HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
hiç kimse senin gibi dönemez bunu anladım neyse :)) başarılar

Birader bu konuda master yapmış insanlarsınız... Savaş tarihi bastıra bastıra 1 haziran olarak belirlendi... Madem o kadar delikanlısınız savaşı neden erken açtınız ?? Hadi açtınız sebebinizi de kabul edelim eyvallah.. Bu klanda 500 tane oyuncu var ramazan ayındayız.. Saat 23:00 da savaş açıp saldırıya başlamak nedir ? hadi saldırdınız buda sizin karakteriniz ne diyelim de gün içerisinde burada şu kadar köy öndeyiz diye hava atmak nedir ??? Lan olm buna da tamam hani insanlığın sınırlarını zorluyorsunuz ama "Savaş dışında bir şey konuşmak istemiyorum" diye ısrarla söylememe rağmen neden tahrik etmeye çalışıyorsunuz :D Kazanılır, kaybedilir.. 3 gün önce kanka,dost,arkadşa diyen insanların laflarına bak... 1 Tanenize kötü bir şey söyledim mi bu başlıkta ?? 1 tanenizi rencide ettim mi ? özel mesaj şu bu paylaştım mı ??? amacınız ne arkadaşım :) Bide dönmekten bahsetmişsin sizden bana sıra gelmiyor ki maşallah sahneden inmeye hiç niyetiniz yok gibi.

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Sinser lan ve olm kullanmissin postunda olmadı dostum

infaz95

Baltacı
öncelikle istatistik paylaşımı savaşı dışarıdan takip edenleri bilgilendirme amaçlıdır dalga geçme amaçlı değildir yarın birgün savaşta önde olursanız gene paylaşılmaya devam edicektir

Güncel istatistik

İSYAN 16 3 579.468 150.189
HANEDAN 3 16 61.422 587.611

istatistiklere yansımayan isyan lehine 3 köy daha bulunmaktadır.

DeletedUser69047

Ziyaretçi
Hanedan daha saglam benim gozlemledigim kadariyla daha cok yeni savas 3-5 koy bisey belli etmez hakeden kazansin

DeletedUser68297

Ziyaretçi
öncelikle istatistik paylaşımı savaşı dışarıdan takip edenleri bilgilendirme amaçlıdır dalga geçme amaçlı değildir yarın birgün savaşta önde olursanız gene paylaşılmaya devam edicektir

Güncel istatistik

İSYAN 16 3 579.468 150.189
HANEDAN 3 16 61.422 587.611

istatistiklere yansımayan isyan lehine 3 köy daha bulunmaktadır.

Tebrik ederim, verdiği tarihe uyup sınırını desteklemeyenlerden ani bir baskınla güzel köy alımı... Dünyada ki en iyi savaş başlangıcı daha iyisi olamaz..

NEFRETDOLU

Casus
Arkadaşlar sadece genel açıklama yapayım savaş tarihi ile ilgili bazı konular çarpıtılıyor yüzde yüz delilli ispatlayabilirim eğer itiraz eden olursa bütün ssler duruyor generalse saldırma konusunda ssyi ben uyurken arkadasım zaten atmış o yüzden o konuyu direk geçiyorum :)

1 Haziran savaş tarihi belirledik bu süre zarfında İSYAN klanlarına verilen sözler askıda kaldı biraz üstten konuşmalarla sabır taştı en sonda 1 hazirana kadar durulacak dediğimiz gruptan İSYAN klanları başkanı olarak Serhat tarafından atıldım hayır yani ben anlamıyorum ben bir klanı temsil ediyorum burda dünya kapatmış oyunculuklarını ispatlamış çok sayıda playerin olduğu bir klan var sen o klanın başkanını bir gruptan atıcaksın sonra vay efendim bizi vurdular 1 haziranı beklemediler köy adlarını 1 haziran yapın bunlar tarihe uymadı diye konuşacaksın Savaşın tarihi ne zaman olursa olsun bu sonuç değişmeyecekti
Çünkü üşengeçsiniz 20 gündür birleşmişsiniz ve tek savaşınız benimle olacak biliyorsunuz neden boş sınırlarınız ? ben revle savaşta olmama rağmen sınırlarımı boşaltmıyordum çünkü güvenmiyordum size haksızda sayılmam uncle mevzusu atılan casuslar çiğnenen sınırlar ve en sonunda beni atman burda küçük Emrah’ı oynama git klanını toparla zevk alalım savaştan 24 saatte 19 köy oda küçük köyleri almıyor bizimkiler aç gözlü yoksa 40 felan olmuştu :-D

