HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Benim yalancı, üçkağıtçı kendini haklı göstermek için her haltı yiyen adamlara verecek cevabım yok..

İlk operasyonun ardından bünyesine kattığı İOS
70 köye operasyon yapıyorum knk diyip klana kattığı ARTİZZZ NF
Tenezzül etmiyorum onlara diyip klana kattığı KAFKAS
Ben bunları sileceğim knk diyip klana kattığı REVENGE

klanı ile Barcelona olduklarını sananlara amatör lig topçusu dahi olamayacaklarını ÖĞRETECEĞİZ !

NEFRETDOLU

Casus
İşte beklediğim kaçamak cevap yokummm diyorrr teşekkürler canım benım herkes bılıyordu zaten de ne oldugunu bırkere daha kanıtlamış oldun yani ssleride onayladıgına göre fazla muhattap almaya gerek kalmadı senı ne oldugunu kendın soyluyorsun :D :D :D ağla ağla daha cok ağlayacaksın :D barcelona 25 yaptı bu arada arkadaşlar farkı sinser burda ağlayacagına oyuna baksa bıraz zevk alsak daha guzel olacak :D

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Değerli arkadaşlar ve başta Serhat ve Mehmet kardeşler...Gerek yok kalp kırmaya,sürecin başından beri Mehmet tavrımı bilir.. Altı üstü bir oyun ,keyiflice verelim savaşımızı,yeneni tebrik edelim.. Gerek yok bir oyun için kalpler kırmaya..Şu sayfalarda kavga gürültü yerine hakaret etmeden oyun geyiği yapıp birbirinize takılıp keyif alsanız ne kaybedersiniz... Bir kere deneyin pişman olmayacaksınız

NEFRETDOLU

Casus
Efe abi sana saygım var ama yapılan hareketlere baştan sona şahitsin en sondada wpden hakaret edip engelleyen adamla ne konusabilirim herneyse senin hatrına bu arkadaşla daha fazla muhattap olmam dahası yok bende başarılar

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Efe abi sana saygım var ama yapılan hareketlere baştan sona şahitsin en sondada wpden hakaret edip engelleyen adamla ne konusabilirim herneyse senin hatrına bu arkadaşla daha fazla muhattap olmam dahası yok bende başarılar

Saitin yazdığı, savaş ilanı gerçekten nezaket ve saygı dolu.. Hele hele savaş ilanından sonra yapılan saldırı aşırı saygı içeriyor.. Mehmet kalk git kumda oyna Allahasen... Adamın müstakbel rakip klan liderine laf söyleyecek, savaş ilanında saçma sapan ergen ergen yazılar yazacaksınız, hadi ben kötüyüm de haklısın de savaş ilanında ama sen ramazan ramazan verilen söze itibar edip bekleyen 500 oyuncunun hakkına gireceksin sonra da "Kaşar" kelimesini hakaret sayacaksın öyle mi ?? hakaret değil o hakaret olsa yerinde duramazsın bknz: azrail :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
@infaz95

KONU: Naptı sinser size ?

Cevap:
w50 de K43 kıtasının arkasına başladınız, klana aldı.. Yetmedi gelişiminiz için pasif köyünden barbarına osuna busuna her zaman elinden geleni yaptı ezdirmedi kimseye... w52 de de bu arkadaşlık dostluk açısından birleşim olduğunda "Neden beni sevmedin" tribi ile yanıma gelen NEFRETDOLU ya da dediğim gibi "w50 de bizimle birlikte emek veren oyuncular var savaşa bir tarih koyalım sizde hazır olun bizde" dedim.. 1 haziran tarihini koyduk yok sözünde durmadınlar yok şöyleler :D Aşağıya 3 tane ss bırakıyorum... Köy aldınız destekledim, bizim arkadaş barbarınızı aldı iade ettirdim, muhabbetinize eşlik ettim, hiç birinizi geri çevirmedim lan mesaj ile üye çalmaya çalıştı AZRAİL müsvettesinin kankisi ona bile bekledim :) Sait denen vasıfsız çapına bakmadan söylediği söze bile savaş ilanı vermedim. Çünkü delikanlı adamın ağzından laf bir kere çıkar 1 haziran dendi 1 haziran ötesi yoktu.. Tabi delikanlılık, adamlık bunlar pekte bilmediğiniz konular gibi gençler. Hele Ramazan ayın da insan düşünmeli bence ulan bir hamle yapıyoruz ama kul hakkına giriyor muyuz sonuçta bizde 500 sizde 400-500 kişi var.. Ama nerde diyorum ya insanlığın zerresi kalmamış kişilerle savaş vereceğiz :)

