Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
belki senin haberin var yada yok bizim ama oksijennn hesabının sifresine dolaylı yollarla ulasmaya calısan oldu..
METEOR KLANI MUHABBETİNDE BİZE DENİLEN HUCUM SAVASA HİCBİR SEKİLDE KARISMAYACAK CİN DE SELBY CESET SAVASINA KARISMAYACAK SİZ SAVAS BOYUNCA Bİ KAMİ CIKMADINIZ SELBY CESETTEN KALAN OYUNCULARI FARUK ABİ SUB3 VE MAYDONOZ BASTA OLMAK UZERE BUTUN CİN CESET VE SELBY DEN HESAP SİLENLERİ BIRAKANLARI AKBABA GİBİ BASINA ÜŞÜŞTÜ TOPLADI HARİCİNDE 35 DE SİZİN SANKİ KÖYÜNÜZ MÜ VARDI GELDİNİZ ORAYA YERLESTİNİZ BU CAKALLAR BURADAN KÖY TOPLUYOR BİZDE GİDELİM METEORU TOPLAYALIM DEDİM VE BİZİM KLANDAN O FDAKİKAYA KADAR TOPLANMIS KAC METEOR KÖYÜ VAR ...SENİN İKİYÜZLÜLÜĞÜN NEDENİYLE SADECE KENDİNE YAPILANI GÖRÜYORSUN BU HATAYI HATIRLIYORSAN KLASİKDE DE YAPMISTIN GELİP BİZİM KLANIN ORTASINDAN OMEGASAPREN DENEN VELETE KÖY ALDIRTMISTIN ...5-6 KÖYLÜ BİR ELEMANDI SON 2 KÖYÜ KALMISTI ELEMANIN ONLARI DA FİRARİ42 VE Bİ TANE DAHA ARKADAS SINIRA GELSİN DİYE OZELLIKLE REZLEYİP AYIRMISTIM KLANIN ORTASINDA KİMSE ALAMAZ DİYE AMA CİN GELDİ ALDI SENİ ARADIM GERİ İSTEDİĞİMDE KÖYÜ YOK VEREMEZ ARKADASININ KÖYÜYMÜS ONA BIRAKMIS DEDİN İCERİMİZDEKİ DUSMAN HESAPLARDAN KÖY TOPLADINIZ KÖY SİZDE KALDI BEN DE AYNISINI YAPTIGIMDA NE KADAR AGLAMISTIN HATIRLADIN MI SONRA BANA KÜFÜR ETMİSTİN CARESİZLİKTEN ACİZLİKTEN DOLAYI BİRDE KENDİNİ SİKAYET ETMEMİ SÖYLEMİSTİN :) VE SANA DEMİSTİM SON KÖYÜNE KADAR SENİ TOPLACAM YADA BURADAN SİLİP GİDECEKSİN SENİ SİKAYET ETMEYECEM ... Kİ ETMEDİM DE AMA SİLDİN AGLAYA AGLAYA ORDA DA İKİYÜZLÜSÜN BURDADA

bana senmi sildirdin :)
yaw cidden sen çok garip bir insansın ilk klasikten başlıyayım...
1. özgür yokmu sizin xaeroo o günlerce aradı beni yakup gelin yakup gelin yakup gelin diye bende gelmicez dedim...olcakya tam klasik açılmasına 1 gün kale w35 de pro savaşımız bitti ve hesap sildiler başladık barbar toplamaya bende dedim böyle boş boş durcağımıza gidelim 5 10 kişi klasikte takılalım gittik oyuna girdiğimiz gibi özgür direk beni aradı konuştuk yakup gelin hucuma filan dedim abi ben cin dışında bir klanla pre kasmak dışında oynamıyorum biz burda oynuyoruz size her türlü yardımı yaparız tamam dedim bende...
2. aynı özgür geldi yakup bizi çok sıkıştırcaklar sizin bizi sürekli desteklemeniz gerekiyor ona göre ayarlarsın ekibini dedi bende oynamayacak olanlara dahi dünyaya başlattım savunma bastırtırdım sonrada özgüre dedimki bak biz size destek atıyoz iyi hoşta bizim solumuzda kendallar var benim onlarla diplomasi yapmam gerekir bize dalırlarsa destekler yalan olur dedim sonra tamam sen konuş müttefik ol dedi bak dedim ben müttefik olursam...hucum la kendallar savaşır ise hiç bir şekilde taraf olmam...hiç bir şekilde avantaj sağlantırmam ne hucuma ne kendallara dedim...sen bunun bana sözünü verirmisin dedim tabiki dedi tamam ozaman dedim sonra başladık biz sizleri desteklemeye...
3. ondan sonra ne oldu ne bitti sizin kendallarla aranız açıldı başladınız içimizden barbarları almaya bizde sizden aldık..hemen bana başladınız yazmaya ne yaptığınızı sanıyorsunuz siz diye dedim özgür hucum klanını adına söz verdi hiç bir şekilde kendallarla ile savaş olursa ciin klanının içindeki barbarlar alınmıcak diye dedim birden vedat girdi devreye dediki özgür kim oluyor hucum adına söz veriyor benmi verdim size sözü...
4. ondan sonra sizin klan başladı bizimkilerin üstüne oynamaya sonra birden sen çıktın benim daldığım oyuncunun köyünü alıp beni patlattın vedata dedim bu ne olcak başladı bana masal okumaya...tamam dedim...
5. en son olarak siz bizim savaştığımız oyuncuları klana aldınız bizde hesap sildik...
6. BİZ KLASİKTE SADECE 10 KİŞİ İDİK...O KLANDAKİ 15 KİŞİ SADECE HUCUMA DESTEK ATMAK İÇİN GELEN ÜYELERDİ İYİ HATIRLA...YANİ OYNAMADIĞIMIZ ASILMADIĞIMIZ DÜNYADA SİZ BİZE BU HAREKET YAPTINIZ...