Destek için kurduğunuz klanları savaşa ekleyin bir stalker Vegas konusuda bizim savaşta olmasın ayrı ayrı savaş göz güzelliğini bozuyor :)

infaz95

Baltacı
Serhatcım hem diyorsun burda sadece savaş konuşalım tartışma olmasın düşman değil rakibiz eyvallah istatistik paylaşıyorum sadece bakınca sinirlenip tartışma yaratıyorsun :) :) :) 1.si aramızda sınır anlaşması vardı sızınle sızın arkadaşlar klan kararınıza uymayıp içimizden barbar almaya başladılar 1.sinde size söyledik 2.sinde size söyledik ama durulmadı 3-4-5-6 diye gitti bizde haliyle artık size söylemek yerine alan arkadaşların köylerini aldık sizede dedikki bizden içinizden köy alan olursa vurun alın destek atılmıyıcak 2.si uncle prof biz revenge ile savasırken gitti revenge nin whatsapına onlara ara attı destek attı sana soyledık bak serhat böyle böyle diye dedinki yapmazlar öyle şey yaparlarsa benı tanıyorsunuz sözumde duran adamım ben cıkarım gerekirse hesap sılerım gerekırse kendi klanımı tekrar kurarım sana whatsapdan destek attıgına dair ss i yolladık dedınkı konustum bırdaha yapmıyıcak dedık eyvallah 2 gün geçmeden aradan uncle prof denen heyecanlı akradas sınır köylerimize saldırmaya casuslamaya milleti galeyana getirmeye çalıştı saldırdı sana söyledik. kalkıp 2 aydır konustugun admaı whatsapdan atarsan sana serhat biz çok korktuk aman bıze saldırma müttefik olalım falanmı bekliyordun whatsapdan atman demek savaş açman demektir. şimdi kalkıpta biz süreci tertemiz yönettik hatamız yok isyan yamuk yaptı şöyle böyle deme 2 klanında hatası illaki olmuştur önemli olan bundan sonrası oyunumuza bakalım raporları paylasalım istatistikleri paylaşalım yenilen yeneni tebrik etsin bitsin!!!

GÜNCEL İSTATİSTİK

İSYAN :25 4

HANEDAN :4 25

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bahane herkeste var mehmet.. O yüzden tarihtir şudur budur daha fazla uzatmayacağım dün ne konuştuk bu gün ne yapıyorsun ? madem öyle kardeşim bizde her şeyi kuralına göre oynarız sen HAZIR OL !!

İstatistik tutan arkadaş imparator fatih terimin söylediği bir söz var bilir misin ? "8 de kapanır 18 de".. Ayrıca İSYAN klanı da açık ve net biliyordu ki 1 haziranı beklese istatistiklerde yada savaşta kesinlikle önde olabilecekleri bir durum yoktu... Yaptığınız şeyin adını ben koyamıyorum. Ama bu sayede kazandığınız başarının keyfini çıkartın...:)

DeletedUser65108

Ziyaretçi
En son Mehmet abiye bir hakaret Edip engelmişsin o tabiri biliyoruz
Ama insan söylediği sözlerinl aynasidir
:)))

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Klanın büyük GALATASARAY değil sende imparator FATİH TERİM değilsin serhat ;)

Mehmet isyanı Barcelona kendini guardiola sandığı bir oyunda az bile söyledim ! :)

En son Mehmet abiye bir hakaret Edip engelmişsin o tabiri biliyoruz
Ama insan söylediği sözlerinl aynasidir
:)))

Olm ne hakareti ne yalancı heriflersiniz siz ya... Mehmete telefonda söylediğim de kıkır kıkır gülüp kabul ettiği şeyi yazarak söylediğimde ağırına mı gitmiş :D Ulen ne adamlarsınız

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@infaz95

KONU: Naptı sinser size ?

