Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55128

Ziyaretçi
oyun basinda entrika olmaz hocam oyun ortalarinda olur :D

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Şu oyuna kaç sene sonra döndüm insanı dönüp döneceğine pişman ediyor senin gibi. Madem olaylarla ilgili bilgin yok o koca ağzını açmada pislik kokmasın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Babageldii Oca 16, 23:26
Klanın genel durumu ve tutumlardan memnun değilim alım varsa klanınıza katılmak isterim

-TİRAN- Oca 16, 23:29
size birzdan dönüş saglayacam

Babageldii Oca 16, 23:29
Tamamdır bekliyorum

-TİRAN- Oca 16, 23:36
malesef hocam alım yok ayrıca mesafeniz çok uzak olası bir saldırıda destekleyemeyiz

Babageldii Oca 16, 23:49
Anladım teşekkürler.

konuşan adamlarınıza bakın önce :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mesaj yayınlamak yasaktı. Yakında ban gelir. Geçmiş olsun :D

Neyse ben paşa başlığını görünce gece gece espri yapıp kaçayım diye gelmiştim.
Bakıyorum da paşa paşa konuşuyorsunuz :SADF:AS:F:SD:SDF: :D

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Arkadaşlar yaptığınız herşeyi sineye çektik diyoruz zorumuza giden çok nokta var ama siz hala alaycı alaycı gülerek konuşmalar yapıyorsunuz. Konuşmalarınıza alaycı tavırlarınıza dikkat etmezseniz işiteceğin sözlere hazır olmaniz gerekir. Neyse buraya daha yazmıyacağım hiç benim tarzım değil bu tip konuşmalar.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Konuşmalar neyin tarzı bilmiyorum da

Bunu buraya koyanda da , buna karşı savunma yapanda da hiç kafa yok :D

Bunu buraya koyan arkadaş yarın öbürgün bir pasif temizlemeye kalkıp da işin içinden temizce çıkamazsa yerin dibine sokarlar senin klanını haberin olsun. 3-4 klan da siz varsınız gördüğüm yani. Bu işleri yaparken şu dakikadan sonra çooook dikkat edin.

Bu tip mevzulara girmeyen müttefiğinden dert yanan paşayı da 27 de ön koltuktan seyretmişliğim var :D 8 göbek klanı birbirlerine yemin ediyordu sonra herkez önüne geleni vurmuştu :D

BirDost*

Ağır Atlı
Mesaj yayınlamak yasaktı. Yakında ban gelir. Geçmiş olsun :D

Neyse ben paşa başlığını görünce gece gece espri yapıp kaçayım diye gelmiştim.
Bakıyorum da paşa paşa konuşuyorsunuz :SADF:AS:F:SD:SDF: :D

artık değilmiş değişik birşey vardı o olunca ceza geliyormuş :D

Atalet

Mızrakçı
Şu oyuna kaç sene sonra döndüm insanı dönüp döneceğine pişman ediyor senin gibi. Madem olaylarla ilgili bilgin yok o koca ağzını açmada pislik kokmasın.

Ne kadar kolay Adamlık edebiyatından hakaret edebiyatına bağladınız.Oyuna keşke dönmeseymişsiniz bir ağzı bozuk eksik olurdu.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ya Arkadaş Nasıl Bir Klan Nasıl Bir Yönetim ...

Aldıkları Köylere Bakarmısınız Şu Paşanın...
Sadece Kendi Elemanları..
Kendi Ekibinden Olmayan Kimseye tahammülü Olmayan...
Hatta Kendi Ordusunu Saklayıp Klanda Kendilerinden Olmayanların Ordularını Harcayıp Sonrada O ADamları Toplatan Bir Yönetim Var
Paşanın As Ekibini Biri Çıkartsın Saldırı Puanına Baksın Sizin Etiniz Ne Butunuz ne Forumlarda 2 3 sayfa Yazı Yazmakla İnsanları Bir ARada Tutmak Öyle Her Babayiğit İşi Değil...
Önce Bir Topluluğa Kendinizi İnandıracaksınız..
Dejavu İle Savaşmak Kim Siz Kim :):)
Gülüyorum Sadece..

DeletedUser59296

Ziyaretçi
Ya Arkadaş Nasıl Bir Klan Nasıl Bir Yönetim ...

Aldıkları Köylere Bakarmısınız Şu Paşanın...
Sadece Kendi Elemanları..
Kendi Ekibinden Olmayan Kimseye tahammülü Olmayan...
Hatta Kendi Ordusunu Saklayıp Klanda Kendilerinden Olmayanların Ordularını Harcayıp Sonrada O ADamları Toplatan Bir Yönetim Var
Paşanın As Ekibini Biri Çıkartsın Saldırı Puanına Baksın Sizin Etiniz Ne Butunuz ne Forumlarda 2 3 sayfa Yazı Yazmakla İnsanları Bir ARada Tutmak Öyle Her Babayiğit İşi Değil...
Önce Bir Topluluğa Kendinizi İnandıracaksınız..
Dejavu İle Savaşmak Kim Siz Kim :):)
Gülüyorum Sadece..

birazcık kendi yönetiminize baksanız mesela ?

bir zamanlar paşada bir casusunuz vardı hani, paşada oynarken paşadan köyler alıp dejavuya geçmişti, bazı paşa oyuncularını dejavuya çağırmıştı gelmeyenleri toplamaya kalkmıştı, sizde bu karaktersiz arkadaşı klanınızda barındırmıştınız ?

