HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Kaybedenin kazananı tebrik edeceği bir savaş olması dileğimle... Hanedan'ımıza güvenim sonsuz, Allah yar ve yardımcımız olsun..

-AzraiL-

Yasaklı
Dün gece saat 23:53 te İSYAN klanları olarak savaşı açtık.Savaş açıklamamız ;

Sözünüzün adamı olmadığınızdan, antlaşmayı sürekli bozduğunuzdan dolayı savaşı resmileştiriyoruz. O toplama klanlarınıza savaşda başarılar dilerim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Herkese teşekkürler arkadaşlar... Bu savaşın sonu gelene kadar hiç bir tartışma olayına girmeden kim ne derse desin sakin kalıp izleyeceğim... Tarafımdan sadece rapor ve istatistik gibi şeyler paylaşılacaktır.. Takibe değer bir savaş olması dileğiyle... Herkese iyi oyunlar

DeletedUser36620

Ziyaretçi
azrail ile sinser ellinci dünyada çok yakın arkadaşlardı dimi? Burada güzel kavgalar döner rez.

DeletedUser65108

Ziyaretçi
Herkese teşekkürler arkadaşlar... Bu savaşın sonu gelene kadar hiç bir tartışma olayına girmeden kim ne derse desin sakin kalıp izleyeceğim... Tarafımdan sadece rapor ve istatistik gibi şeyler paylaşılacaktır.. Takibe değer bir savaş olması dileğiyle... Herkese iyi oyunlar

Olaylar bu aşamaya gelene kadar bütün tartışma konusuna girdin zaten. Verilen sözlerini tutmadın. Lafının eri olmadın. Bundan sonra sessiz kalsan ne olur ki ?
İki taraftan biri yenilene kadar devam eder bu savaş iki tarafada başarılar

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bu saatten sonra geçmişi konuşmaya gerek yok. Başarılar dilerim.

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Bu sessizliğin bozulduğuna seviniyorum biraz münakaşa izleyelim. Savaş ve kaos en sevdiğim

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşlar her iki tarafında kendi muhasebesi kendi haklılıkları söz konusudur lafım yok.. Ancak w50 de bizimle birlikte oynayan çoğu arkadaşın hatrına elimden geleni yaptım... Bunu gören görür görmeyen görmez... Savaş başladı savaş dışı muhabbete lüzum yok.. Ha savaş ilanıdır, ilan açıklamasıdır, ithamlarınızdır hiç biri de umrumda değil... Bir çok defa dile getirdim 5 klanın kaldığı bir dünya savaşıp keyif almak lazım yakışan bu olur bu isimlere diye.. An itibari ile savaşımız da başladığına göre geçmiştir, tartışmadır gerek yok.. Dediğim gibi w50 de bizimle oynayan emek veren bir çok arkadaşım da İSYAN da her ne olursa olsun, ne söylenirse söylensin... O emekleri görmezden gelmeyeceğim... Bir kaç kişinin saçma sapan hareketlerini de onlara mal etmeyeceğim.. Benim tarafımda sadece savaş olacak, sadece savaş konuşulacak. Siz ister savaş konuşursunuz ister başka şeyler ona ben karışamam.

-AzraiL-

Yasaklı
Tartışmaya girmeye cesaret in mi var.Yok çünkü yaptıkların ortaya çıkarsa rezil rüsva olursun insanlar senin hakkında o kadar kötü düşünüyor ki birde isyan klanının ortaya döktükleri çıksa bir kişi bile seni adam yerine koymaz. Neyse klanlarını savaşa ekle köy alıyoruz yazılmıyor

