Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Gelelim mi dünya da hesap alarak aktif bir şekilde ...
Siz bayaya kendinizi asmisiniz vay be cin yılların hücum kalanı size boyun mu eğecek :/ guldurmeyin beni

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Sen gul diye tokatlamadik hucumu ama yinede gulebilirsin

erwl

Okçu
PK ile savaşa sıcak bakmadığımı anti cephesinde savaştığımı defalarca söyledim telefonda. Yönetime sunarım onlar tamam derse olur dedim. Bana günlerce aileme küfür ettiler şöyle yaptılar böyle yaptılar deyip savaşa sokmaya çalışmadın mı? Sonra söz namustur deyip Error ile savaşacağıma hesabı silerim dedin mi demedin mi? Bana bunları söyle. Sen PK konusunu bahane yaptın. PK işi bitince de bahaneni öne sürüp bizim tarafa ihanet ettin mi etmedin mi?
Askerde olduğum için olaylara hakim değildim ama telefon konuşmalarından az çok senin olduğun aile klanı diplomasiyi bozup savaş ilanı verdi mi vermedi mi? Sözünün eri olsaydın eğer o savaş zamanı ERROR'un yanında savaşırdın. Bana söz namus ayağı yapma.

PK Kurucusu olarak klanımın adı geçince lafa giresim geldi, familyi dağılmaktan error kurtarmıştı orda. GM klanının savaşa girmesinde engel çıkarmasa family dağılıp gidecekti. Bu hatanız bizi de sizi de bitirdi. Barbaros o kadar söyledi takmadınız inanmadınız, mhmet36 ya laf söylemen falan manasız bence, en büyük hata bariz yalanlara inananlarda yani sizde :) familyin zaten güvenilmeyeceği belliydi , bu kadar basit hatalar nasıl yapılır anlamıyorum :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
family i sevmeyen biri daha bu klanı seven kimse yokmu

Ortalama Biri

Misyoner
PK Kurucusu olarak klanımın adı geçince lafa giresim geldi, familyi dağılmaktan error kurtarmıştı orda. GM klanının savaşa girmesinde engel çıkarmasa family dağılıp gidecekti. Bu hatanız bizi de sizi de bitirdi. Barbaros o kadar söyledi takmadınız inanmadınız, mhmet36 ya laf söylemen falan manasız bence, en büyük hata bariz yalanlara inananlarda yani sizde :) familyin zaten güvenilmeyeceği belliydi , bu kadar basit hatalar nasıl yapılır anlamıyorum :)

Yeminler etti. Error'a saldıracağıma hesabı silerim. Ben error'um diye diye günde 50 tane mesaj atıyordu. O aralar zaten askere gitmeden önceki son zamanlarımdı fazla da üstüne düşünemedim açıkçası yönetim hatası yaptık. Sözüm namustur diyen kişilerin sözlerine güvendik =)

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Ula yeni uyandım tam misleri sallıcaktım hücum diye bişey kalmamış ortada yapmayın böyle @spy20000

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Gelelim mi dünya da hesap alarak aktif bir şekilde ...
Siz bayaya kendinizi asmisiniz vay be cin yılların hücum kalanı size boyun mu eğecek :/ guldurmeyin beni

dünyada neyi gördün de bu yorumu yaptın merak ettim?

Gelin? tehdit miydi bu şimdi, korkmak mı gerekiyordu anlamadım ben.

bu resmen arkadaşlarınıza hakaret bana kalırsa. dostlarınız diye onları övmek için yorum atıyorsunuz; ama onların yapamadığını ben yaparım mı diyorsunuz? biraz düşünerek hareket etmekte fayda var.

KralMerodin*

Mızrakçı
@Mhmet36. Bu nickli birey kamu spotu gibi oyundan soğutuyor milleti sayin admin bey.

Adam adam adam degilsin o adam degil. Oo sen adamsin teke tek gel mertce yigitce. Bu eleman 4 cumleyle hayatini surduruyor cokta ustune gitmeyin.

AGLAMA RRRR YAP