Dedim ya artık sizin dilinizden oynayacağım.. Sıktığınız yalanlar, palavralara anca kendinizi ve 7 yaşında ki çocukları inandırabilirsiniz..

Çocuk büyük klanların kapışmasının raporlarını görmek istiyor :)

kM3kOy.png

aa oda ne ?? GNRLS klanına karşı savaşa sokmaya çalışan bendim hani ?? bak ne diyor sait su bölgeyi tutalım GNRLS e dönecez. :)

NL6qZQ.png

Bu da REVENGE bölgesinde aldığınız ve sayemde tuttuğunuz köyler ardından gelen mesaj NANKÖRSÜN SAİT NANKÖRSÜN İSYAN klanı

anJ5z7.png

Sen dc de tuğra oyunculari varken verdiğin sözlerden bahset. O kadar sözünün adamısın ya hadi sözünü tut ve hesap sil. Bunlarida ss diye atmış ya :). Burda oyalanacağına kami opunun hedeflerini dağıt :).

DeletedUser69114

Ziyaretçi
O değil de bütün savaş başlığını okudum. Savaşla alakalı hiçbir sey öğrenemedim. Sltkr ile vegas'ın savaşında fazla laf dalaşı oluyor diyordum. Yanılıyormuşum. En azından orda rapor var, tarihli haritalar var. Burda hiçbir şey yok savaşla alakalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sen dc de tuğra oyunculari varken verdiğin sözlerden bahset. O kadar sözünün adamısın ya hadi sözünü tut ve hesap sil. Bunlarida ss diye atmış ya :). Burda oyalanacağına kami opunun hedeflerini dağıt :).

HNDN klanı 1 hazirandan önce savaş açarsa hesabımı silerim sözüm buydu... İSYAN klanı savaş açtı.. neden hesabımı sileyim ?? Şizofrenik hastasınız yemin ederim... Ben ne dediğimi hatırlıyorum da siz bir söylediğimden ne çok anlam çıkarmışsınız... Orada görüştüğümüzde ben bu tarihi verirken, böyle ılımlı yaklaşırken hepinizin hoşuna gidiyordu kıkır kıkır gülüyordunuz benden iyisi yoktu... Şimdi ne oldu ? :) Ben hep aynı hatayı yapıyorum kaale alınmayacak adamları kaale alıyorum o yüzden böyle oluyor.. Şu hareketi biz yapsak demediğiniz kalmazdı.. Hareket yapan sizsiniz hala suçunuzu bastırmaya çalışarak yüzsüz yüzsüz konuşuyorsunuz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Atalarımız boşuna dememiş "etme eşşekle muhabbet küstürürsün..." diye.. Çok yanlış adamlarla diyalog kurmuşum.. Bu da benim hatam.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Hatasız kul olmaz.......şimdi onlar düşünsün...

DeletedUser65108

Ziyaretçi
savaştaki arkadaşlara başarılar, tek dikkatimi çeken taraf verilen tarihte savaş açılmadı def yoktu denmiş, stalker savunma işine bakmaktayım değil verilen tarihten 1 hafta önce, herhangi bir saniyede savaş ilanı olsa stalkera karşı oralar zaten çoktan desteklemişimdir , işin özü bahaneleri bırakıp savaşın laf dalaşının önemi yok, Hail S.L.A.Y.E.R !!

üstad ne güzel konuştun :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şu şey değil mi ya her postunda bana laf sokmaya çalışan İSYAN klanının emektar yöneticisi azrail ?

Ah memo ah sana dedim ki bu adam madenleri 30 lamayı beceremez.. Aldın adamı yönetici yaptın :D

r0B9o1.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.