NEFRETDOLU

Casus
Arkadaşlar her iki tarafında kendi muhasebesi kendi haklılıkları söz konusudur lafım yok.. Ancak w50 de bizimle birlikte oynayan çoğu arkadaşın hatrına elimden geleni yaptım... Bunu gören görür görmeyen görmez... Savaş başladı savaş dışı muhabbete lüzum yok.. Ha savaş ilanıdır, ilan açıklamasıdır, ithamlarınızdır hiç biri de umrumda değil... Bir çok defa dile getirdim 5 klanın kaldığı bir dünya savaşıp keyif almak lazım yakışan bu olur bu isimlere diye.. An itibari ile savaşımız da başladığına göre geçmiştir, tartışmadır gerek yok.. Dediğim gibi w50 de bizimle oynayan emek veren bir çok arkadaşım da İSYAN da her ne olursa olsun, ne söylenirse söylensin... O emekleri görmezden gelmeyeceğim... Bir kaç kişinin saçma sapan hareketlerini de onlara mal etmeyeceğim.. Benim tarafımda sadece savaş olacak, sadece savaş konuşulacak. Siz ister savaş konuşursunuz ister başka şeyler ona ben karışamam.

Dün saat 25:55
klan sinser = benim w50 de sizi klana almayınca kendalı aracı koydurup o şekilde klana aldığımdan haberin var mı :)

bugun sinser w50 de emek veren dostları için susuyor ben gerçekten seni çözemedim ya :D (w50 de oynamıyordum bu arada sadece 3 gün bir hesaba baktım :D :D )

herneyse fazla tartısma polemik yaratmanın anlamı yok savaşta klanlara başarılar iyi olan kazansın :))

Savaş daha çok yeni 12 saat felan istatistik yakında paylasırız fark su anda 5 bırtanede yansımayan var 6 isyan klanları önde inşallah herzaman da öyle kalacak :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Nickinin hakkını veriyorsun mehmet bey kardeşim :)

Ancak sana bahsettiğim TRUVA ekibi, burada arkadaşım dediğim farklı kişiler..TRUVA ekibinin senin yönetiminde ne kadar çıkarcı ikili oynayan bir klan olduğunu anladım... Ha sana yazdığımı da kendimi büyük göstermek için yazmadım... Dününü bilmeyen, kendini bilmezmiş ondan yazdım... Alınmana yol açtıysam kusura bakma. Daha da konuyu uzatmayalım.. Herkesin söyleyecek bir şeyleri muhakkak ki var.. Ben söylenecek şeyleri daha sonra savaş bittiğinde söyleyeceğim.

NEFRETDOLU

Casus
Dününde yanlış yapan herzaman yanlış yapacak diye birşey yok kardeşim. ben nıckımın hakkını emin ol vermiyorum verseydim eger sen burda yazı yazamazdın. truva ekibi dediğin adamları ben generalsı vurayım dıye kıskırttıgında sanırım ikna edemediler beni diye çıkarcı iki yüzlü olmuşlar senin gözünde iyiki vurmadım ama bak zevk alacağım bir ortam oluştu diğer türlü zevk vermezdiniz şimdi en azından zevk alıcagıma eminim :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dününde yanlış yapan herzaman yanlış yapacak diye birşey yok kardeşim. ben nıckımın hakkını emin ol vermiyorum verseydim eger sen burda yazı yazamazdın. truva ekibi dediğin adamları ben generalsı vurayım dıye kıskırttıgında sanırım ikna edemediler beni diye çıkarcı iki yüzlü olmuşlar senin gözünde iyiki vurmadım ama bak zevk alacağım bir ortam oluştu diğer türlü zevk vermezdiniz şimdi en azından zevk alıcagıma eminim :D

Mehmet hiç bir zaman GNRLS e vur diye uğraşmadım..Asılsız boş yapma.. Tüm konuşma geçmişi duruyor.. Sakinliğimi koruyorum daha fazla uzatma... Burayı boş tartışmaların yeri değil hep dediğim gibi savaşın istatistikleri ve raporlarının paylaşılacağı alan olarak kullanalım..

infaz95

Baltacı
Savaş isyan klanları lehine 13 köy alınmıştır 3 tanesini hanedan geri almış durumda istatistiklere yansımayan 3 köy ile birlikte eglenceli bir savas dilegiyle iyi oyunlar herkese

DeletedUser69090

Ziyaretçi
Iki tarafada savaşta başarılar iyi olan kazansın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.