HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

NEFRETDOLU

Mızrakçı
Sinser başkan adamdır üzmeyin adamı yeter tamam sen üzülme Barcelona’ya oyuncularını katmak istediğin konuşmayıda inkar edersin şimdi sen Generalsı bitirelim sonra ben bırakıcam bizimkiler size geçsin yardırın beraber onuda söylemedin demi yok yok söylememiştir arkadaşlar lütfen yeter ne yaptınız siz ya adamı iyice tükürdüğünü yalayan bir elemana çevirdiniz yapmayın Sinser başkan sen devam et arkandayız :-D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinser başkan adamdır üzmeyin adamı yeter tamam sen üzülme Barcelona’ya oyuncularını katmak istediğin konuşmayıda inkar edersin şimdi sen Generalsı bitirelim sonra ben bırakıcam bizimkiler size geçsin yardırın beraber onuda söylemedin demi yok yok söylememiştir arkadaşlar lütfen yeter ne yaptınız siz ya adamı iyice tükürdüğünü yalayan bir elemana çevirdiniz yapmayın Sinser başkan sen devam et arkandayız :-D

At yalanı seveyim inananı şeyini çıkarttın mehmet... Kendi kendini tatmin etmeye devam et böyle... Gel bize katıl diyen sen, hadi len oradan diyen ben... Ama hata bende ben vicdanlı adamım sen operasyon yaparken revenge hem kafkası hem revenge yi yanıma alıp sana vurmak vardı.. Senin gibi peynir olamadık mehmet.

Eski dünyalar da oynadığı ekip ve oyuncular tarafından bile sevilmeyen, whatsapp gruplarına alınmayan muhattap görülmeyen zavallı birinden ne bekliyorsam.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Allah kimseyi yaptığı kaypaklıkla aldıkları köye kendi ile eşit puanda olan klandan savunma isteyecek kadar düşürmesin arkadaşlar... Boşuna demiyoruz sizden amatör lig takımı dahi olmaz diye :D

Z5gRrk.png

2Om4MN.png

BOmgVD.png

NEFRETDOLU

Mızrakçı
Ben inkar etmem canım söyledim gelin diye arkasına arıyayım başkan teklifim var dedin ssler duruyor bak yine rencide ederim seni bana boş artistlikler yapma zaten anladığım kadarıyla habire telefonda konuşma isteğin yalanların hep böyle çok ortaya çıkmış ondan inkar etmek için heralde habire telefonla konuşalım diyordun :-D :-D 15 klan 8 klanla savaşamıyorsunuz ağlama bahanen de şu 40 kişilik oyuna başlamış renk klanı mı ya ben en iyisi saitle Mahmut’a katılayım senden bir cacık olmaz sen oyuncularıma mesaj atmaya devam et dıscordda okuyup eğleneceğimiz mesajlar olsun ağla daha çok ağlayacaksın :)))

Sinser başkan :-*

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yazdıkça durmadan farklı kalemler türetiyorsunuz... Cidden hayranım size.. w52 den ve bu dünyayı takip edenlerden ricamdır rakibim bu kadar iyi olduğunu ve bizim kötü olduğumuzu söylüyorken savaşın sonunda kazandığımız da lütfen çöpleri yendiniz diye eleştiri de bulunmayınız.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Memo hadi ben pasif adamlardan vurgun yedim.. olm aktif operasyoncu adamlarını niye desteklemiyorsun... Yiğitleri muhtaç ediyorsun kuru soğana :D

WXAyRq.png

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bu dünya khaos lazım khaos en yakın zamanda gelecektir.

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Rapordan çok harita görüntüsü varsa daha anlatıcı biraz daha kolay olur

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Takip eden kişiler için detaylı anlatıyorum..

GNRLS ve NwO aşağıda ki ss'de A harfi ile belirttiğim nokta da savaşıyordu yani asıl savaş bölgesi orasıydı.. Birleşme olduktan sonra kıtada kalan klan olarak İSYAN ile savaş netti. O sıra İSYAN klanı ise aşağıda ss de 44 rakamının yazdığı yerde etkin olan REVENGE ile ve 43 de şuan kendilerine kattıkları KAFKAS klanını nötr olarak dövüyordu... Durum böyle iken bizde İSYAN a dedik ki hali hazırda savaşın var bizde yeni birleştik bu gün birleş yarın savaş aç adil olmaz... 1 haziranı tarih olarak belirleyelim o tarihte savaşalım tamam mı tamam tek konuşulan mevzu budur..Daha sonrasında üyelerin bireysel hareketleri olsa da bizim tarafımızdan her zaman müdahale sağlanıp İSYAN hakkı gözetilmiştir..

Bizim savaş ganimetini toplasın diye beklediğimiz İSYAN klanı K43 de ki klan KAFKAS için "Tenezzül etmem" diyordu.. Revenge için ise "Toplayacağız 1 op kaldı" diyordu.. Birden iki klanı da bünyesine katarak dünya başından beri "İOS,ARTİZ,NF, KAFKAS,REVENGE" Yani dünyaya başlayan tüm klanlar birleşmiş oldu :) Birleşmiş isyancılar diyorum bundan sonrası için.

3 gün öncesinde yine üyeler arasında ki mesele konuşulurken yapılan hadsizlik nedeniyle nefret doluyu whatsapp grubundan atmamı hazmedemeyen birleşmiş isyancılar savaş ilanı verdi.. Tabi savaş ilanı vermeden verildikten sonra TUĞRA,STALKER, VEGAS klanları tavaf edilmiş.. Hem bunlara güvenmeyin, hem bunlara destek atmayın, hem bunlarla bize girmeyin diye mesajlar atılmış :)

Her neyse savaş başladığı gece direk saldırıya başladı İSYAN klanı tam anlamı ile operasyon diyemesem de operasyonu aratmayan (Savaş ilanını vermek için hazırlıklılarmış :) bir op çuk yaptılar..)

Ardından haritada B ile işaretlediğim.. GNRLS-NWO savaşında hep pasif kalmış ve savaş başlamadan da en pasif bölgemiz olarak belirlenmiş alana operasyon yaptılar...

Şuan istatistikte oluşan farkın sebebi tarih verilmesine rağmen uymayan İSYAN klanının ani hücumu ve ardından sınır desteğini sağlamaya çalışan HNDN klanının en pasif bölgesine düzenlediği operasyondur..

Geri alınan ve alınmak üzere olan epey köy var.. Bu süreçte HNDN olarak bizde kami operasyonu yaptık onunda raporlarını paylaşırım... Çok ciddi kesimler mevcut elimizde..

Sahne sırasını şimdi HANEDAN alacak.. Bu saatten sonra ciddi bir fark açılmasının olacağını sanmıyorum aksine bizim hücumlarımız ile bayrama girdiğimizde istatistiğin Binali yıldırım ile ekrem imamoğlu arasında ki değişim ile aynı olacağını düşünüyoruz :))

2OmlqL.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.