Cevap:
w50 de K43 kıtasının arkasına başladınız, klana aldı.. Yetmedi gelişiminiz için pasif köyünden barbarına osuna busuna her zaman elinden geleni yaptı ezdirmedi kimseye... w52 de de bu arkadaşlık dostluk açısından birleşim olduğunda "Neden beni sevmedin" tribi ile yanıma gelen NEFRETDOLU ya da dediğim gibi "w50 de bizimle birlikte emek veren oyuncular var savaşa bir tarih koyalım sizde hazır olun bizde" dedim.. 1 haziran tarihini koyduk yok sözünde durmadınlar yok şöyleler :D Aşağıya 3 tane ss bırakıyorum... Köy aldınız destekledim, bizim arkadaş barbarınızı aldı iade ettirdim, muhabbetinize eşlik ettim, hiç birinizi geri çevirmedim lan mesaj ile üye çalmaya çalıştı AZRAİL müsvettesinin kankisi ona bile bekledim :) Sait denen vasıfsız çapına bakmadan söylediği söze bile savaş ilanı vermedim. Çünkü delikanlı adamın ağzından laf bir kere çıkar 1 haziran dendi 1 haziran ötesi yoktu.. Tabi delikanlılık, adamlık bunlar pekte bilmediğiniz konular gibi gençler. Hele Ramazan ayın da insan düşünmeli bence ulan bir hamle yapıyoruz ama kul hakkına giriyor muyuz sonuçta bizde 500 sizde 400-500 kişi var.. Ama nerde diyorum ya insanlığın zerresi kalmamış kişilerle savaş vereceğiz :)

Dedim ya artık sizin dilinizden oynayacağım.. Sıktığınız yalanlar, palavralara anca kendinizi ve 7 yaşında ki çocukları inandırabilirsiniz..

Çocuk büyük klanların kapışmasının raporlarını görmek istiyor :)

kM3kOy.png

aa oda ne ?? GNRLS klanına karşı savaşa sokmaya çalışan bendim hani ?? bak ne diyor sait su bölgeyi tutalım GNRLS e dönecez. :)

NL6qZQ.png

Bu da REVENGE bölgesinde aldığınız ve sayemde tuttuğunuz köyler ardından gelen mesaj NANKÖRSÜN SAİT NANKÖRSÜN İSYAN klanı

anJ5z7.png

NEFRETDOLU

Casus
:D :D :D :D :D :D gitmeyin lan üstüne ahahahah ssleride atsam vallahi ağlayacak bütün klanlar alemi önünde soruyorum ben buraya senin ''eger öyle birşey yapmışsa ben hesap silerim silmezsem adam degılım'' dedıgın ssyi atarsam hesap silermisin bak ama ağlamadan cevap ver objektif şekilde butun arkadaşlara soralım karar ne cıkarsa öyle yapalım ha dersen kardesım zaten klanlar aleminin %90 ı benı sallamıyor satmadıgım sozumu yemedıgım dunya kalmadı lutfen o ssleri atma bende hesap silmiyim oyun oynayayım yazık bana tamam derim burda yalandan ağlama canımı sıkma benım ben ses kayıtlarınıda alsaydım aslında keşke bugun yalakalık yaptıgın vegas klanıda ne oldugunu anlardıda ıhtıyacım yok şimdi pastamı bölmeyeyim :D :D

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Kırmızı köşeden belalti bı vuruş geldi hakem uyarıyor oyuncuyu maç iyice zevkli hale geldi taraftarlar kan görmek istiyoruz diye tezahürat yapıyorlar mavi köşeden hamle bekliyoruz

DeletedUser63277

Ziyaretçi
savaştaki arkadaşlara başarılar, tek dikkatimi çeken taraf verilen tarihte savaş açılmadı def yoktu denmiş, stalker savunma işine bakmaktayım değil verilen tarihten 1 hafta önce, herhangi bir saniyede savaş ilanı olsa stalkera karşı oralar zaten çoktan desteklemişimdir , işin özü bahaneleri bırakıp savaşın laf dalaşının önemi yok, Hail S.L.A.Y.E.R !!

W A R D A D D Y

Baltacı
Serkan enişteyi burada sal la bari

savaştaki arkadaşlara başarılar, tek dikkatimi çeken taraf verilen tarihte savaş açılmadı def yoktu denmiş, stalker savunma işine bakmaktayım değil verilen tarihten 1 hafta önce, herhangi bir saniyede savaş ilanı olsa stalkera karşı oralar zaten çoktan desteklemişimdir , işin özü bahaneleri bırakıp savaşın laf dalaşının önemi yok, Hail S.L.A.Y.E.R !!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.