Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60997

Ziyaretçi
agalar beyler sa olmuş olmak ölumune kankayız anlamına gelmıo sa demek şimdilik savaşmıcaz demek.dejavu ıle de sa yız ama aynı şey onlar ıcınde gecerlı dolayısı ıle..alınmanın gucenmenın bı anlamı yok.bu dunyayı kapatmaya oynayan ıkı klan var ve onlarda bellı dıgerlerı kuru gurultu kalabalık...ne yanı burda yalan konusup yalakalık yapmamımı beklıosunuz...

DeletedUser61441

Ziyaretçi
yav hayalet bak illa konuşturcan beni. beni skype cagırip ne zaman savas açacan eskiyaya elini cabuk tut dediğin günleri unutmadım ben. burda gelip millete sataşma boş yapma. sinir bozucu oluyorsun.

DeletedUser59630

Ziyaretçi
Hamsiler siz(s)i yer.hamsiler yemese palamutlar yer ama yerler yani ama hazımsızlık yaparım bilmem :D bence sindire sindire yesinler iftardan önce kimse kimseyi yemesin

DeletedUser61424

Ziyaretçi
New Jersey Palamutları can yakıcı olduğunu, San Francisco Hamsileri'nin sert ve orgazm etkisi yaratabidiğini , SİS'in ise Hava içindeki su buharının yoğuşması veya donarak kristalleşmesi sonucu ortaya çıkan çok küçük su damlacıkları veya buz kristallerinden meydana geldiğini biliyorum.

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Olm sisi falan favori gösterin lan sonra birleşcek, beraber iş yapcak vurmayın abi diyecek klanlar buluyolar iyi alıştılar :(

DeletedUser59630

Ziyaretçi
doğru diyosun o zaman fav çökün sise biraz savaş görelim :D

DeletedUser58076

Ziyaretçi
benim favori oyuncum sis ten turqueee dir.
en oynak oyuncu o cunku xd

DeletedUser

Ziyaretçi
agalar beyler sa olmuş olmak ölumune kankayız anlamına gelmıo sa demek şimdilik savaşmıcaz demek.dejavu ıle de sa yız ama aynı şey onlar ıcınde gecerlı dolayısı ıle..alınmanın gucenmenın bı anlamı yok.bu dunyayı kapatmaya oynayan ıkı klan var ve onlarda bellı dıgerlerı kuru gurultu kalabalık...ne yanı burda yalan konusup yalakalık yapmamımı beklıosunuz...

Zamaninda yaptigin konusmalar ve yalakalik degilse Ben dahada konusmuyorum.
Baktın Biz sana yanasmiyoruz Hertürlü Lafi Ettigin Eşkiyaya Geçtin bu senin karakterini gösterir.
Skypedeki Konusmalarin Halen Kulagimda Çinliyor.
Hadi Eyvallah.

DeletedUser60997

Ziyaretçi
yav hayalet bak illa konuşturcan beni. beni skype cagırip ne zaman savas açacan eskiyaya elini cabuk tut dediğin günleri unutmadım ben. burda gelip millete sataşma boş yapma. sinir bozucu oluyorsun.

:) doğrudur ne kadar kaypak adamlar oldugunuzu hatırlıyor olmanız en azından sızın ıcın bı gelısme...haydar kadar sozunun erı adamlar olsaydınız bugun sızde bu durumda olmayacaktınız...eskıya ıle onurumuzla savastık.ve yenıldık hesabı sılecekken bır kac arkadasın ısrarı uzerıne sırf sızın doneklıklerınıze bır cevap olması ıcın oyuna devam ettım ve suan sızın sınıra tum desteklerımı yıgdım...bence sen sky pe de olan bıten konusmalardan mutluluk duyacagın bolumlerı hatırlamak yerıne... utanç duyman gereken 1 mancınık ve 1 agır atlıya teslım ettıgın köylerını kurtarmaya bak dostum..burada senın onune kemık atan olmadıkı akbabalıgı bırakıp sazan olup muhabbete dalıosun..ayrıca

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Eşkiya ve Vults klanındaki oyuncular kendi konunuzda tartışınız lütfen heryerde bişi çıkarıyonuz kuru gürültü hep, kafa şişirdiniz .abartmayın. biz burda sis ve hamsileri konuşuyoruz bizene sizin skype'ınızdan . İyi forumlar... :D :D :D

DeletedUser60997

Ziyaretçi
Zamaninda yaptigin konusmalar ve yalakalik degilse Ben dahada konusmuyorum.
Baktın Biz sana yanasmiyoruz Hertürlü Lafi Ettigin Eşkiyaya Geçtin bu senin karakterini gösterir.
Skypedeki Konusmalarin Halen Kulagimda Çinliyor.
Hadi Eyvallah.

