
Hadiyin paşacıklarım heyyyy Allah ım ben böyle birinin klanına Pre kasmaya girmem....

*Mithrandir*

Yasaklı
Hayırdır yaranız mı var sağlam mı bastık çok mu acıdı nedir bu korkunuz madem süpersiniz çok iyisiniz az susunda oyunu oynayalım hadi de dağılın ulenn boş gevezeler :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne Kadar Çakallar Var.

sizin yaptıklarınızıda millet biliyor briini yargılarken kendini yargıladınmı heç yok o kabiliyetin oldugundan şüphe duyuyorum :D

DeletedUser57096

Ziyaretçi
boş beleş konuşmayın ağladınız affettik sizi niddayız oyunu bıraktı sahipsiz sürü oldunuz bünyemize girdiniz adam yerine koyduk oyundur bu dedik yeni dostluklar oluşur dedik ama 3 5 ordu bastınız die adammı oldunuz şimdi sizi kim kurtaracak acaba bizim elimizden :)))
bu sefer kimin eteğinin altına gireceksiniz köy bilgileriniz az çokta belli saldırı savunma köylerinizde belli görelim bakalım ne kadar adamsınız :))

LaFleur01

Baltacı
z3mz3m hocam boşver muhattap olma oyunda neyin ne olduğunu gösteririz bu arkadaşlara hatta gösterelimki bir daha başkasına böyle bir yanlış yapamasınlar

DeletedUser

Ziyaretçi
adamsınız la siz asıp kestiniz yala 2 dk da :D

acık egocu olmayan la :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Beyler azıcık egocu olmayın diyenlerden azıcık Adam olmasak beklemek ütopya mı dır ?