Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Musait bi zamanimizda bunlara tek atariz bakalim buyuk hesapla beceremedikleri savasi kucuk hesaplarla nasil becerceklermis onuda test etmis oluruz:) simdiki konusmalarini kuyruk acilarina veriyorum. Ufak ufak sessiz bi sekilde gitsinler artik: )

1 tane hucum oyucusunun yazamadığı yazıyı ben yazayım sana...
ülen oynamadığın dünyada ne post kastın be...
oynamıyorsun etmiyorsun forumdan çıkmıyorsun...

kordinat verdim oyundan bütün kamilerini sende o köye salla 1 o köye gelmiyorlar :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucum gecsin oyalansin w50de biz daha burayi kapaticaz: )

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Abi hayırdır w50 ye kim varsa cağiriyorsun :)

3.dünya savaşı başlatcak :)
valla bu dünyada güzeldi açıkcası...

dejavu = diablo
hucum
ceset
szofren
cin

anotol çakma
alarm çakma
2 - 3 klan daha vardı
önceden dünya kapatmış...

güzelde gruplar kuruldu ama dostluk kazandı...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucumun bir klanla savasabilmesi icin rakibinden 3-4 kat buyuk olmasi gerekiyor. Rakip oyun biliyorsa eger yarisi kadar bile olsa otturur: )

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Herkes gelsin, güzel bir dünya izleyelim, oynayalım derdindeyim ben kendal biliyorsun:)

Ne kadar sağlam klan, o kadar sağlam dünya. Boş dünyada oynamak iyi olmuyor:)

Çok büyük supriz olmazsa belki 1 dünya daha oynarız biz oda belki...
çünkü vaktimizi doldurduk oyun için...
Faruk abi
Buğra abi
oynamazlar gibime geliyor artık...
Apo da oynamıyordu zaten
Yılmaz oyunu çoktan bıraktı
Yusufda oyunu bıraktı

bu dünyada bile asıl cin kemik kadrosundan 5 6 eksik oyuncu ile geldik
bir dünya sonra o sayı 10nu geçer
zaten toplasan
15 20 kişilik bir kadromuz var...
yeni oyuncular katmamız gerekiyor klana oynayabilmek için oda mümkün görünmüyor gibi...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Hiç savalmadığımız ama her zaman ilgi ile takip ettiğim bir klan var onlarla savaşmak onların oyunculuklarını savaşarak görmek isterim...
Düşündüğüm kadar iyilermi yoksa sadece dışardanmı öyle görünüyor görmek isterim...
Bu dünyaya kesin gelirler diye düşünüyordum gelmediler...
Kesinlikle bir dünyada oynıcaksak o klan var diye oynarız gerçek anlamda...

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Çok büyük supriz olmazsa belki 1 dünya daha oynarız biz oda belki...
çünkü vaktimizi doldurduk oyun için...
Faruk abi
Buğra abi
oynamazlar gibime geliyor artık...
Apo da oynamıyordu zaten
Yılmaz oyunu çoktan bıraktı
Yusufda oyunu bıraktı

bu dünyada bile asıl cin kemik kadrosundan 5 6 eksik oyuncu ile geldik
bir dünya sonra o sayı 10nu geçer
zaten toplasan
15 20 kişilik bir kadromuz var...
yeni oyuncular katmamız gerekiyor klana oynayabilmek için oda mümkün görünmüyor gibi...

o durum bizde de öyle, yaşlandı ekip oyun için ayıracak vakit azaldı ama bazen de özleniyor:) o dediğin klanı merak ettim cidden, belki biz savaşmışızdır onlarla:)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
o durum bizde de öyle, yaşlandı ekip oyun için ayıracak vakit azaldı ama bazen de özleniyor:) o dediğin klanı merak ettim cidden, belki biz savaşmışızdır onlarla:)
nop klanı açıkcası...
normalde isim vermem...
ilgimi çekmesinin 2 3 nedeni var
1.çok sevdiğim kardeşim SAMET FİLİNTA nın bana nopu öve öve bitirememesi...
2.klan liderinin hemşerim olması :) toplasan oyunda 10 15 tane klan var 2 klanın lideri Bursa M.K.PAŞA lı olması çok garip...

bu arada illede onlarla savaşmak istiyorum diye birşey demiyorum...
bir klanın ne kadar iyi olduğunu sadece onlara karşı savaşarak göremezsin yanlarında savaşarakta görürsün...
yani nasıl oynuyorlar nasıl uğraşıyorlar ne kadar emek veriyorlar yakından görmek isterim
duyduğum saygıda haksızmıymışım yoksa az bile saygı gösteriyormuşum bunu görmek isterim

Bilmedenoldu*

Yasaklı
İyiler de çok kalabalıklar başkan ben kalabalık sevmiyorum:) biz 100-150 kişi oluruz, nasıl uğraşacağız derken onlar 500’lerle uğraşıyor, o bakımdan takdir edilesi bir durum tabi. ben uğraşmam o başka:)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
nop klanı açıkcası...
normalde isim vermem...
ilgimi çekmesinin 2 3 nedeni var
1.çok sevdiğim kardeşim SAMET FİLİNTA nın bana nopu öve öve bitirememesi...
2.klan liderinin hemşerim olması :) toplasan oyunda 10 15 tane klan var 2 klanın lideri Bursa M.K.PAŞA lı olması çok garip...

bu arada illede onlarla savaşmak istiyorum diye birşey demiyorum...
bir klanın ne kadar iyi olduğunu sadece onlara karşı savaşarak göremezsin yanlarında savaşarakta görürsün...
yani nasıl oynuyorlar nasıl uğraşıyorlar ne kadar emek veriyorlar yakından görmek isterim
duyduğum saygıda haksızmıymışım yoksa az bile saygı gösteriyormuşum bunu görmek isterim

Çıkardığı haritaları görsen klan başkanlarının oyunu bırakırsın.Öyle bi klan yok yok hakketten yok