Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48333

Ziyaretçi
PASA - niddaayiz bugün saat 14:55 Teşekkürler
Bakin beyler ben laf saklamam gizli konusmam neydiyorsak o.

Ben ve etrafim derhal dejavu savasini bitirmek istiyor. Biz bi hilale insek orada dejavu diye bi klan kalmiyacak.

Merkezin lokomotifleri oraya op yapmak istiyor lakin mis suresi cok uzak yani biz buradan misleri yollasak aninda cozulur ve koyler kale yapilir. Iste bundan oturu o bolgeye sadece kami destegi verip sizlerin koy almasini bekliyoruz. Bu is boyle olmaz.

Bunun cozumu iki sekildedir.

1) oradaki pasalar kendi koylerinden bizim bolgedeki pasalara koy verecek ve bizi bolgeye taaiyacak.

2) bolge yoneticileri bolgelerindekileri eleyip koyleri bizlere verecek.

Simdi beyler. Ne koylerinizden vazgeciyorsunuz nede eleme yapiyorsunuz. Sizin amaciniz nedir? Dokme suyla degirmen cevirmek mi? Hem buna yanasmiyor hemde bi guzel koylerinizi dusmana veriyorsunuz.

Ne yardan geciyorsunuz ne serden..

BAKIN BU IS CANIMI SIKMAYA BASLADI SAVUNAMADIGINIZ VEYA SAVUNAMIYACAGINIZ KOYLERINIZI BIZE VERIN BANA OZELDEN MESAJ ATIN BEN PASALARIMI BOLGEYE TASIYAYIM. BU IS BOYLE OLMAZ.

YA BU ISI COZUN YADA BEN BUNDAN SONRA HILALDE KOY VEREN ADAMI IHRAC EDERIM.

BOLGENIZDEN MERKEZ PASALARI TASIMAK ICIN EN AZ 20 KOY ISTIYORUM. BUNUDA GONULLULUK ESASI ILE YAPALIM YOKSA BEN TEK TEK SIZE ULASIP. KIMIN HANGI KOYUNU KIME ISTEDIGIMI YAZACAGIM.

PASA - niddaayiz bugün saat 14:59 Teşekkürler
Hilalde koyunu vererek bizi tasimak isteyenler bana mesaj atsin.
20 koy istiyoruz cunku bizde oplarda koy almak istiyoruz kami vermesi dert degil gene veririz hepte verecegiz lakin anlayin artik hilal bolgesindeki pasa ve dejavular birbirine ustunluk sagliyamaz bi siz alirsiniz bi onlar alir. Hos sizlerin onlardan bir fazlaniz var oda sizlere devamli kamiler veren bir merkeziniz var lakin bizleride bu savasa dahil etmez iseniz bu is cok uzar.

PA$A - Babageldii bugün saat 15:11 Teşekkürler
Başkan bölgede pasif oyuncu çok bireysel takılan ve günde belki 1-2 defa giren...Belirlenip koyleri alınsın en mantıklısı bu

+PASA+ - rebr0w bugün saat 15:24 Teşekkürler
Bunu yalnız daha önce yapmak gerekiyordu çünkü pek hilalde köy kalmadı :)

PA$A - igok25 bugün saat 15:38 Teşekkürler
NİDDAYİZ PAŞAM;

KÖY HEDİYESİ KONU BAŞLIKLI MESAJ ATTIM OKURSAN SEVİNİRİM...

PASA - niddaayiz bugün saat 15:39 Teşekkürler
Hediye koylerin verilmesini istiyorum o bolgede eleme mantikli gelmiyor elemeyide zaten biz alamayiz bolge pasalari almali. Biz gelinceye kadar dusman alir.

Ben gonullu olarak koy hediye edilerek bizim bolgeye tasinmasini istiyorum.

3 pasam birer koyunu verdi bile 17 koy daha istiyorum.

Ozellikle istedigim bolge hilalin guneybati cephesidir.

Eleme modu degil. Hediye modu daha iyidir. Gonulluluk esasi olmalidir.

PASA - piskobat96 bugün saat 15:39 Teşekkürler
Pasif kalmadiki daha hilal bolgesinde geleni aldilar gideni aldilar

PASA - niddaayiz bugün saat 15:42 Teşekkürler
igok25 adlı oyuncu şunu yazdı:

NİDDAYİZ PAŞAM;

KÖY HEDİYESİ KONU BAŞLIKLI MESAJ ATTIM OKURSAN SEVİNİRİM...

Pasam mesajlari listeliyorum hepsini birden okuyup dagitacagim tektek okuyunca mesajlar karisiyor. Mesajini gordum ama okumadim
Tesekkur ederim bide. Kendinizi belirtmeyin gizliden yurusun:))

Koy hediyesi edecek kisiler bana mesaj atsin.

Cunku herkezin hediyesini alamam. Her isinde bir rajonu usturubu var. Dogru olani yapmak zorundayim. 3 kisiyide geri cevirdim cunku o adam koy verirse ben bolgeye gelince kimle yardimlasacagim?;))

Mesajlari bekliyorum
» Forum sayfasını yeni pencerede aç
Sunucu saati: 17:30:49 17/01/2016

--------------------------------------

Herkes böyle bi yönetim ister. Bizimkiler nerdeeee bize beleş köy verecek. Ahh ahhh :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ozetle biri aciklasa ?