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Dejavu oyuncusuyum server başında diplomasiyi ben yaptım okul sebebi ile 1 hafta önce uzaklaştım..

Burada bu konunun açılması banada hoş gelmedi.. Sonuçta herkesin kendi düşüncesi stratejisi o ayrı. fakat değinmek istediğim bir konu konuşmalarda adı geçen paşa kurucusunun böyle bi platformda söz konusu hale gelmesi gerçekten çok komik bir durum :))
Yazmanıza değmez bence şu konuyu kapatalım :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Biz Oyun Başında Hilal Şeklimizi Aldık Ve Üstüne Kata Kata Gidiyoruz...
Bu Tür Oyun Yoksunu Oynamayı Zerre Dahi Bilmeyen Kişiler.
Buraya Konu Taşımaları Kendi Acizlikleridir.
Dejavu Ailesi Olarak. Hiç Bir Klan Mensubunu Toplamadık Savaşmayanıda Klanda Barındırmadık.
Mesele O Değil Mesele Bunların As Oyuncuları Dejavudan Kaç Köy Almış ki Mensuplarına Serzenişte Bulunuyorlar.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
birazcık kendi yönetiminize baksanız mesela ?

bir zamanlar paşada bir casusunuz vardı hani, paşada oynarken paşadan köyler alıp dejavuya geçmişti, bazı paşa oyuncularını dejavuya çağırmıştı gelmeyenleri toplamaya kalkmıştı, sizde bu karaktersiz arkadaşı klanınızda barındırmıştınız ?

Acaba Siz O ADamlara İhanet Ettiğiniz İçin Olmasınmı O Mevzu Adamların Köyünü Toplamaya ÇAlışmanız Mesela :):)):
Harbi Komik Şeylersiniz.

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Bunu paylaştım Paşam. Aktif oyuncularını taşıdıları falan yok. zaten pasifleri topladılar tabi kendilerine pasif diye nitelendirdikleri klanındaki oyuncuları :) her neyse o benim yorumum paşam.

Çok bilmişlik yapacağınıza tebessüm edin geçin.

Bu kadar önemsenecek birşey yok ha dostum. Düzeysiz düzeysiz konuşacağınıza susun.

Konuşma tarzı komiğime gittiği için paylaştım :D paşalarım benim :)

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Konuşmalar neyin tarzı bilmiyorum da

Bunu buraya koyanda da , buna karşı savunma yapanda da hiç kafa yok :D

Bunu buraya koyan arkadaş yarın öbürgün bir pasif temizlemeye kalkıp da işin içinden temizce çıkamazsa yerin dibine sokarlar senin klanını haberin olsun. 3-4 klan da siz varsınız gördüğüm yani. Bu işleri yaparken şu dakikadan sonra çooook dikkat edin.

Bu tip mevzulara girmeyen müttefiğinden dert yanan paşayı da 27 de ön koltuktan seyretmişliğim var :D 8 göbek klanı birbirlerine yemin ediyordu sonra herkez önüne geleni vurmuştu :D

dikkat et de o kafa sana toslamasın yiğidom :) köşene çekil ve izle sen. İsteyen istediği yorumda bulunabilir. Saygı çerçevesinde.

Ben konuşmaları koydum.

Seviyesizce yorumlar devşiren sizsiniz.

Az terbiyenizi takının.

DeletedUser

Ziyaretçi
dikkat et de o kafa sana toslamasın yiğidom :) köşene çekil ve izle sen. İsteyen istediği yorumda bulunabilir. Saygı çerçevesinde.

Ben konuşmaları koydum.

Seviyesizce yorumlar devşiren sizsiniz.

Az terbiyenizi takının.

Sakin ol şampiyon, seviyeyi sen belirliyorsan işimiz var.

Adamin stratejisidir, yaya yerlesmek icin yazmistir. Dogru yanlis kisiye gore degisir.

Burda yayinlanmasinin amaci nedir ? Onu cozemedim ben ?

Bunu paylasan arkadaş ne bekliyordun da etrafa saldirmaya basladin ?

Paylastin okuduk cogu kiside gereksiz oldugunu soyledi ki bunlardan birisi klaninin yoneticisi, sacma sapan mesajlar atma kendine.

DeletedUser48333

Ziyaretçi
Klanımın yöneticisi ne dediyse odur. Kaldırın başlığı. Teşekkür ederim sayın animasyon karakteri rızA bey...
Ayrıca inatla konunun amacını sormanızdan ve saatlerdir (amacını) anlayamamış olmanızdan dolayı o güzide aklınıza olan hayranlığımı dile getirmekten kendimi alıkoyamayacağım.