skypede kı konusmalarımı ınkar etmıyorum evet soyledım savastıgım bırıne tabıkı planlar kurarım hesapsız hareket etmem ama sızde bunu anlıyacak kapasıte o gunde yoktu bugunde hala yok..ama ne bıleydım sızlerın bu denlı kaypak olucagınızı...bence boş boş cıyaklamak yerıne klanınıza aldıgınız lazarroya korkagın tekı dıyen adamlar sız degılmısınız hadı bunun cevabını verın saw klanı balıklarla baş edemıo dıe lazarro ıle dalga gecen sız deılmıydınız noldu tıpanız yemedı demı sızde balıklara korkudan sa yaptınız... ben bunca yıldır bu oyundayım envayı turlu adam gordum ama sızın kadar boş beleş işsiz adamlar gormedım....gunde kac kez ıstatıstık paylaşıoz raporlar paylaşıoz sızın yaptıgınız ıse hamamdakı karılar gıbı forumda ciyaklamak baskada bı numaranız yok...ıstatıstıkle gelın karsıma...bu sıze verdıgım son cevap adam yerıne koyup bı daha da cevap vermıyecem hıcbır post tunuza gercı postunuz bıle 5 kurus etmez...

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Tırrek hayalet gitsene burdan olm, kötü dileklerini belirttin kendi mahallenize şimdi haydi, sırtı yaslamışın klana keko keko konuşuyon illa topunu mu kesiyim .s

DeletedUser61081

Ziyaretçi
bence boş boş cıyaklamak yerıne klanınıza aldıgınız lazarroya korkagın tekı dıyen adamlar sız degılmısınız hadı bunun cevabını verın saw klanı balıklarla baş edemıo dıe lazarro ıle dalga gecen sız deılmıydınız noldu tıpanız yemedı demı sızde balıklara korkudan sa yaptınız...

Şey yapma o kadar takilma =) ben cok denedim kendi soylediklerini ve yaptiklarini kabul ettiremedim hic , hep yalanladilar =)) simdi lazzaro kankasi king oyuncu korkak felan degil asla boyle seyler soylemezler =) bunlar oyunda oldugu icin oynuyor felan.. neyse kendi vults - eskiya basligimiza gecelim ..

Mevcut savasta iki klana da zevkli ve seviyeli bir mucadele dilerim =)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
bu nart denen velet tam zottirik ya kendince laf sokuyor sonra zevkli savas diliyor yiyim senin zevkli savasini tt2

DeletedUser55944

Ziyaretçi
skypede kı konusmalarımı ınkar etmıyorum evet soyledım savastıgım bırıne tabıkı planlar kurarım hesapsız hareket etmem ama sızde bunu anlıyacak kapasıte o gunde yoktu bugunde hala yok..ama ne bıleydım sızlerın bu denlı kaypak olucagınızı...bence boş boş cıyaklamak yerıne klanınıza aldıgınız lazarroya korkagın tekı dıyen adamlar sız degılmısınız hadı bunun cevabını verın saw klanı balıklarla baş edemıo dıe lazarro ıle dalga gecen sız deılmıydınız noldu tıpanız yemedı demı sızde balıklara korkudan sa yaptınız... ben bunca yıldır bu oyundayım envayı turlu adam gordum ama sızın kadar boş beleş işsiz adamlar gormedım....gunde kac kez ıstatıstık paylaşıoz raporlar paylaşıoz sızın yaptıgınız ıse hamamdakı karılar gıbı forumda ciyaklamak baskada bı numaranız yok...ıstatıstıkle gelın karsıma...bu sıze verdıgım son cevap adam yerıne koyup bı daha da cevap vermıyecem hıcbır post tunuza gercı postunuz bıle 5 kurus etmez...

bi sürü vırt cırt zırvalamışsın biz köy sayısı 2-3 katımız olan klanla kapışarak diğer klanları sa ya çekmemiz korkaklık oluyo senin klanının tıpası yiyosa dejavuya savaş açsında cesaret görelim bırakın laf delikanlılığını testere başından dibine korkak oyuncu doluydu bende balıklarla mücadele etmek için morale takılıyodum beni işe karıştırmanız fitne amaçlı olduğunu düşünüyorum yoksa uğurun haydarın ve diğer arkadaşların benim hakkımda diyecekleri sözlere kefilim.

DeletedUser55944

Ziyaretçi
iki tarafada başarılar favorim oyunu oynayandır zman ayıran emek veren kazanacaktır balıklar hesap kalabalıklığı var sis aktif bir savaş yürütmezse zamanla ibre kendilerinin aleyhine dönecektir taraflara başarılar