VE ORDA ÇOK NET BİRŞEY DEDİM...
CİN VE HUCUM KLANLARI BİR DAHA HİÇ BİR ŞEKİLDE MÜTTEFİK OLMICAK...
HUCUM KLANI BİR DAHA BENİM OYNADIĞIM HİÇ BİR DÜNYADA DÜNYA SONU GÖREMİCEK....
BU DÜNYADADA HİÇ BİR ŞEKİLDE MÜTTEFİK OLMADILAR SADECE SA OLDULAR...
ŞİMDİ SİZDEN NE ŞUNU BEKLİYORUM BİR DAHA CİN KLANINI KURDURTMAYIN BİR DAHA CİN KLANINA DÜNYA SONUNU GÖSTERTMEYİN...AMA LAFTA KALMASIN CİN NASIL SİZİN KAFANIZA VUR VURA OYUNU ÖĞRETTİ SİZDE BİZE OYUNU BIRAKTIRIN....

gelelim bu dünyadaki olaylara
1. CESET SHELBY demissin sizin bir birinizden haberiniz yok galiba bize sürekli ceseti vurun vurun diyen sizdiniz...Buğra abiyi telefonda arayıp ceseti vuralım diye meteor ile SA yaptıranda sizdiniz...Biz ne zaman ceset ile sınır olduk ceset hesap sildi...sonra cin klanı köymü almıcak millet sadece kahkaha atar...
2. CESET olayında ben olucaktım 50 100 köy değil o CESET KLANIN EN AZ YARISINI CİN KLANI TOPLARDI...Buğra abiye dediğiniz o lafların tehtitlerin 1 tanesini bana yapsanız 1 GECEDE 1 SN DÜŞÜNMEDEN DİREK SİZİ VURMAYA BAŞLATIRDIM CİN KLANI DAHA CESET KLANININ KÖYLERİ BARBAR OLMADADAN BARBAR TOPLAR GİBİ HUCUMU TOPLARDI...
3. METEOR İÇİN BANA SÖZ VERDİNİZ...DİREK VEDAT SÖZ VERDİ...HİÇ BİR ŞEKİLDE METEORDAN KÖY ALMICAZ SAVAŞA DAHİL OLMICAK...SİZ DAHA DEJAVU KÖY ALMADAN OYUNCULARI KLANA ALDINIZ 50 TANE KÖY ALDINIZ EN AZ...
ondan sonra bana dejavuyu bahane etmeye başladınız ettiniz almayın dedikçene aldınınız...

sen neyden bahsediyorsun...
KENDİNİZDEN 8BİN KÖY AZ KLAN İLE SAVAŞMAYA CESARET ETTİNİZ...
KENDİNİZDEN 6BİN KÖY AZ KLAN İLE SAVAŞMAYA CESARET ETTİNİZ...
AMA KENDİNİZDEN 4 BİN KÖY FAZLA OLAN KLAN İLE SAVAŞMAYA CESARET EDEMEN HEMEN KAÇTINIZ...

AĞLAMA...
RRRRRRRRRRRR YAP...

