Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Ne içiyorsun hafız sen Mehmet gitti dedik 1 psiko daha geldi neyse haklısın kardeşim

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Dostum yazdıklarımı örtmeye çalışmayın herkes anladı sizin ne olduğunuzu lakin gelin başka bir dünyada kapışalım isterseniz

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Bu zamana kadar hiç yazmamıştım buraya bu gece yazıyorum istesem yazardım ama yazmadım

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Tamam Kürşat cım yatabilirsin geç oldu senin icin smdi sahneyi abilerine bırak olurmu erkek sen kralsın len seni kimse yenemez len şampiyon sensin len oldumu ?

DeletedUser66224

Ziyaretçi
yenilen pehlivan güreşe doymazmış :) geçmiş olsun, ileride bir dünyaya girersek gelin kapışırız, onun haricinde senin gibi daha konuşmasını bilmeyenleri muhattap alarak hata ediyoruz.

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Hepiniz beş para etmezin tekisiniz kaybolun hadi işinize bakın

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Siz gidin dejavuyla evcilik oynayın şimdi sizi gidi çocuklar sizi hadi sütünüzü için de yatın fazla yaramazlık yapmayın ha kulağınızı çekerim :D:D

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Abis kızdınmı sen ay kıyamam ya küstü sinirlendi tamam git söyle klandakilere seni klana alsınlar izin veriyorum ama sw kapatmaya giremezsin sadece bi kaç ay barbar toplıcaksın tamammı canım benim

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Abis kızdınmı sen ay kıyamam ya küstü sinirlendi tamam git söyle klandakilere seni klana alsınlar izin veriyorum ama sw kapatmaya giremezsin sadece bi kaç ay barbar toplıcaksın tamammı canım benim

Ahaha çok mu komik teke tek yenemediler şimdi boş yapıyorlar :D