HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bir şey soracağım harita tutuyormusunuz hani ilk başta böyle idi sonra böyle oldu bu haritanız hiç oynamıyor :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bir şey soracağım harita tutuyormusunuz hani ilk başta böyle idi sonra böyle oldu bu haritanız hiç oynamıyor :D

Harita da ciddi bir oynama yok.. Malesef ki böyle bir harita tutmadım, tutmaya gerek duymadım zaten çok sürmeyecek bu savaş yakında kuzey batının tek hakimi olarak HANEDAN ı göreceksiniz sevgiler :)

DeletedUser69007

Ziyaretçi
Ortalığı yara yara geliyoruz hanedan askerleri savaşa hazır :)))))

DeletedUser69202

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BİRAZ DURUN YAHU ÇOK KONUŞTUNUZ ŞU ÇOK SESİ ÇIKAN İSYAN KLANI VARDI YA ARTIK SESLERİ ÇIKMIYAN HANİ BUNLAR NİYE SUSTU VAR MI BİLEN ???

NEFRETDOLU

Casus
ARKADAŞLAR BİRAZ DURUN YAHU ÇOK KONUŞTUNUZ ŞU ÇOK SESİ ÇIKAN İSYAN KLANI VARDI YA ARTIK SESLERİ ÇIKMIYAN HANİ BUNLAR NİYE SUSTU VAR MI BİLEN ???
Forumda 2. Mesajın hayatın boyunca hiç konuşmamışsın burda o yüzden ben bizimkilere siz biraz susun şu yeni kayıt yapan Sinser şakşakcıları konuşsun dedim hadi abicim ötede oyna öğrenince buraları yazarsın :-D

Yakında çok mükemmel Wp ssleri ile eyşan ifşa 2 filmini çekmeyi düşünüyoruz arkadaşlar şimdiden iyi seyirler savaşta kaybeden hanedan nasıl yollara başvuruyor büyük klan ve iki küçük klanın birleşmesi arasındaki farklar felan güzel bir senaryo muhakkak izleyin :-D izledikçe neşeleneceksiniz şu foruma yeni katılanları o başlığa davet ediyorum malum 15 mesajda orda savunursunuz sonra dersiniz harbi eyşan bu kendimizi rezil etmeye değmezmiş :D

DeletedUser68836

Ziyaretçi
Forumda 2. Mesajın hayatın boyunca hiç konuşmamışsın burda o yüzden ben bizimkilere siz biraz susun şu yeni kayıt yapan Sinser şakşakcıları konuşsun dedim hadi abicim ötede oyna öğrenince buraları yazarsın :-D

Yakında çok mükemmel Wp ssleri ile eyşan ifşa 2 filmini çekmeyi düşünüyoruz arkadaşlar şimdiden iyi seyirler savaşta kaybeden hanedan nasıl yollara başvuruyor büyük klan ve iki küçük klanın birleşmesi arasındaki farklar felan güzel bir senaryo muhakkak izleyin :-D izledikçe neşeleneceksiniz şu foruma yeni katılanları o başlığa davet ediyorum malum 15 mesajda orda savunursunuz sonra dersiniz harbi eyşan bu kendimizi rezil etmeye değmezmiş :D
Knk geçmiş doğum günün kutlu olsun, çok takma bu meseleleri kafana. Sizin oyuncular nedense hep bi triplerde boş yapmaya yer arıyorsunuz sıkıldık artık be :/ Anlaşma bozup vurdunuz tonla köy aldınız daha savaş başlamadan ona rağmen savaşta üstünlük sağlayabilmiş değilsiniz. Çöpsünüz biraz galiba

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Mehmet ancak whatsapp ifşası ile uğraşırsın işin gücün prim. Küfür ettim ondan bile prim yaptın. Forum ahalisi ne kadar ucuz olduğunu biliyor ve görüyor. Attığım her mesajın yaptığım her hareketin arkasındayım !!

1-2 tepki almıştım yahu bu adamlar böyle diye böyle yapmak zorunda mısın diye. O tepkilerde dahil şunu söylüyorum o kadar kısa sürede alacağım ki anahtarını gidip kumda oynayacaksın !! Aha buraya da yazdım !!

Paylaş primini yap kaybettikten sonra sebep olarak gösterecek şeylerin olsun low mehmet.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Senin yapacağın gider ancak benim hoşuma gider... Ne varsa koy ortaya çok ta umrumdaydı :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.