DeletedUser63529

Ziyaretçi
belki senin haberin var yada yok bizim ama oksijennn hesabının sifresine dolaylı yollarla ulasmaya calısan oldu..
METEOR KLANI MUHABBETİNDE BİZE DENİLEN HUCUM SAVASA HİCBİR SEKİLDE KARISMAYACAK CİN DE SELBY CESET SAVASINA KARISMAYACAK SİZ SAVAS BOYUNCA Bİ KAMİ CIKMADINIZ SELBY CESETTEN KALAN OYUNCULARI FARUK ABİ SUB3 VE MAYDONOZ BASTA OLMAK UZERE BUTUN CİN CESET VE SELBY DEN HESAP SİLENLERİ BIRAKANLARI AKBABA GİBİ BASINA ÜŞÜŞTÜ TOPLADI HARİCİNDE 35 DE SİZİN SANKİ KÖYÜNÜZ MÜ VARDI GELDİNİZ ORAYA YERLESTİNİZ BU CAKALLAR BURADAN KÖY TOPLUYOR BİZDE GİDELİM METEORU TOPLAYALIM DEDİM VE BİZİM KLANDAN O FDAKİKAYA KADAR TOPLANMIS KAC METEOR KÖYÜ VAR ...SENİN İKİYÜZLÜLÜĞÜN NEDENİYLE SADECE KENDİNE YAPILANI GÖRÜYORSUN BU HATAYI HATIRLIYORSAN KLASİKDE DE YAPMISTIN GELİP BİZİM KLANIN ORTASINDAN OMEGASAPREN DENEN VELETE KÖY ALDIRTMISTIN ...5-6 KÖYLÜ BİR ELEMANDI SON 2 KÖYÜ KALMISTI ELEMANIN ONLARI DA FİRARİ42 VE Bİ TANE DAHA ARKADAS SINIRA GELSİN DİYE OZELLIKLE REZLEYİP AYIRMISTIM KLANIN ORTASINDA KİMSE ALAMAZ DİYE AMA CİN GELDİ ALDI SENİ ARADIM GERİ İSTEDİĞİMDE KÖYÜ YOK VEREMEZ ARKADASININ KÖYÜYMÜS ONA BIRAKMIS DEDİN İCERİMİZDEKİ DUSMAN HESAPLARDAN KÖY TOPLADINIZ KÖY SİZDE KALDI BEN DE AYNISINI YAPTIGIMDA NE KADAR AGLAMISTIN HATIRLADIN MI SONRA BANA KÜFÜR ETMİSTİN CARESİZLİKTEN ACİZLİKTEN DOLAYI BİRDE KENDİNİ SİKAYET ETMEMİ SÖYLEMİSTİN :) VE SANA DEMİSTİM SON KÖYÜNE KADAR SENİ TOPLACAM YADA BURADAN SİLİP GİDECEKSİN SENİ SİKAYET ETMEYECEM ... Kİ ETMEDİM DE AMA SİLDİN AGLAYA AGLAYA ORDA DA İKİYÜZLÜSÜN BURDADA
Memoo ağzına klasiği hiç alma ağzında kalır yavru . O köyler arkadaşlarımın köyleriydi hiçbirini almadım , bi tane pasiften 1 köy almıştım ona ağlamıştın canım . Arkadaşlarımın köyleri almıştınız , oda sözde düşman olduğunuz squad klanı ile anlaşmalı topladığınız köyler değilmiydi ya ulan kendi kendini ele veriyorsun yine kafan çalışmıyor hiç Bilmeyen adamı kandırırsın anca atsız kovboy

DeletedUser65389

Ziyaretçi
Memoo ağzına klasiği hiç alma ağzında kalır yavru . O köyler arkadaşlarımın köyleriydi hiçbirini almadım , bi tane pasiften 1 köy almıştım ona ağlamıştın canım . Arkadaşlarımın köyleri almıştınız , oda sözde düşman olduğunuz squad klanı ile anlaşmalı topladığınız köyler değilmiydi ya ulan kendi kendini ele veriyorsun yine kafan çalışmıyor hiç Bilmeyen adamı kandırırsın anca atsız kovboy

Senin ağzında kalmış ki öyle yazıyorsun

paran komidinin üstünde

DeletedUser64665

Ziyaretçi
Ceseti vurdugunuz 20 kami raporu atsan savaştı sayılırsın

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ceset biz vurcaz diye sildi. Siz gelip ceseti vurun dediniz.

Cin istedigi her worldde kurulur. Ama burda kuyruk acisiyla yaptiginiz erkekligi biz kurdugumuz zaman yapabilecekmisiniz gorucez hepimiz. Burda kevgire cevirdik ordada ceviririz takma bu kadar.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Adamin oynamisligi kadar world kapatmisligimiz var. Her world ayni tantana biride karsimiza gelmeye cesaret edemedi. Kuyruk acinizi otede yasayin. Vurduk yolladik hadi uzayin simdi. Takip edin biz baslayinca gelirsiniz yine koyar geceriz. Burda rezil oldunuz dahada rezil etmeyin kendinizi

crank2171

Hafif Atlı
Adamin oynamisligi kadar world kapatmisligimiz var. Her world ayni tantana biride karsimiza gelmeye cesaret edemedi. Kuyruk acinizi otede yasayin. Vurduk yolladik hadi uzayin simdi. Takip edin biz baslayinca gelirsiniz yine koyar geceriz. Burda rezil oldunuz dahada rezil etmeyin kendinizi

horoz misali dion he