PAŞA hilal şeklini aldıkları bölge de skor saglayan oyuncuları olmadıgından, skor saglayacak oyunculara hilal de bulunan uyelerin köylerini hediye olarak talep etmiş :)

Daha tabiri caizse pasif adamlar sınırda aktif adamlar içerde niddayızda pasif adamlara seslenerek aktif adamlara köylerinizi verin sınıra gelelim bu savşaı çözelim artık demiş :))

DeletedUser55288

Ziyaretçi
klan merkezi diye nilendirilen kısım içlerde kalan yani dejavunun yayının olduğu yere taşınmak istiyor bunun içinde kendi oyuncularından köy istemiş özetle bu sanırım dikkatimi çeken başka bir şey olmadı benim :D

DeletedUser55288

Ziyaretçi

PAŞA hilal şeklini aldıkları bölge de skor saglayan oyuncuları olmadıgından, skor saglayacak oyunculara hilal de bulunan uyelerin köylerini hediye olarak talep etmiş :)

Daha tabiri caizse pasif adamlar sınırda aktif adamlar içerde niddayızda pasif adamlara seslenerek aktif adamlara köylerinizi verin sınıra gelelim bu savşaı çözelim artık demiş :))

daha geniş özetle böyle :D :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Peki bunun burda açıklanasına ne gerek varki ?
Dogal bişey sınırı bilenler oynar bilmeyenler geri de durur klanı destekler skor yapıcak kişiler sınırda olur .

Ama hala bunun burda açıklanmasını merak ediyorum

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Dalga geçmemizi falan bekliyordu sanırım o yüzden açmış başlığı :D ama genel olarak her klan aktif üyelerini golculerini sınıra taşır o yüzden lütfen tekrar deneyiniz diyorum size :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
3 hayırla bı konuyu paylaşan arkadaşı ugurluyoruz tt2

Atalet

Mızrakçı
Düşmandan köy almayıp oyuna küstürmeyen tüm Köylerini kendi klanından alan adam gibi adam niddayız.Yanlız sınıra gelip neyi çözecek ona anlamadım kendi klanını daha hızlı mı toplucak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ya mantık olarak yaptıkları dogru lakin konusma tarzları ne bilim komik geldi dalga gecilmelik yani dimi paşam bana hediye verilmeli 17 köy daha hediye verilmeli bana fsklşakfslaşk

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Konuşmaları banada komik geldi çaktırma :D

ordaki paşalar blood kankamla banada köy verin :D

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Paşa klanı ne etti kardeşim bu kadar size anlatın da bilelim. Hayır şöyle oyun oynadık böyle iyi klanız diyorsunuz işiniz gücünüz entrika oyun siz böyle başarı elde ediyorsanız turp sıkayım sizin başarınıza. Erkek gibi oyunun başından beri cıkıp savaşmadınız doğru düzgün oynamak bu kadar mı zordu yani. Oyunun başında adamlarınızı paşa klanına sokarsınız bi güzel geliştirirsiniz. Sonra arkadaşlar klandan ayrılıp bir anda cevresindeki paşaların köylerini düşürür. E madem rengini belli et bakalım o şekilde gelişebilecek misin o bölgede görelim.

Zaten bu elit klanına denecek bir söz yok adamlar dejavuya savaş açtılar çok elitler ya bide profillerine öyle yazmışlar haha sonra yemedi sanırım Paşa klanlarını yanlarına aldılar dejavu savaşında tamam buraya kadar herşey normal de. Arkadaşım sen bir söz üzerine paşa klanı ile müttefiklik kuruyorsun sonradan dönüp neden adamları ortada brakıp dejavu ile müttefik oluyorsunda ikiniz birden paşaya savaş açıyorsunuz nerde kaldı senin sözün nerde kaldı elitliğin nerde kaldı senin adamlığın? Umarım göğe ermişsinizdir bu hamlenizle. Bölgede Saldıray klanlarını yıktık ordan dağılan oyuncuları klanlarınıza cektiniz aldınız zaten bişeylerin sinyaliydi sanırım bu hareketler.

Hayır biz bunları sineye çektik tamam savaşımızı veriyoruz belki silinip gideceğiz sorun değil de hala buradan bazı şeyler paylaşıp paşa klanlarını neden töhmet altına sokmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.Ayıp gerçekten yaptığınız şeyler...

Atalet

Mızrakçı
Anlattığın mevzuları bilmiyorum o Yüzden yorum yapmam doğru olmaz.Karşı klana casus sokmak sonradan değişen diploması hamleleri tavsip etmesemde oyunun içinde var.Ayrıca mütünüzden beklentiniz ne paşa paşa köyleri size vermeleri mi :D

Ayrıca klanı töhmet Altın'da biz bırakmıyoruz paşa niddayız bırakıyor yazılar onun.Bir iki hafta oluyor bir oyuncu sizden güya aktif değil diye atılıp sizin tarafınızdan mislemiş bizden birkaç kişi destek olup köyü kurtardı nicki hatırlamıyorum.Hem kurucunuz kendi adamları dışında köy almıyor ayrıca köy isimlerinde hakaret ediyor görseli bizde mevcut hemde gelip burda adam edebiyatı yapıyorsunuz.Güzelce kendi klanınızı toplayın işte yayla falan uğraşmayın :D